Giorgio Armani

Ár:   32 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   32 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: bergamot, tubarózsa, narancsvirág, jázmin, cédrus, vanília, pézsma

senskin

2020. szeptember 19.

Az Armani illatokkal elfogult vagyok, még igazán egyik sem volt az én világom, de ez imádnivaló. Repülnék el, messzire Szerelmemmel, egy csepp My way az ajkamon, nem foglalkoznék semmi mással, csak azzal a kifinomult érzéssel, az öleléssel és mennék mennék...Csodálatos az illat maga, S Ő maga is Csodálatos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Lolita29

2020. szeptember 18.

Ezt a véleményt több krémmániázó is házirendellenesnek jelölte, így a szövege adminisztrátori jóváhagyásra vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Frufru3

2020. szeptember 18.

Háát..hogy is kezdjem a véleményem. Belenéztem, mit írtak mások, hogy vajon csak én érzem így, amit.
Az üvegről egy elegáns, nőiesen édeskés illatot képzelek, főleg a virágos illatjegyeket olvasva.
A valóságban: egy kislányosan savanykás-édes, gyümölcsös, tényleg rágógumi, vagy inkább nyalóka 🙄-szerű illat, tényleg az a tinilányos szájfényes fajta. Ez az illatfajta belőlem is közöny vált ki, valahogy semmilyen. Töménynek tömény, bőszen illatozik délutánig a kézfejemen, de hiába erőlködik, nem győzött meg.
Hiányzik az elegancia, ennyi pénzért meg főleg. De nem is tetszik.
Nem gúnyból, de az üvege inkább egy pinkrózsaszín buborékfújó-szerűség lehetne, amivel a reklámban színes-pillangós ruhában szaladgálnak lánykák a réten. Vagy a Twilly reklám. No way.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Hiányzik az elegancia, ennyi pénzért meg főleg. De nem is tetszik.

Verona5

2020. szeptember 16.

2020.09.15
Tegnap este írtam a véleményt és erre tessék, ma a reggel szemembe ordít a reklámja. Nem tudom kihagyni, hogy be ne illesszem ide ezt a megtévesztő dumát:

"Fedezze fel az Armani My Way-t.
Eltökélt, hiteles, káprázatos.
A My Way Edp a nyitott gondolkozású nő illata.
Kifejezi a saját útjukat járók bátorságát, amit új emberekkel és kultúrákkal való találkozások kísérnek."

Tarzicia precízen megfogalmazta véleményében a kételyeket és pontosan megállapította, ami tulajdonképpen nekem is a bajom ezzel a szép üvegessel.

Lányok! Akkora az illatok kínálata manapság, érdemes kísérletezni, a régi "jókat" felfedezni és nem levenni a polcról az aktuál drágaságot, ne dőljetek be a marketinges dumának! Ettől nem fogtok különbözni, csak egymáshoz hasonulni, egyen szintre verik be a szögeket!

Nem akarom ilyen negatívan befejezni: az üvege szép. ;)

2020.09.14
Próba 2: Kedves Armaniék! Így kell elveszteni két pontot: a delikvens bőrpróbájával.
A papíron kis könnyed fehér-virágosnak álcázott molekulák a bőrömön rágós gyümi-bübisbe alakultak át, majd leszáradásra egy iszonyú édes geil valamivé, amiből ki-ki sejlett, hogy látott ez az illat valami mesterséges narancsvirágot is valamikor. Kegyetlen tartós, túlélt két alkoholos kézfertőtlenítést és egy erőteljes szappanos kézmosást. És még a másik kezemen levő Coco Noirt is ledominálta. Szép teljesítmény! Asszem ennyi volt belőle, meghagyom másoknak, akik szeretik ezt az átlagos, mainstream, agyoncukrozott vonalat. Három helyett csupán egy pötty a versenyzőnek.

u.i: Armani mainstream zömében eddig nálam befutó volt: a Mania-k, a régi Aqua di Gio, a nem is oly régi első szériás Sun+Air+Sky di Gioia-k, és a korábbiakat itt most nem sorolnám, de azok között is bőven akadt kedvenc!

2020.09.06
Próba 1: csak a papírcsíkos próbát mertem egyelőre megkockáztani a vélemények miatt - azonban elsőre egész jónak tűnik. Nem kiemelkedő, de egy átlagos, kellemesen viselhető, enyhe citromos beütésű, fehérvirágos illatocskának tűnik, jelenleg a bő három csillagot kiérdemelte. Bőrpróba után jön majd az update!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

2020.09.15

"Fedezze fel az Armani My Way-t.
Eltökélt, hiteles, káprázatos.
A My Way Edp a nyitott gondolkozású nő illata.

Nem akarom ilyen negatívan befejezni: az üvege szép. ;)

2020.09.14

2020.09.06

Kamea

2020. szeptember 16.

Egy rendelésem mellé kaptam belőle 1 ml mintát. Tényleg semmi különös nincs ebben a parfümben. Nem váltott ki belőlem semmilyen érzést, hacsak nem közönyt. Számomra olyan „futottak még” kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Anett0721

2020. szeptember 15.

Én egész egyszerűen nem értem, miért őszre adnak ki ilyen gyenge szellő illatocskákat. Tavaly az Idole, most ő..... Tucat. Biztos van az a hangulat, amikor tetszene, de az nagyon nem ez az évszak, hanem sokkal inkább tavasz elején amikor az ember orra kívánja a tavaszi szellőt és a lágy, virágzás illatú levegőt. Na én mondjuk nem sokáig, mert rajtam ezek az illatok 30 perc után jelentéktelen "harmatos rét" fantázia nevű
légfrissítő illatok lesznek, de van akin szépen muzsikálnak. Vagy amire még emlékeztet: katalógusos parfümök, illetve drogéria. Egyik kategória sem rossz, de nem is kifejezetten jó.
Mindenesetre most egy közepes, mert nem volt bántóan rossz, csak épp fel sem tudom idézni milyen, pedig 2 napja próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

anneleibovitz

2020. szeptember 15.

Unalmas, tömeg, egysíkú, wannabe, túlárazott, dehát ugye valamiből meg kell fizetni azt a rengeteg marketingfogást, hogy eladható legyen. Még valami?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Cathi

2020. szeptember 15.

Erdekesek a velemenyek. Elsö alkalommal csak papircsikon teszteltem, azon nagyon szurosnak tünt, igy hagytam is.
Majd egy vasarlas alkalmaval kaptam egy probat ajandekba.
Meglepödtem! Es pozitivan!
Börön abszolut nem szuros, söt, nagyon jo kis viragos-edes illat. Nem az a gejl, hanem friss.
Nagyon fiatalka lanyokon nem tudom elkepzelni.
Tökeletes nappali illat.
Nekem a tartossagaval sem volt bajom, ezer kezmosas utan is ereztem a csuklomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Majd egy vasarlas alkalmaval kaptam egy probat ajandekba.
Meglepödtem! Es pozitivan!
Nagyon fiatalka lanyokon nem tudom elkepzelni.
Tökeletes nappali illat.

BloodEve

2020. szeptember 15.

A fenntarthatóság iránt való elkötelezettség nagyon nagy erény manapság.+ csillag
Az illatot a Douglasban fújta rám a hölgy, nem sajnálta.
Nyitásnak egy friss citrusos-kókuszos, kicsit barackos nyári illat bontakozott ki. Sajnos ez egy óra után vaníliás-rózsás, pézsmás irányba alakult, majd 2-3 óra után már csak a tömény vaníliát éreztem.
Aki szereti a tömény vaníliát és nem fájdul meg tőle a feje, annak kiváló, mert egy napig éreztem a csuklómon, több napig a ruhámon. Lehet a mennyiséggel volt a gond.
Hasonló parfüm a Lancome La vie est Belle, de az elengánsabb. Több illat akkordját érzem rajta több óra után is.
Ár-érték: trendi tucat vanília 30-ért, Not my way :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Az illatot a Douglasban fújta rám a hölgy, nem sajnálta.
Ár-érték: trendi tucat vanília 30-ért, Not my way :D

Tarzicia

2020. szeptember 15.

A tubarózsát szeretem, csakis ezért próbáltam ki ezt az újdonságot, elvárásaim nem voltak.
Kifújáskor friss, nyárias hangulatú, enyhén édes és gyümölcsös, már sejtem, hogy ez nem az én világom. Aztán gyorsan "kivirágzik", egy pár pillanat erejéig Amouage Honour villan be, de ezt nagyon gyorsan elfeledteti a folytatás.
Ez nekem fele tubarózsa, fele jázmin, szintetikus, gyümölcsös, sziruposan édes, beazonosíthatatlan alapon. Unalmas, egysíkú, baltával faragott, mintha nem is parfüm lenne, hanem légfrissítő.
Olvasom, ki mihez hasonlítja. Szerintem a Gucci Bloom ezerszer kifinomultabb, designer színvonalon az egy igen is jól sikerült illat. A Givenchy L'Interdit pedig teljesen más kategória, elegánsabb és klasszikusabb stílusú, én kicsit tolakodónak és szintetikusnak tartom, hordani nem tudnám, de alapvetően tetszik.
Nekem semmi bajom azzal, hogy a parfümcégek egymást utánozzák, mindig vannak felkapott illatjegyek. A rózsa után a tubarózsa került sorra, úgy rémlik, a Gucci kezdte, és a Zara-tól a Givenchy-ig már majdnem mindenki megcsinálta a magáét, még a Chanel is beállt a sorba a Gabrielle-lel. Én még a Guerlain-t várom, mikor ébred fel, egy tubarózsás L'Instant-ra pl. vevő lennék, de úgy tűnik, ők még le vannak ragadva a levendulánál meg a rózsánál, várható még tán egy-két Mon Guerlain flanker...
Én parfümőröket sem vádolok meg azzal, hogy ejnye-bejnye, egy másik illatot lemásoltak. Mivel az alapanyag ugyanaz, egy tubarózsás parfüm jó esetben tubarózsára fog hasonlítani, az abból készült parfümök meg óhatatlanul egymásra.
Nekem más a bajom ezzel az illattal.
Ez a My Way egy tipikus tömegtermék, olcsó, fröccsöntött műanyag, tiszavirág életű, eldobható, feledhető. Ordít róla a vásárlóközönség lenézése, az ötlettelenség, a pénz-és energiaráfordítás hiánya, az izzadtságszagú lihegés a konkurrencia mögött. És az igénytelenség amit nem tudok tolerálni.
A privát vonalat leszámítva nekem eddig egyetlen Armani illat sem tetszett. Sajnálom, ez is egyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Nekem más a bajom ezzel az illattal.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol