Giorgio Armani

Ár:   21 890 Ft, 32 200 Ft és 41 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. december 18.

Ár:   21 890 Ft, 32 200 Ft és 41 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: bergamot, tubarózsa, narancsvirág, jázmin, cédrus, vanília, pézsma

Ár: 33.000 Ft , Eladó: adelos
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés: banki átutalással postai úton vagy utánvéttel Foxposttal, illetve személyes átvétel is lehetséges
Giorgio Armani My Way EDP 50 ml
Ár: 18.000 Ft , Eladó: maria51era
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással Postai úton/ vagy utánvéttel Foxposttal

bleauwsy

2021. október 17.

A You-val párhuzamban illatoztam meg, ami elsőre nyerőbb volt számomra, de amikor újra önmagában próbáltam, ez is szerelem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 17.

Vivus.Laszlo

2021. október 8.

Ez a sok negatív vélemény azért van mert sokan egy minta alapján ítélik meg ezt a parfümöt. Első szaglásra nekem sem lett szerelem. Amikor megkaptam és kibontottam arra gondoltam, hogy lehet hogy jobb lett volna mást kapni, de miután egy egész napot viseltem egyből totalis szerelem lett. Különleges virágos, meleg édes. Nagyon finom illat. Erős, de ennyi pénzért legyen is az. Cserébe nagyon tartós is. Bátran ajánlom mindenkinek, akár vakon is simán, mert használat után nagyon addiktív cucc :D Az üvege a másik, hogy olyan szuper minősége van, hogy csak nah :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

dunaimano

2021. október 8.

Leszáradás után nem olyan rossz, ahogy egyre több teret kap benne a vanília, sütiillattá formálódik át. Viszont az elején valami olyan szúrós, cukorkafelhőbe bújtatott, de mégis csípős, és közben enyhén virágos illat, ami miatt nem tudom megkedvelni. Nem rossz illat, de nem az én világom, ebben sem leltem meg önmagam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

DreamyGirl

2021. október 8.

Nekem túl édes. A környezetemben viszont többen megdícsérték, hogy milyen jó illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

kisbobitas

2021. szeptember 24.

Csak mintát kaptam belőle, de nem nagyon nyerte el a tetszésemet. Az illata olyan nem tudom, citrusos de édes is és valami szúrós is van benne. A tartósságával nem volt gond, elég sokáig éreztem a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Moncsika85

2021. szeptember 16.

Tegnap kaptam mintát belőle, ma reggel próbáltam ki először azt sem tudtam mi ez csak magamra fújtam. Nagyon nagyon tetszett! Kellemesen édes de nem tömény, de nekem inkább őszi-téli illat. Nekem tökéletes. Rendeltem is belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Beya93

2021. szeptember 7.

Sajnos ebből kaptam mintát egy rendeléshez, az alien goddess helyett :( Még nem tudtam hogy milyen összetevőkből áll, de kifújáskor azonnal megcsapott a tömény narancs, biztos voltam benne hogy van benne. Nekem ez förtelmes sajnos, szúrós erőszakos fanta illat. Nem tudom eldönteni hogy kifújáskor vagy pár órával később rosszabb. Ahhhh nem nem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

k001

2021. szeptember 2.

A vélemények és az üveg színei alapján valami finom, nőies illatra számítottam, ezzel szemben van benne felfújás után valami borzalmas, szúrós jegy, amitől számomra elérte a vegyi fegyver kategóriát. Gondoltam, teszek még egy próbát, de nem voltam képes rávenni magamat, hogy magamra fújjam, vagy bárhová a közelemben...
Csomagolásnak inkább valami barnás-narancsosat tudnék hozzá elképzelni inkább, nem ezt a cuki rózsaszínt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Fehereszti

2021. szeptember 2.

Bocsánat tényleg, de ez valami borzasztó számomra. Az a kategória, amikor kifújom a mintát belülre a csuklómra, és szappannal vakarom le izomból rövid idő után, annyira zavar. Van valamelyik virág illatnak a vaníliával egy egyvelege ami bármelyik parfümben számomra elviselhetetlen. A parfümök teljesen egyediek mindenkinek szerencsére, nekem ez egy hatalmas nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

t.dia97

2021. augusztus 17.

Én imádom ezt az illatot, sokáig húztam a megvásárlását, de ez a parfüm megvetette magát, nem tudtam neki ellenállni, 1 fújást nyomtam reggel 9kor, este 9kor is érzem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol