Giorgio Armani

Ár:   21 890 Ft, 32 200 Ft és 41 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 19 200 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. december 18.

Ár:   21 890 Ft, 32 200 Ft és 41 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 19 200 Ft-tól

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: bergamot, tubarózsa, narancsvirág, jázmin, cédrus, vanília, pézsma

Ár: 19 200 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 30ml/ 14000 , Eladó: Norbert1998
Állapot: Bontott , Helyszín: Sáránd , fizetés: Posta
Ár: 25000 , Eladó: kuncze
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost. A foxpost költsége a vevőt terheli.

kernyarebeka

Bőrprobléma: Nincs
2024. június 13.

Ajándékba kaptam, egyből magával ragadott a virágos, kellemes, nem túl erős illata. Nagyon tartós illatot biztosít, tényleg elég 1-2 fújás. Nem vagyok egyébként egy nagy parfüm kedvelő, de nekem ez a termék nagyon bejött!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 13.

bluechiq

2024. május 28.

Télen kaptam belőle egy kis mintát egy rendelés mellé. Olyannyira magával ragadott az illat, hogy minden nap fújtam egy kicsit a csuklómra és ezt szaglásztam. Nem szeretem a túl erősen virágos illatokat, de ez teljesen elvarázsolt. Meleg virágos illat, biztonságot és elégedettséget sugall. Nagy kedvenc lett. Karácsonyra meg is kaptam, egy nagy kiszerelést. Azóta is szerelem. Nem tudom a meleg időben hogy fog viselkedni, a hűvösebb hónapokban nagyon jól működött. Édes, de nem fejfájdító. Tartóssága közepes. Egy olyan illat, amit bármilyen alkalomra el tudok képzelni, akár fiatal akár idősebb korosztályon. Nőies illat, erőszakosság nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 28.

Mesilla

2024. március 20.

Mintát kaptam belőle. Kipróbálás után 5 perccel kérdezte, hogy ez miez, és ugye nem fogom sűrűn használni? Hát mi tagadás, nekem se jön be. A gyerekkori húsvéti locsokodásokat idézi, a százforintos boltból vett "ibolya" illatú kölnikkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 20.

RuedePassy

2024. február 26.

Valahogy annyira átlagos ez az illat, annyira semmilyen, de abból a kellemetlen fajtából. Többször próbálgattam, télen-nyáron, hidegben-melegben, de mindig az lett a vége, hogy sikáltam le a csuklómról és fájt tőle a fejem. Túl sok fehér virág, és főleg, túl sok pézsma, valami szintetikus alapon. Olyan, mint egy vacak drogériás parfüm, amit leárazva dobnak az ember után, azzal a különbséggel, hogy még tartós is. Én általában szeretem az Armani illatokat, de a My way rajtam nagyon nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 26.

daliah

2024. február 22.

Nyáron teszteltem először, és kifejezetten taszító volt, de sejtettem, hogy nem a kánikula a legjobb a kipróbálására. Szerencsére kaptam egy mintát valamelyik Douglas vásárláshoz, így fel tudtam újra fújni. Nem egy világmegváltó illat, a minősége sem csúcsszuper, de ha valaki szereti az édesebb fehérvirágos illatokat pézsmás alapon, akkor érdemes kipróbálni. A leszáradását annyira nem szeretem, túl pézsmás, picit szúrós, már-már férfias kicsit, és nagyon elhalványul egy idő után. Tartóssága nem a legjobb, de hatósugara pont jó. Az üvege nekem nagyon tetszik, a színe, a forma, a pici aszimmetria… a flankerek is nagyon mutatósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 22.

HelenaMerle

2024. február 20.

Kellemes, de számomra semmi extra. Az a fajta illat, amit meg mernék venni ajándékba bármelyik barátnőmnek, mert nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is rémesen állna vagy irritáló lenne, viszont pont emiatt nem is tudnám, tudom emberhez kötni, elég sok hasonló van jóval olcsóbb kategóriákban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

CsinCsilla

2024. február 13.

Alapvetően szeretem az Armani illatokat, de ő kivètel. Volt egy 15 milis fújósom, de sem nekem, páromnak meg aztán végképp nem jött be rajtam. Volt egy kolléganőm, aki közel jàrt a 60-hoz, de mindig rózsaszín outfitben nyomatta ès mindig kihangsúlyozta, hogy ő sokkal fittebb a húsz èveseknèl, na ő húzott ezzel az illattal kilométeres csìkot az irodában. Rajta mèg elviselhetetlenebb volt az illat. Valószínűleg ez is rátesz egy lapàttal a nemtetszèsemre, szàmomra öreges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

kovacsanett43

2024. február 13.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval, olyan kis semmilyen, tinilányos első parfümös illat, annak viszont túlárazott. Amolyan biztonsági játékos, rossznak szerintem senki nem titulálná, de nem is egy hűha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

Alix

lllatmintának kaptam.
Amolyan semmi különös,kis kellemes illat.Nem karakteres,engem nem Zara (a Zara parfümök tök jók),hanem inkábbb Avon parfümre emlékeztet.
Az üveg design kifejezetten tucat,olcsó hatású nekem.
Tinilányok első kis parfümjének el tudom képzelni,bár ahhoz azért borsos árú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 13.

lllatmintának kaptam.
Az üveg design kifejezetten tucat,olcsó hatású nekem.
Tinilányok első kis parfümjének el tudom képzelni,bár ahhoz azért borsos árú.

g0809

2024. január 29.

Update: megvettem teljes kiszerelésben, imádom. 1-2 fújás elég belőle és zuhany után is érezni. Tökéletes.

Ez a parfüm valami hihetetlenül isteni. Egy kis termékmintát kaptam belőle, és annyira finom, annyira kellemes és intenzív, hogy két fújás után az egész házban érezni, persze émelygés nélkül, mert egyáltalán nem tolakodó. Azt sajnálom csak, hogy nem tudok ide illatmintát csatolni. Mikor fújtam a csuklómra a termékmintából, zuhanyzás után is lehetett érezni, és még a másnapi zuhany után is ott volt! Nagyon rég nem éreztem ilyen finom és csodás illatot.. 10 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.