Giorgio Armani

Ár:   32 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   32 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: bergamot, tubarózsa, narancsvirág, jázmin, cédrus, vanília, pézsma

Ajándék gyári illatminták
Ár: - , Eladó: Tarzicia
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: --

googles

2020. augusztus 27.

Nalam az a ket csillag, amikor vegulis el tudom viselni az adott illatot, de nagyon nem tetszik.

Ez egy edes, tomeny, viragos illat, en a tubarozsat erzem ki azt hiszem es a jazmint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 27.

bardo

2020. augusztus 25.

Borzalom :( Ezt az alkotást illatnak nevezni... Nagyon bántóan éles, kellemetlen illat, nem tudom elképzelni, hogy valakinek elnyerje a tetszését.
Nagyon vártam de hatalmas csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Nagyon vártam de hatalmas csalódás :(

zsofi207

2020. augusztus 25.

Egyik vásárlásom mellé kaptam kis fújós mintát, gondoltam feljövök ide megnézni a véleményeket és nagyon meglepődtem, hogy inkább negatív a tapasztalat. Rajtam abszolút nem az a rettentő édes illat bontakozott ki. Inkább friss virágos, olyan most frissültem fel egy kis eldugott egzotikus hely vízesésében. Habár én a parfümöket mindig csínján fújom, egyet magam elé és belesétálok. Rajtam ígyis egész nap érezni. Csak azért nem 5*, mert én a fűszeres illatokat szeretem, de ez most megfogott. Hétköznapra, munkába, jönni-menni tökéletes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Ninnie

2020. augusztus 23.

So Scandel és a Nina Rose "dettó"fullasztó újdonsága. Nem tudom hova tenni, borzasztó!:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Vikcsy

2020. augusztus 13.

Én mintát kaptam, nagyon tetszik az illata, de hiába 2 óra múlva nem hogy én, de más se érezte rajtam. 😞 csak az illata miatt adtam 4 csillagot,tartósság meg 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 13.

szeliger

2020. augusztus 6.

A fotó alapján az üveg nagyon megtetszett, azt gondoltam, hogy ez biztosan kell majd nekem. Sajnos nem. Mintát sikerült kipróbálnom belőle és nem nyerte el a tetszésemet. Tömény jázmin, csak a jázmin, nagyon édes, nagyon gejl. A bőrömön nagyjából fél óra múlva kezd valamelyest csöndesedni és enged teret más illatjegyeknek, de mindegyik jegynek nagyon kell küzdeni,hogy felszínen maradjon. Kerestem a bergamotot, a cédrust, hogy kicsit ellensúlyt adjanak, kevés sikerrel, mert nemigen mutatják magukat.
Szóval kijött egy mainstream illat, sok-sok hasonlóval találkoztunk már. Nekem az az üzenet, hogy itt a pénztárca lenyúlására mentek és ehhez én nem leszek partner. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol