Giorgio Armani

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   11 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló hatású, ultra fényes, bársonyos rúzs

36 árnyalatban kapható

infinite01@freemail.hu

2019. január 30.

A kedvenc ruzsom, Daybreak es a megszunt incognito arnyalat volt meg nekem. Suru kremes allaga van. Nem tul puha, ami miatt viszonylag tartosabb. Azert egy evest nem bir ki.. Nem szaritja a szam egyaltalan, nagyon kellemes a viselete. Jol fed, az en nude arnyalataim szepen is kopnak. Draga ruzs, de nekem bejott es ujra fogom venni. inkabb legyen 20 helyett ez az egy ruzsom amit tenyleg szivesen hasznalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

agcsi860707

2018. november 17.

Ritkán sminkelek, de ha igen, ezt használom. A 400-as árnyalat van meg. Feldobja a legrosszabb napomat is, ha felkenem. Elég tartósnak mondanám, szép szín. Nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

ramici

2018. november 11.

503-as és 504-es árnyalatban van meg. A színek csodaszépek, gyönyörű szépen néz ki felkenve. Hétköznapokra és extrább naookra is jó választás. Viszont sajnos nem marad fent olyan sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

laanyka

2016. április 28.

Nekem az eccentrico pink áranyalat van meg. Nagy pink rúzs mániás vagyok, így nem volt kérdés, hogy ettől a márkától is egy ilyesmi árnyalatot választok majd. Először nagyon vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban..a tokja nagyon elegáns, mágneses, és a szín is gyönyörű, de valahogy nem éreztem a magaménak. Aztán feldobtam párszor és egyre szerelmesebb lettem, mostmár elengedhetetlen kelléke a mindennapjaimnak. Nem túl erős, de nem is túl halvány, krémesebb textúrájú, tényleg igazi hercegnőnek érzi magát az ember lánya ha felkeni, nagyon örülök hogy van nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Pöti

2015. december 11.

400. Four Hundred. Vörös rúzs mániám egyik csúcsa. Gyönyörű csomagolás, mágneses zár, tökéletes beltartalmú termék. Egyértelmű volt, hogy nekem ez az árnyalat kell, már első nézelődéskor is őt néztem ki, csodálatos hideg tónusú mélyvörös. A finishe fényes, legalábbis az enyém elég fényes, de nem csillámos, az illata finom. Az idei kedvenceim most az Armani-k közül kerülnek ki, ebben már biztos vagyok, szinte vakon merném rendelni a termékeket, mert eddig egyikben se csalódtam, így ez a rúzs is kedvenc lesz nálam. Az ajkaimat egyáltalán nem szárítja, sőt ápolja, hidratálja.. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

scorpionqueen

2015. november 10.

Brick árnyalat: valószínűleg a "csak feldobom és szaladok is" rúzsommá fogja kinőni magát, egyre többet nyúlok érte, amikor döntésképtelen vagyok, de sietnem kell. Meleg pink árnyalat enyhe korallos beütéssel, szaténos finissel, nem ultra fényes. Masszív, gazdag textúra, nagyon tartós az ajkakon, teljesen megbízható, nem kell ellenőrizgetni. Egy rétegben is tisztességesen fed, kettőben pedig tökéletes fedés. Nem szárít, nem ül bele a finom redőkbe és tényleg mintha hidratálna is, nagyon kényelmes viselet. A legjobb minőségű rúzs, ami jelenleg a birtokomban van és meg merem kockáztatni, hogy azok között is, amiket valaha próbáltam.
Kivitel: dögös. Nehéz vörös tok, mágneses zár, már elővenni is imádom. Hibátlan az egész termék kívül-belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

momo

2015. április 26.

A képen is látható Dolci árnyalat birtokosa vagyok. Remek termék, használatának minden pillanata élvezet. Már kézbe venni is öröm, az illata kellemes, kicsit anyukám régi, nem tudom milyen márkájú rúzsaiéra emlékeztet. Nagyon szeretem benne, hogy jól építhető, 1 húzás szolid, míg 2 erőteljesebb hatást eredményez, de mindkét akadályt jól veszi, nem esik túlzásokba. Pont az kértem az eladó hölgytől, hogy olyan színt mutasson, ami nőies, de nem olcsó, jól kihasználható és nem sápaszt. Kb. 4 órát marad fent, de picike szám van, az az igazi rúzsgyilkos, ezzel eddig csúcstartó. Az első rúzsom, ami tartósan hidratál.
Ezennel ünnepélyesen búcsút veszek a Catrice és egyéb low budget szépikéktől. Már nem vágyom rájuk, a tekintetemet is alig emelem rájuk. Párhavonta egy ilyen. New life!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology