Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Uniszex citrusos illat, az orr: Francois Demachy.

Fejjegyek: narancs, mandarin, citrom, bergamott, petitgrain

Szívjegyek: zöld jegyek, hedione, narancsvirág, keserű mandula, neroli

Alapjegyek: cédrus, vetiver, fehér pézsma

Ár: 1900 , Eladó: rupililla
Állapot: Frissen fújom, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Banki előreutalással postánmaradóra küldöm
Ár: 5 ml / 10 ml 1.300 Ft / 2.100 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Verona5

2019. június 22.

2019.06.22: Nem bírtam ki, hogy a szembejött kedvező példány ne legyen mégiscsak az enyém! Nagyon szép könnyed illat és nagyon örülök neki, erre forrónapos nyári melegre való. Sajnos ugyanúgy illékony, mint, ahogy korábban tapasztaltam, de nem érdekel, most már locsolkohatok vele! :) Visszakapja az ötödik csillagot! Szerencsém van vele, nem utolsó sorban, mert ahogy nézem, idén nálunk a Müllerben már meglepő módon nem kap helyet a márka illatai között. Köszönöm szépen a kedves helyi eladómnak ezúton is! :)

2018.07.25: Végre, végre egy nagyon klassz újdonság! És sajnálatos módon csak ez az egy érdemleges darabot találtam a mai Mülleres portyámon az egyébként ismételten megállapított szegényes választék közepette. Na jó, azért pár "olcsó de finom"-ra azért rábukkantam, természetesen a férfi részlegen - már megint ők a nagy mázlisták! Visszatérve a mi kis egyedünkre: friss, citrusos, chyprés, fehérvirágos, igazi nyári forróságba való illat, jó sokat fújtam is magamra belőle és a baromi szuper sokcsillagos kategóriát megütötte nálam. Az ilyen fejillatú parfümöket én és a bőröm is nagyon kedveljük és azt kívánom, hogy bárcsak maradna ebben a fázisban mindvégig! De sajnos nem így van, hamar illanós és két óra nem sok, de annyit sem tartott. Ez viszont kellően bosszantó, mert az egy decijét ilyen ütemben simán ellocsolnám a pár hét meleg idő alatt, és azért huszonhatezret nem dob ki ilyetén az ember lánya az ablakon csak egy kis kölnire. Na jó, jó, persze, az ár zömét már megint a névért kellene kiadni... Asszem maradok a 4711 idei újdonságainál, azok is tudnak ennyit kevesebb, mint ötödáron. Az illat hat csillag, a tartósság pedig egy, ez most egy kegyelem négyes lesz, mert azért nagyon tetszik a kis dög!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

googles

2018. augusztus 31.

Nalam ez 5 csillag. Klasszikus, elegans frissesseg egy kicsi modernseggel. Nem ugy friss, mint a 4711 uj narancsosa, az jaffa szorp, ez pedig egy Givenchy kolni, amin erezni, hogy Givenchy kolni. A vattacukros kislanyok nem fogjak szeretni. 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 31.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. július 19.

Nem ismerem a régit, nem tudom összehasonlítani.
Kíváncsi voltam rá, de nem tetszik.A fejillat rajtam nagyon erőteljesen (kellemetlenül) zöld, nem citrusos, inkább olyan, mint valami klasszikus chypre. Aztán lassan szelídül, végül már csak egy halk narancsvirág, leheletnyit púderes, édeskés, nagyon bőrközeli, élettartama kb. 3 óra. Az üveg szép, az illat különleges vagy furcsa? Nem tudom eldönteni, de hozzám biztosan nem illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 19.

Nem ismerem a régit, nem tudom összehasonlítani.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.