Givenchy

Ár:   24 300 Ft, 34 600 Ft és 41 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   24 300 Ft, 34 600 Ft és 41 490 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: körte, ambrette

Szívjegyek: rózsa eszencia, írisz

Alapjegyek: virginiai cédrus, pézsma

Ár: 23500 , Eladó: kadarszabina
Állapot: új, doboz nélküli, Helyszín: Budapest, fizetés: postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.
Fújós Givenchy Irrésistible Givenchy
Ár: 4800Ft/10ml , Eladó: Chrissy
Állapot: ., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost, Packeta

Eta86

2024. április 10.

Hú ez valami csodálatos illat.Üde , mégis nagyon nőies, olyan előkelő.Engem nagyon megfogott.Szilázsa közepes,tartóssága az én bőrömön 4 óra,ami nem a legjobb,de az illat kárpótol érte.Tavaszra,nyárra tökéletes.4* jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 10.

Doridia

2023. október 26.

Sokáig a Versace Crystal Bright volt a kedvenc de csak EDT volt és nem is az a wow faktoros illat csak a kellemes kategória. Aztán egy ajánlás hatására megvettem úgy, hogy még csak meg sem szagoltam előtte. :-D Szeretek veszélyesen élni. És hát na. Imádtam (pont elfogyott), imádom! Az első EDP-m, vagyis a tartóssága is nagyon tetszik és nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Akárhányszor viseltem mindig volt valaki aki kérdezte, hogy mi ez a nagyon fini illat. :-) Tudom nem egy kategória de ő a második parfüm amit ennyire "Diásnak" érzek, az első Gabriela Sabatini Bolero-ja volt. Sajnos utóbbit már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 26.

Rha

2023. augusztus 27.

2023.08.27.
Még volt a kis fújósomban egy adag, ezért ezt fújtam valamelyik nap. Nagyon tetszik. Illik hozzám. A visszafogott elegancia. Júniusi véleményemmel ellentétben szeretnék egy üvegeset. Viszont tegnap voltam a M-ben és elborzadtam az árából. Még kuponnal sem lett volna pénztárcabarát sajnos. Így várnom kell még, hogy az enyém legyen.

2023.06.24.
Vásárlás mellé kaptam mintát belőle. Első perctől tetszett. Olyan igazi kis kedves illat, irodabarát.
Sillage: gyenge-közepes
Tartóssága: közepes
Ajándékba szívesen elfogadnám, de megvenni nem fogom, mivel van hasonló illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 27.

2023.08.27.

2023.06.24.
Sillage: gyenge-közepes
Tartóssága: közepes

shiningstar

2023. augusztus 24.

Pézsmás, iriszes halovány körte illat, ami 1 óra múlva sehol sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

Pézsmás, iriszes halovány körte illat, ami 1 óra múlva sehol sincs.

floracska6

2023. július 24.

Jelenleg az egyik kedvenc illatom, egyébként is közel állnak a Givenchy parfümök a szívemhez. Az Ange ou demon le secret régebben a kedvenc nyàri illatom volt de az utobbi evekben mar tul edesnek talaltam magamon.
Uveg es illatjegyek alapjan ezt a parfumot ki sem probaltam volna de szerencsére nem olvastam utana elotte es felfujtam.
Nekem ez az illat roppanoan friss es pont annyira edes, hogy ne legyen geijl, tökéletes parfum tavaszra es nyarra! Mivel a husveti illatom az Estee Lauder Pleasures ezt aprilis masodik felében kezdem el ujra használni :D
A minosege pedig szuper, nagyon tartos parfum mint az általam eddig probalt osszes Givenchy.

Update: Eladtam mert nagyon besokalltam vele de emiatt nem vonok le pontot. Iszonyat intenziv es tartos parfum, bar a Chanelek lennenek ilyen tartósak!
Van meg egy mintam belole a taskamban, ma reggel beleszagoltam (nem fujtam magamra) es legalabb egy óráig éreztem meg az illatat. Csikhuzos parfum a javabol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 24.

neome

2023. május 30.

Eloszor tetszett, de nagyon hamar faraszto lett, van benne valami szamomra banto elesen szintetikus zonge, bar a ket illat nem nagyon hasonlo de a balenciaga rosabotanica meg egy ilyen kivitelezes szamomra. Hiaba szep elsore, par perc utan kifejezetten rossz elmeny a viselese, ez nekem igy maximum kettes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 30.

széva

Korcsoport: >54
2023. április 8.

Volt már pár illatom a márkától. Ezt is megvettem és kb a felét már elhasználtam . Azt mondanám rá, hogy szép illat. Szeretem a körtés illatokat. Ebben nagyon dominál az én orromnak. Lehet, hogy újra nem veszem ,de ennek örülök, hogy van.
Korábban nem adtam ennyi csillagot , de változott a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. április 8.

Korábban nem adtam ennyi csillagot , de változott a véleményem.

zsofi017

2023. március 28.

Anno egyszer még szagolgattam parfümöket és véletlenül rányúltam a Givenchy ange ou demon le secret-re, amire évekig úgy emlékeztem, hogy milyen csodálatos illat volt, egyszerre friss, édes, citrusos, különleges, de nem tolakodó... majd évekkel később egy drogériában ki volt téve a polcra ez a kedvencnek titulált darab és úgy mentem oda, hogy én akkor ezt most megveszem... de kíváncsiságból fújtam az irresistible-ből is, gondoltam ebből baj nem lesz.
Hát.... a korábbi álomparfüm rajtam nem volt olyan tökéletes, de jobban belegondolva csak találtam egy még jobbat. Jelenleg nekem ez A PARFÜM. Egyszerűen zseniális. Édes, de nem olyan fojtósan, tényleg kellemesen körbelengi az embert, nem zavaró zárt térben sem, olyan mint egy vidám tavaszi séta. Nem buli-illat, de randira simán hordható és akár hétköznapokra is... bár elég drága. A tartóssága szerintem közepes, de frissen kifújva sem olyan, hogy menekülnének mellőlem. Ha megszimatolom a befújt részeket, érzem, de amúgy csak néha-néha megcsap az illat. Mások nem tudom, mennyire érezhetik. Így tavasz felé pedig kifejezetten szezonja lesz. :) Első szippantásra egyébként én citrusos illatokat érzek, majd jön az édes rózsás-körtés vonal (ez nekem így egyben érződik, egyiket sem érzem ki a másik nélkül), majd pézsmásan, kicsit púderesen cseng le. Fiatalokon és idősebb nőkön is el tudom képzelni. :) Egy nagy kiszerelést kaptam belőle ajándékba, így még ki tudja, mit gondolok róla, mire elfogy, mert sokszor addigra észreveszem az illatok hibáit is vagy csak már megunom, de eddig 10/10. Negatívum nekem, hogy az üvege szerintem nem olyan elegáns, de ez már csak ízlés dolga :D

Update1: mások írták, hogy egy idő után éreznek egy kis fura illatot. Néha én is érzem magamon, olyan karcosabb mellékzönge jelentkezik, mintha egy erős földes aroma lenne, de lehet csak bőr-és napfüggő, de még mindig nagyon szeretem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

Honeyhair

2023. február 13.

Egy hete szagolgatom az EDT-vel felváltva, és egészen máig nem tudtam eldönteni, hogy melyiket vegyem meg teljes méretben is. Ha az egyiket szagoltam meg a csuklómon, attól voltam elájulva, ha a másikat, attól nem tudtam szabadulni. Mígnem rájöttem, hogy ezek nem egymás alternatívái, a kötőszó nem a VAGY, hanem az ÉS. Tehát mindkettőnek helye van (lesz) a gyűjteményemben, csupán az életem más-más szituációiban fogom őket viselni.

Ezt az EDP-t majd akkor fogom felvenni, ha elegánsan kiöltözöm valamilyen alkalomra, amikor azt szeretném, hogy rám irányuljon a figyelem, de nem amolyan közönséges ripacs módjára, hanem finoman, úriasszonyosan. Az EDP-nek tartása van, azt nem lehet akárhová kifújkálni. A vidámabb, játékosabb EDT pedig lágy szellővel kísért tavaszi sétákra, vagy akár a hétköznapokban is velem jöhet majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 13.

Vicenza

Korcsoport: >54
2022. december 13.

Ez egy bájos, enyhén virágos, púderes, nem tolakodó, fiatalos illat. Ha a nagyon fiatal korosztályba tartoznék, akkor lehet, hogy meg is venném, bár nekem az édessége pont tűréshatárnál van. Szóval egyértelműen fiatalokon tudom elképzelni ezt az illatot inkább tavaszi időben a könnyedsége, légiessége miatt. Árasztja magából a vidámságot és a romantikát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 13.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.