Givenchy

Ár:   24 300 Ft, 34 600 Ft és 41 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   24 300 Ft, 34 600 Ft és 41 490 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: körte, ambrette

Szívjegyek: rózsa eszencia, írisz

Alapjegyek: virginiai cédrus, pézsma

Ár: 2500/5ml 4800/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
2-3 mlit cserére keresek! Givenchy Irrésistible Givenchy
Ár: Csere , Eladó: Melani79
Állapot: Új vagy használt , Helyszín: --, fizetés: Sima posta vagy postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Theodora

2021. október 15.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, egy rendkívül elegáns, nőies illat. Nem túl sok. Én utálom a fűszeres, erőteljes illatokat és végre találtam olyat, ami nem hivalkodó, nem fulladok meg tőle. Nagyon kellemes, édeskés-virágos illata van. Nem értek a parfümökhöz, többet nem tudok magáról az illatról mondani, csak hogy bátran lehet viselni mindenhol, mert egyszerű, letisztult, elegáns illat, amivel nem lehet mellélőni. Nagyon tartós, a kabátomra is fújtam belőle és napokig éreztem.
Azért csak 4 csillagot adok neki, mert hiányzik az a wow faktor, kicsit unalmas, de lehet azért, mert mindig hasonló parfümöket veszek, hiszen ezeket szeretem. No, a lényeg, ne tántorítson el senkit, jó illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

nagybvivien

2021. szeptember 10.

Update: a második üveggel használom azóta. Nagyon sokan kérdezik, mi van rajtam, ez lett az alapdarabom. Tartós, bármelyik évszakban simán használom.

Oda-vissza szerelem. Ma harmadszor teszteltem üzletben, délelőtt fél 10kor fújtam a csuklómra, este fél 8 van és még érzem, a pulcsim ujján pedig még jobban illatozik. Édeskés, körtés pézsmás, púderes, teljesen odavagyok érte! Nemsokára az enyém lesz 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Yeticica

2021. július 10.

Ez a kis ellenállhatatlan, egy nagyon kedves kis illat, nőies is, szépen össze is van rakva, mégis unalmaska.
Amint elcsendesedett az édes, lédús eleje, rögtön bugrott 3 illat is, amikre elképesztően hasonlít. Mivel kettő van is itthon, teszteltem a teoriamat, és bizony így van!
Ariana Grande Ari, és Armaf Italiano Donna (ami ugye D&G pour femme intense klón). Az ari ugyanígy Körtés, végére pillecukros, az Armaf narancsos, kicsit liliomosabb de ugyanígy pillecukros. Mindegyik finom, krémes, édes illat, de szinte tök egyformák!
Az Irresistible a legtartósabb, így azt választanám most, ha kerhetném. (Viszont a rózsás szakasza nem a kedvenc részem, és megvenni sem fogom, mert számomra uncsi, hamar belefáradna az orrom ha minden nap kéne fujnom).
Ellenben ha nem lenne a másik kettő illatom itthon, biztosan megvennem, mert egy ilyen krémes-edes alapillatnak kiváló, és szeretem az ilyen jellegű illatokat. Hány csillag legyen?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

hajkedvelo

2021. június 13.

Nekem ez a hétköznapra-mindenhova viselhető illat. Nagyon finom, édes, de nem nagyon tömény. Tartós, mindig megmarad a hajamban napokig az illata. Tényleg nem egy komoly illat, csajos, bárki viselheti, számomra ez egy 4 évszakos parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 13.

angelina69

2021. május 26.

Úgy tűnik számomra, hogy nálam most éppen a Givenchy a nyerő. Nekem ez az illatuk is telitalálat lett. Meglepetésemre ugyanaz a három ember készítette, mint az L'Interdit Edt.-t. Ez a szép, minimalista üveg egy isteni, könnyed, enyhén édeskés, picit púderes hatású virágos (rózsás)-fás-gyümölcsös illatot rejt. Annyira puha, simulós, elegáns. Nincs benne fémesség, él, nincs keserűség. Én biztosan tavasszal vagy nyáron viselném, mikor még nincs kánikula, de szépen süt a nap. Visszafogott illat, ami kb. 5-6 órára megszépíti a napom, után érdemes frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

Barbara2021

2021. április 27.

Nem rossz, nem rossz, még meg is dicsérték rajtam, de tényleg nem egy karakteres darab. Fiatalos, szerintem bárki hordhatja. Nagy mélység nincs benne, viszont utalni sem lehet, kellemes, hordható, ha ajándékba kapnam elfujnam. Biztonsággal vehető ajándékba is. Szeretem ha rajtam van. De valahogy a vásárlásra azért nem érzek késztetést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

UrbanSkyline

2021. március 24.

Diszkrét, édeskés illat, egy próbát megért, de nincs benne semmi izgalmas és nem fogott meg annyira, valószínűleg nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Harold

2021. március 20.

Új kedvencem, nincsen markáns erős illata, inkább diszkrétnek nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Új kedvencem, nincsen markáns erős illata, inkább diszkrétnek nevezném.

Asianlover

2021. március 3.

2021. màrcius: Tavaly viszonylag kèsőn jött ki ez az illat, de mostanra sikerült megtalàlnom a leginkàbb neki valò időt. Ez a "szèp napsütèses, de mèg hűvös kora tavaszi napokra valò" illatom. Rajtam vàltozatlanul eszmèletlenül projektàl, a környezetem ugyan nem panaszkodott, de a magam kedvèèrt vigyàznom kell az adagolàssal, bàr nagyon kedvelem, de könnyen àt tud csapni fojtòsba. Mivel megtalàlta a legszebb időszakàt ès kiàllta az idő pròbàjàt is, megadom neki az 5. csillagot!

2020. jùnius : Többször fùjtam màr magamra ès most màr biztos, hogy megveszem. Kedves, vidàm, nagyon nőies illat ès iszonyù tartòs!

2020. màjus: Vègre megèrkeztek a tavaszi ùjdonsàgok a boltokba, ìgy ma ezt is kipròbàlhattam. Rajta volt a listàmon, olvastam is a fragis szakirodalmat, fel voltam rà kèszülve lelkileg, hogy valami Idôle hasonmàst talàlok. Nem ìgy lett. Tipikus gyümölcsös-gumicukros nyitàny utàn egy rövid friss ròzsàs szakasz, aztàn erősen pùderes-ìriszes illat marad. Vidàm, de nem elèg friss, könnyű vagy citrusos nekem ez az illat, nyàri melegben nem hasznàlnàm, az biztos. Felmerül az emberben, hogy ennek akàr valamelyik LVEB-hez is köze van, tulajdonkèppen egy LVEB flankerkènt àllnà meg szerintem igazàn a helyèt. Az üvege nagyon szèp, èrdekes forma, az illat tökèletesen trendi, de semmi eredetisèg. Mèg az is lehet, hogy vàsàrlàs lesz belőle egyszer. Ha ajàndèkba kapnàm, nem sèrtődnèk meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Lina6

2021. február 14.

Gyenge kis semmiseg.
Mar fel sem tudom igazabol idezni, annyira nem fogott meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Gyenge kis semmiseg.
Mar fel sem tudom igazabol idezni, annyira nem fogott meg

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.