Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Givenchy tovább gazdagítja az Ange ou Demon kollekcióját, az új illat neve L' Ange Noir. E kollekció története 10 évvel ezelőttre nyúlik vissza. Ebben a gyűjteményben az ismerős keveredik az ismeretlennel, fény a sötétséggel, fekete a fehérrel. Az új illat egyedi, elegáns, nőies, misztikus és vágyakkal teli, akárcsak a végzet asszonya egy Noir filmből.
A parfüm fejillata mandulából és rózsaszín borsból áll; szívillata szezámból és íriszből adódik, alapillatát pedig tonka bab és borostyán alkotja.
Külső megjelenésében hasonló a kollekció többi darabjához, csúcsos, széles aljú, élezett szélű üvege sötét árnyalatba burkolózik.

Ár: 2750/4750 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 2750/4750 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

Nettuska

2021. január 27.

Top 5 téli illatom közt van. Puha íriszes mandulás-púderes,melengető illat.(mást én nem érzek ki belőle) Kár, hogy már nehezen beszerezhető. Feltankoltam.❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

aleszjandra

2019. november 6.

Ami nekem nyáron a Prada Infusion d'Iris, az télen ő. Kellemes púderes írisz, számomra viszont egyátalán nincs összhangban a külcsín a belbeccsel. Ez egy komfortillat, nem az amit számomra a noir közvetíteni szokott. Tartóssága kiemelkedő, nagyon szívesen nyúlok hozzá hétköznapokon, és jó érzés ha megcsap az illata. Számomra kortalan, biztonságos ehhez a parfümhöz nyúlni, senkinek se okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Bigris

2019. július 18.

Nem nagyon kedvelem a mandulás illatokat. Vagyis kiderült, hogy inkább a marcipánillatúakkal állok hadilábon. A sorozat többi tagja sem hagyott bennem maradandó nyomot. Ezt az illatot viszont nagyon nagyon szeretem! Valami gyönyörű! Annyira jól működik együtt a bőrömmel, hogy valami fantasztikus. Nekem ő egyáltalán nem Noir. Inkább tudnék neki elképzelni egy pihepuha rózsaszín üvegcsét, mint feketét. Ez egy rózsaszín púderillat. Nőies és puha.

Legelőször a M-ben próbáltam még tavaly télen. Impulzusfújás volt a csuklómra. Kifújás után csak borsos, nagyon száraz, íriszt éreztem. Csak borsos, poros íriszt. Mandula, szezámmag, tonka, ámbra sehol. A felfújás után pár perccel az orrom már nem tudott elszakadni a csuklómtól. Úgy rápuhult a bőrömre, úgy vett körül, mint egy finom porpúderfelhő. Azóta összehasonlítottam más poros íriszes illatokkal is, azóta érzem már benne a mandulát, a tonkát és a szezámmagot is. De valami fantasztikus egységben vannak ezek az összetevők. A szezám egyébként ad valami földiességet az egésznek, amit külön imádok.

Én nem érzem a hasonlatosságot a Guerlain L' Instant Magic-kal. Ez utóbbiból egy 5 ml-s fújóst vettem, de azonnal tovább is kellett adnom, annyira nem bírtam elviselni benne a marcipánt. Az sokkal édesebb, marcipánosabb és persze virágosabb.Pedig az anyaillatát imádom, és amúgy az édes illatokat is szeretem.
A L'Ange Noir-ban szerencsére nincs túltolva az édes mandula.

Örültem, amikor jó áron meg tudtam venni itt a KM-en egy 30 ml-set. Melegebb időben nem tudom használni, akkor nem kívánom. Hűvösebb időben és tavasszal is sokat használtam ahhoz képest, hogy mennyi üveges parfim és fújósom van itthon. Ő az egyik kedvenc púderes parfim a Citizen Queen és a Habanita L'esprit mellett. Pedig van még otthon egy-kettő.

Rajtam a tartóssága is teljesen rendben van. Egész nap tart a bőrömön. Bár a reggeli felfújás után általában szigorúan egy fújásnyit szoktam frissíteni rajta, mint sok más parfümöm esetében. Akkor is, ha még jól érezhető az illat körülöttem. Élvezem. hogy a fej és a szív, vagy a fej és az alap fázis egyszerre van fenn a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 18.

A L'Ange Noir-ban szerencsére nincs túltolva az édes mandula.

2019. július 2.

Ő "A" parfüm. Nem édes, inkább krémes, rúzsos. Kiegészít. Megszelidít. Évek óta keresem a tökéletes, nem tucatillatot. Igazán kár, hogy nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 2.

angelina69

2019. április 19.

Szerintem az Ange ou Demon is ott rejlik ebben az illatban. Azonban ez mégis más... Könnyedebb, de ez ne tévesszen meg senkit, mert ez nem a frissességére, inkább a visszafogottságára igaz. Kisebb szilázzsal bír, mint amaz, de nagyobb mélységgel és puhasággal. Enyhén, alig-alig édeskés, kissé púderes, kissé poros, csöppet kesernyés. Olyan egységet alkot, melynek nehéz ellenállnom. Szerintem nagyon kedvfüggő illat. Nem tudnám naponta használni, mert van benne valamiféle mélabú, komolyság. Ezzel együtt mégis megbabonázott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

claudia.nyilas

2019. április 13.

Isteni finom, különleges mély púderes illat. Nem az a tucat édes émelyítő, fullasztó illatfelhő. Amióta megvettem csak őt használom. Viszonylag tartós is. Az üvege is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Ritus33

2019. január 30.

A mandula, tonka, bors a gyengém :-)
Csodás illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

A mandula, tonka, bors a gyengém :-)
Csodás illat!

pont

2018. december 23.

nagyon ritkán szoktam parfümökkel elsőre szerelembe esni, mert a legtöbb túl édes vagy túl semmilyen, egyszerűen elefeljtem őket vagy émelygek tőlük. ezt viszot megszagoltam és uuu!! tudtam, hogy KELL! nem kifejezetten ezt keresetem, csak random nézelődtem, de számomra abszolút kitűnik a sok középszerű tucatillat közül. nem vagyok valami jó parfümök jellemzésében, előttem sokan találóan leírták, hogy milyen maga az illat, nem ismételném. szerintem pont attól szép, hogy nem tudod egyértelműen bekategorizálni sehova, nekem kicsit olyan kívülálló. én érzek benne valami kesenyéset és pont ez tetszik benne, kicsit az étcsoki jut róla eszembe, és amúgy tényleg olyan, mint az étcsoki vagy egy pohár száraz vörösbor a rozéfröccsel meg a finom tejcsokival szembeállítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

nyarigabi

2018. november 14.

Ez egy igazán ütős illatocska lett! Tényleg Noir, szigorúan estére, szép ruhához. "Száraz" illat, púderes is, de nekem valahogy fojtó. Nincs szívem ötnél kevesebb csillagot adni, mert gyönyörűen összerakott, különleges, minőségi. Viszont utálom a tonkababot, fizikailag rosszul vagyok tőle. Ez nem az illat hibája, én nem fogom hordani, de aki egyedi, tartós, nőies illatot keres, annak ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Erynnis

2018. október 12.

Ez az amit kerestem már évek óta... Sokáig a Chanel Allure Sensuelle volt az illat, ami én voltam, aztán valahogy már annyira nem. Ekkor kezdtem keresgélni, de sosem sikerült eltalálnom, hogy mi passzol. Hát, most megvan! Imádom! Annyira egyedi, karakteres és mégis finom nőies. Meleg és púderes, de van benne egy kis távolságtartás is. A neve nagyon találó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)