Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanett, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Stretch Extension viasszal minden egyes szempillát azonnal befed és meghosszabbít
  • Édes mandula olajjal puhító és tápláló hatást biztosít
  • Kis gömb alakú keféje még a nehezen hozzáférhető pillákat is felveszi
  • Gyorsan száradó formulája verhetetlen tartást ad
  • Extrém hosszú szempillákkal ragyogó megjelenést ad a szemeknek

Melpa

2019. július 1.

Sose vettem volna meg magamnak, egyrészt a fura kis buzogányfeje miatt,másrészt az ára miatt sem vágtam volna bele a kísérletezgetésbe. DE! Megkaptam ajándékba egy kedves barátnőmtől, és hát egy csoda. Kicsit lassan lehet vele haladni, de extrém pillákat csinál, egész nap a helyén marad, még ha izzadok/sportolok is, este mégis könnyű leszedni. Imádom imádom imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Ritocska4real

2017. szeptember 28.

Évek óta ezt használom. Bár néha elcsábulok és kipróbálok más termékeket, de egy ehhez foghatót sem találtam még. Anno Wayne Goss videójában láttam meg és csak külföldről tudtam beszerezni, de megérte. Az biztos, hogy meg kell tanulni bánni vele, mert nem olyan evidensen könnyű használni, amilyennek tűnik. Viszonylag rövid szempilláim vannak, de szépen hosszabbítja őket, a legrövidebb belső szálakat is hibátlanul ki lehet vele festeni. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, akit nem áldott meg a természet kilométeres szempillákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Knori

2017. január 19.

Ajándékba kaptam és elképesztő, amit a rövid és vékony szálú szempilláimmal művel, gyönyörűen hosszabbítja és szerintem dúsabbá is teszi, ki is dobtam az összes többi szempillaspirálomat, mert ez után mást már nem használok, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

DorothyHK

2016. április 26.

Legkedvesebb kozmetikai termékeim egyike.
A fej kialakításának köszönhetően nagyon könnyű hozzáférni a szempillákhoz. Sok más termékkel ellentétben, ezt nem kell több rétegben alkalmazni a drámai hatásért - egyszeri suhintásra lesznek hosszúak és egyenletesen elválasztottak pilláink.
A textúra valóban elég olajos, így a száradás folyamata kicsit lassabb. Az elért eredményt látván azonban ez teljesen megbocsátható.
Egyszer eljátszottam a gondolattal, hogy megajándékozom magam egy tincses műszempilla hosszabbítással, azonban gyorsan lebeszéltem magam róla, hiszen ezzel a termékkel szinte ugyanazt a hatást lehet elérni.
Mindenképp újra fogom vásárolni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Legkedvesebb kozmetikai termékeim egyike.
Mindenképp újra fogom vásárolni a jövőben.

andrea.horvath79

2013. február 28.

Borzasztóan nagyot csalódtam ebben a spirálban!
Nem igaz, hogy gyorsan száradó, sőőt, soha nem szárad meg teljesen, annyira olajos a textúrája. Vállalhatatlan, használhatatlan, egy réteget felkenek, még nem is végeztem a pirosítóval, de már panda maci szemem van!
Csak itthonra használom, máshova nem biztonságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Borzasztóan nagyot csalódtam ebben a spirálban!
Csak itthonra használom, máshova nem biztonságos.

Guttmann Natasa

2013. január 17.

Nem valami attraktív ez a kialakítás, ez tény. De szerintem eddig életem legjobb szempillaspirálja. Amikor ezt viszem fel, nem használok tincses műszempillát, se göndörítőt, se ápoló folyadékot, szóval semmit ezen a csodán kívül. A festék maga minőségi, nem pereg, tehát elég tartós és nem is szárítja a pillákat. Dúsít, hosszít, és a kefe miatt gondolom- szépen szét is választ. Igazi ''söprűszempillákat'' csinál, nagyon-nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

szerka

2012. október 13.

Vicces forma.Talán kicsit hosszabb idő is, mig kifestem a szemem. De a hatás mindenért kárpótol. Drámai tekintet, hosszú sűrű pillák. Még az én ritkás rövid pilláimból is. Fantasztikus. Életem legjobb spirálja. Mióta megvan, nem használok műpillát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 13.

vanett

2012. április 4.

Tartós, drámai tekintet. Nálam ez az abszolút nyerő! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Tartós, drámai tekintet. Nálam ez az abszolút nyerő! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kozmetikai szinezék Acid sárga

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.