GlamGlow

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A  Glamglow második csodamaszkja. A backstage-ben olyan világhírességek használják, mint Natalie Portman, Jennifer Aniston vagy Tommy Lee. A csodaszer 10 perc alatt állítja vissza a bőr természetes PH-értékét, és tisztítja a pórusokat!

A bőrgyógyászati tesztekkel kísért klinikai fejlesztés során bebizonyosodott, hogy nők és férfiak bőrproblémáját egyaránt megoldja a maszk. Hatékony segítség a mitesszerek ellen, a fáradt, pigmentfoltos, sápadt, kitágult pórusú bőr számára. Az innovatív formula egyaránt távolítja el a bőrön lévő szennyeződéseket, miközben a természetes alapanyagok megszüntetik a bőrirritáció okozta bőrpírt.

Kiszerelés: 30 ml

GlamGlow Hello Sexy Sephora Beauty Set
Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új / kipróbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
kakaska

2019. május 8.

Szépen tisztít, nagyon leszárítja az arcom. Viszont az ára...na az húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Szépen tisztít, nagyon leszárítja az arcom. Viszont az ára...na az húzós.

alexandra326

2019. április 18.

A hatása nem rossz, valóban mattít és tisztít. De ezt jóval olcsóbb maszkok is tudják. Egy 50 grammos kiszerelést használtam el belőle, illetve egy része beleszáradt a tégelybe, mikor már erősen fogyóban volt, így az kuka..rendesen tároltam pedig. Biztosan nem venném újra, a marketinggel ügyesen lehúzzák az embereket. A sztárok is ezt használják, stb... A Body Shop agyagos maszkját fogom kipróbálni ehelyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

pankalany

2019. március 26.

Első körben csak egy pici kiszerelésre ruháztam be, és egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve. Állagra az eddig használt maszkjaimhoz képest hígabbnak tűnik, ez a felkenés során azonban nem okoz problémát, ennek ellenére valószínűleg valamilyen laposabb alapozóecsettel fogom ezentúl felkenni nem a kezemmel, így a hosszútávú használat is higénikusabb lesz. A tégelyes kiszerelés helyett a tubusosat jobban preferálnám.

Illata enyhén kámforos, felkenést követően az első pár másodpercben picit csíp, viszonylag hamar szárad. Az ajánlás szerinti 5-20 perc hatóidő nálam valahol 10-12 perc körül kezd lejárni. Lemosása egyszerű, nem kell nyúzni az arcom ha el akarom távolítani, nem "köt" a bőrre. A pórusokat szépen tisztítja, láthatóan összehúzza, csodásan sima lesz a bőröm utána, viszont teljesen kipirosodik úgyhogy utána egyből aloe spray-ért nyúlok ami amúgy kb. 10-15 perc után meg is nyugtatja az arcbőröm. Heti kétszer a teljes arcomra használom, de lehet hogy áttérek az 1X teljes arc-1X csak T-vonal metódusra.

Mindent egybevéve bár a hatásával elégedett vagyok, a csomagolás, ár szempontjait is figyelembe véve még hezitálok hogy újra fogom-e venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

pnkvln

2018. december 13.

Egy amerikai Sephorában kaptam ezt a kis csodaszert a NudeGlow társával. Nagyon megvagyok vele elégedve! Heti 2-3 alkalommal használom, teljes arcon és külön a T-zónában is. Rengeteget segített! Nincsen zsíros bőröm, de az olajosabb terülteket, mint pl az orrom teljesen helyrehozta, még miteszereim sincsenek! Az egyetlen "hátránya" a túlhasználat, mivel megkaptam az 50 grammos változatát, így többször kentem az orromra, heti 3 alkalommal, már csak miteszer és olajosodás megelőzése miatt, azonban kiszárította és hámlani kezdett! Ezzel csak óvatosan csajok:) Egyébként tökéletes maszk, érzékeny a bőröm, de nekem nem csípte és ki sem pirult használat után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Vanda234

2018. szeptember 18.

Imádom elöszőr egy pici 30 ml kiszerelésbe kaptam. később annyira bevált hogy ugy gondoltam megéri befektetni a legnagyobb kiszerelésbe mert az jobban megéri mint a középső.

Nagyon nagyon jól tiszitja a pórusokat.
Soha nem volt ilyen hatásos maszkom mint ez látszóan tisztább a bőröm amióta használom.
kevesebb a miteszerem is.

Később is újból fogom venni ha ez egyáltalán el fog fogyni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nagyon nagyon jól tiszitja a pórusokat.
kevesebb a miteszerem is.

Később is újból fogom venni ha ez egyáltalán el fog fogyni..

szilvasitimea

2018. június 15.

Hát, nem mondom, hogy életem legolcsóbb arcmaszkja, de úgy gondoltam, megérdemlem :-)

Az illata nagyon fura , szerintem a medvecukorra hasonlít :-D a textúrája nagyon finom, nagyon könnyű felkenni akár ecsettel, akár kézzel. Bár én inkább ecsettel szoktam. Nem nézem az időt, akkor mosom le, ha teljesen megszáradt.

Elsőre csípett picit, de nem volt vészes. Nem volt lemosás után piros a bőröm szerencsére. Nagyon szépen tisztítja, és a mitesszereim számát nagyban csökkentette!! Heti 2-szer szoktam használni.

Azonban hiába hiper-szuper, sajnos mivel nekem egy kicsit drága, így nem fogom tudni mindig megvenni,de időnként azért belefér majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Neubauter

2018. május 30.

Thirstymud tarsaval ellentetben ot szeretem, szepen tisztitja a porusokat, mattit is, nem irrital. Sajnos az arat igy sem eri meg, a tegelyes kiszereles is hulyeseg (marketing nyilvan), de ot szivesebben fogom elkenegetni, mert lathato a hatasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Adrika91

2018. március 28.

A zsíros bőrömön nagyon szerettem használni. Szépen tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok méretét. Pattanások helyi kezelésére is használtam, csökkentette a méretüket és lehúzta a pirosságot is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

lexena

2018. március 26.

Először egy teszter verzióját kaptam meg karácsonyra, a cuki kis 15ml-es tégelyt. Már az első használatkor imádtam és tudtam, hogy azonnal be kell szereznem a nagy kiszerelést belőle. A lehető legnagyobbat! Azóta is imádjuk egymást, a legcsodálatosabb maszk, amit valaha használtam. Lemosása után jó alaposan hidratálok és a végeredmény tökéletes. Spot-treatmentként is szoktam használni, csúnyább pattanások felbukkanásakor és azokkal is csodát tesz, 2 nap alatt bármit eltüntet az arcomról, aminek nincs ott a helye.
Talán ez az egyik leg-agyonhypeoltabb (jaj) termék a világon, viszont ő tényleg megér minden fillért, amit fizetünk érte. Szerintem. Az én bőrömnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

thisisnorah

2018. március 16.

Megjegyzem nem problémás a bőröm, tisztítókúraként vettem meg. Használatakor eléggé csíp, lehet érezni, hogy dolgozik rendesen. Eredmény: tiszta, babapopsi bőr! Másodszor megijedtem, mert miután lemostam kb fél órán keresztül rákvörös volt az arcom, de elmúlik és csodaszép a végeredmény :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.