GlamGlow

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. február 23.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A  Glamglow második csodamaszkja. A backstage-ben olyan világhírességek használják, mint Natalie Portman, Jennifer Aniston vagy Tommy Lee. A csodaszer 10 perc alatt állítja vissza a bőr természetes PH-értékét, és tisztítja a pórusokat!

A bőrgyógyászati tesztekkel kísért klinikai fejlesztés során bebizonyosodott, hogy nők és férfiak bőrproblémáját egyaránt megoldja a maszk. Hatékony segítség a mitesszerek ellen, a fáradt, pigmentfoltos, sápadt, kitágult pórusú bőr számára. Az innovatív formula egyaránt távolítja el a bőrön lévő szennyeződéseket, miközben a természetes alapanyagok megszüntetik a bőrirritáció okozta bőrpírt.

wxy520

2020. június 3.

Többször használtam, nekem nagyon tetszik. Van egy elég erős gyógynövény illata van, de felkenés után egyből érezni, hogy dolgozik és gyorsan megköt 🙂 Az ára elég húzós, lehet ilyen áron hasonló hatékonyságú terméket is kapni, úgyhogy valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

erynis

2020. április 13.

Nekem nagyon bejött, a pórusaimat rendesen kitisztítja, sokkal szebb a bőröm, mióta rendszeresen használom. A bizsergő érzést megszoktam könnyen, a "gyógynövényes" illatát is. Hidratáló fátyolmaszkot használok utána, mert igencsak száraznak érzem a bőröm, de rengeteget segített a bőrképemen. Esetenként egy-egy aknéval is csodát művel "spot treatment"-ként, éjszakára rajta hagyom, és pillanatok alatt eltűnik. Az ára kicsit borsos, de számomra minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Alaya

2019. december 14.

Szerencsére csak a kis változatot vásároltam meg. Nagyon izgatottan kentem fel, de szinte 1 perc után elkezdett égni az arcom, így hamar le is kellett mosnom. Sajnos nagyon piros lett tőle a bőröm, így még fogok tőle válni, pedig nagyon bizakodtam benne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Vjudit10

2019. november 30.

Glamglow több maszkját is kipróbáltam, egyedül a Super- Mud illetve a Youthmud szerettem meg.
Felbontás után kissé vizes- agyagos állagú, illata furcsa, talán a gyógyszertárba érezni ilyet.. bár engem nem zavar.

Felkenés után kicsit ég, csípi a bőrömet, de ahogy szárad ez az érzés elillan.
Szépen összehúzza a pórusaimat, tiszta lesz a bőröm, viszont:
- lemosás után sokáig piros az arcom
- húzódik a bőröm, hidratáló krém nélkül sírva fakadnék
- pár hónap után, tényleg beszárad ( igaz én így is “felvakolom” magamra)

Ezek ellenére már 2 éve hűséges vagyok a márkához, sokféle maszkot kipróbáltam, alapjában véve, amit ígér betartja.
Tág pólusra, pattanások ellen nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Felkenés után kicsit ég, csípi a bőrömet, de ahogy szárad ez az érzés elillan.
Szépen összehúzza a pórusaimat, tiszta lesz a bőröm, viszont:
- lemosás után sokáig piros az arcom
- húzódik a bőröm, hidratáló krém nélkül sírva fakadnék
- pár hónap után, tényleg beszárad ( igaz én így is “felvakolom” magamra)

Tág pólusra, pattanások ellen nagyon hatásos.

MRekaaa

2019. július 31.

A negatívuma az ára, és a szaga, ami számomra nagyon erős és zavaró :(

De amúgy szépen teszi, amit ígér, az arcom egy csoda tőle. Viszont valami kis spatulát ehhez is adhattak volna, nagyobb körömmel képtelenség szépen kiszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

A negatívuma az ára, és a szaga, ami számomra nagyon erős és zavaró :(

Vanda234

2019. június 4.

Imádom elöszőr egy pici 30 ml kiszerelésbe kaptam. később annyira bevált hogy ugy gondoltam megéri befektetni a legnagyobb kiszerelésbe mert az jobban megéri mint a középső.

Nagyon nagyon jól tiszitja a pórusokat.
Soha nem volt ilyen hatásos maszkom mint ez látszóan tisztább a bőröm amióta használom.
kevesebb a miteszerem is.

Később is újból fogom venni ha ez egyáltalán el fog fogyni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Nagyon nagyon jól tiszitja a pórusokat.
kevesebb a miteszerem is.

Később is újból fogom venni ha ez egyáltalán el fog fogyni..

kakaska

2019. május 8.

Szépen tisztít, nagyon leszárítja az arcom. Viszont az ára...na az húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Szépen tisztít, nagyon leszárítja az arcom. Viszont az ára...na az húzós.

alexandra326

2019. április 18.

A hatása nem rossz, valóban mattít és tisztít. De ezt jóval olcsóbb maszkok is tudják. Egy 50 grammos kiszerelést használtam el belőle, illetve egy része beleszáradt a tégelybe, mikor már erősen fogyóban volt, így az kuka..rendesen tároltam pedig. Biztosan nem venném újra, a marketinggel ügyesen lehúzzák az embereket. A sztárok is ezt használják, stb... A Body Shop agyagos maszkját fogom kipróbálni ehelyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

pankalany

2019. március 26.

Első körben csak egy pici kiszerelésre ruháztam be, és egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve. Állagra az eddig használt maszkjaimhoz képest hígabbnak tűnik, ez a felkenés során azonban nem okoz problémát, ennek ellenére valószínűleg valamilyen laposabb alapozóecsettel fogom ezentúl felkenni nem a kezemmel, így a hosszútávú használat is higénikusabb lesz. A tégelyes kiszerelés helyett a tubusosat jobban preferálnám.

Illata enyhén kámforos, felkenést követően az első pár másodpercben picit csíp, viszonylag hamar szárad. Az ajánlás szerinti 5-20 perc hatóidő nálam valahol 10-12 perc körül kezd lejárni. Lemosása egyszerű, nem kell nyúzni az arcom ha el akarom távolítani, nem "köt" a bőrre. A pórusokat szépen tisztítja, láthatóan összehúzza, csodásan sima lesz a bőröm utána, viszont teljesen kipirosodik úgyhogy utána egyből aloe spray-ért nyúlok ami amúgy kb. 10-15 perc után meg is nyugtatja az arcbőröm. Heti kétszer a teljes arcomra használom, de lehet hogy áttérek az 1X teljes arc-1X csak T-vonal metódusra.

Mindent egybevéve bár a hatásával elégedett vagyok, a csomagolás, ár szempontjait is figyelembe véve még hezitálok hogy újra fogom-e venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

pnkvln

2018. december 13.

Egy amerikai Sephorában kaptam ezt a kis csodaszert a NudeGlow társával. Nagyon megvagyok vele elégedve! Heti 2-3 alkalommal használom, teljes arcon és külön a T-zónában is. Rengeteget segített! Nincsen zsíros bőröm, de az olajosabb terülteket, mint pl az orrom teljesen helyrehozta, még miteszereim sincsenek! Az egyetlen "hátránya" a túlhasználat, mivel megkaptam az 50 grammos változatát, így többször kentem az orromra, heti 3 alkalommal, már csak miteszer és olajosodás megelőzése miatt, azonban kiszárította és hámlani kezdett! Ezzel csak óvatosan csajok:) Egyébként tökéletes maszk, érzékeny a bőröm, de nekem nem csípte és ki sem pirult használat után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.