GlamGlow

Ár:   14 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: JoyBlond, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   14 300 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Matt ragyogást biztosító hidratáló balzsam.

NickyFerrum

2019. május 13.

Na ez az én arckrémem! :)
Elsőre ijesztő volt az állaga, mert kifejezetten vajas hatású, de mégis felkenve egy nagyon könnyed arckrém. Kicsit sem fullasztó.
Szuper mattít mindemellett. Azt adja amit ígér.
Sokáig elég, mert elég valóban csak egy borszemnyit felkenni.
Nem tömít és nagyon jól lehet rá sminkelni is.
Az illata is remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Na ez az én arckrémem! :)
Szuper mattít mindemellett. Azt adja amit ígér.
Sokáig elég, mert elég valóban csak egy borszemnyit felkenni.
Nem tömít és nagyon jól lehet rá sminkelni is.
Az illata is remek.

szaszkoj

2018. november 30.

Szeretem, jó kis cucc ez :) azt nem mondanám, hogy mattít, engem legalább is egyáltalán nem, de ha felkenem a hardcore mattító--pórusfinomító krémem alá, akkor sokkal tovább matt maradok, és nem húzódik a bõröm, ahogy néha érzem a mattító krémem után. Szóval szerintem ez amolyan zsíros bõrre való hidratáló, de a tényleges mattító krémet nem pótolja.
Az állagát szeretem, kellemes, felkenés után nekem kicsit ragacsos, de mivel úgyis kenek fölé mást is, engem nem zavar.
Az illata egy kicsit sok, de amúgy nem rossz.
Az ára nyilván magas, de szerintem sokáig elég lesz, úgyhogy ezen túl tudom tenni magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Az illata egy kicsit sok, de amúgy nem rossz.

Fanni36

2018. november 13.

Egyszerűen szuper! :) akár smink alá primerként is tökéletesen megfelel, szépen mattít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

nikkike

2018. február 16.

Egyet értek Morcival. Mikor először megláttam a krémet, mint mattító hatású készítmény, csak néztem nagyokat. Nehéznek tűnt, és tényleg olyan, mint a vaj. Sokakkal ellentétben én rajongok az illatáért, utána szaglászom a kezem még sokáig. :) Nekem is átfénylik tőle a homlokom, de tűrhető, és a hidratáló tulajdonsága is megfelel nekem. Az ára, na az már más tészta, de van, amin nem spórol az ember. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Morci

2018. január 26.

Nagyon érdekes ez a krém, mivel mattítást ígér, azt gondoltam, valami könnyű, zselés állagú lesz. Meglepődtem rendesen, amikor a tégelyben testvaj állagú cuccot találtam, tök szilárd az egész. Kíváncsi voltam, mi lesz ebből. :-) A bőrre kenve viszont szépen eloszlatható és gyorsan felszívódik, valóban matt hatású. Napközben a homlokom azért zsírosodik kicsit, de messze nem annyira, mint mástól. Alapozóval keverhető, nem morzsolódik, kukacosodik egyáltalán. Nem tudom, hogy csinálja, de olyan szép egészséges bőrképet ad, amit ritkán sikerül elérni, nagyon jól hidratál is. Ráadásul most 20%-kal olcsóbban tudtam megvenni a karácsonyi csomagot, amiben volt még egy kis tubusos feszesítő arcpakolás, egy szintén kis kiszerelésű éjszakai bőrápoló, valamint egy ecset. Szerintem akciósan szuper ár/érték arányban van. Az illata sajnos az általam utált (Glowstarternél is felhasznált) édeskés szag, valamint a dizájnja továbbra sem tetszik, de hát minden nem lehet tökéletes. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 26.

Antioxidánsok: Opuntia Ficus-Indica Callus Culture Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2