GlamOriginal by Nature

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybug42, Módosítva: 2019. november 21.

A GlamOriginal szempillaspirál összetételének köszönhetően még az érzékeny szeműek is irritáció nélkül használhatják (kivéve a méz-allergiások. Különleges alapanyagai között megtalálható a méz, amely ápolja és hosszabbítja a szempillákat. Ricinusolaj tartalma tartós használat mellett hosszabbíthatja és sötétítheti a szempillákat. A GlamOriginal szempillaspirált azoknak ajánlom, akik tisztán természetes összetevőkből készült termékre vágynak. Használatával semmilyen – mesterséges anyagokból készült termékek által hirdetett – pozitívumról nem kell lemondanunk: hosszabbítja és egyenletesen befedi a szempillákat, valamint ápolja és hidratálja azokat. Egész napos viselet, nem kell aggódnod, hogy lepereg a nap végére.

Shaila

2017. július 19.

Na jó, leszek én az első, aki ír róla, bár csak nemrég vettem, szóval eddig csak párszor használtam. Azt vettem észre, hogy felrakás után kell neki 1-2 perc, amig megszárad, addig vigyázni kell, nehogy elkenődjön. Valamenyire még hosszabbítja is a szempilláimat és legalább csak természetes anyagok vannak benne. Szépen fed, elég erős fekete. Azt írták róla az oldalon ahonnan rendeltem, hogy rendszeres használat mellett hosszabbíthatja és sötétítheti a szempillákat. Remélem ez tényleg így lesz majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2