Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marta.gobolos, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Samponok

A továbbfejlesztett formula gondoskodik az élettel teli hajszínről és egészséges fényről. A folyékony kristályt tartalmazó formula a festett hajnak élettel teli intenzív ragyogást ad. A haj ellenállóbbá és simábbá válik. A hatékony UV-komplex védi a festett hajat.

kottakitta

2019. augusztus 29.

Szeretem, vagy legalábbis eddig szerettem, de most megint kezd hullani a hajam... ilyen már egyszer volt, váltok Yves Rocher hajhullás ellenire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

goracka

2019. július 1.

Nagyon szép a színtartó ereje. Férfi ismerőseim meg is jegyezték, hogy "most mintha feketébb lenne a hajad", ami optikailag lehetetlen. :D De nyilván úgy értették, hogy élénkebb a színe.
Egy csillagot azonban le kell vonjak, mert nagyon viszket tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Egy csillagot azonban le kell vonjak, mert nagyon viszket tőle a fejbőröm.

kkytty21

2019. március 20.

Az illata nagyon jó, viszont eléggé ragacsos lett tőle a hajam. Olyan, mintha nem mostam volna ki rendesen.A színvédő hatásáról nincs tapasztalatom. Nem fogom újravenni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

tjudit0310

2019. február 4.

Az illata kellemes, a színvédő hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni. Hajmosás után olyan érzésem van, mintha nem mostam volna ki rendesen. Korpásodás és irritáció nálam nem jelentkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Anibaba

2019. január 7.

Imadom, az illata fantasztikus. A szoke hajamnak nagyon jot tesz, puha fenyes lesz tole. Nem zsirosodik, heti 2x eleg ha megmosom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

nellik

2018. november 20.

Nagyon nem vált be, teljesen összeragad tőle a hajam. Rosszabb lesz mint hajmosás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Timtim95

2017. december 26.

Frissen festett vörös hajam van. Eddig nem ezt a sampont használtam, de múltkor valamiért ezt kaptam fel a drogéria egyik polcáról. Sajnos nekem nem vált be, nagyon hamar újra zsíros lesz a hajam tőle, van hogy már két nap után.. Az illata viszont nagyon jó, ezért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

nicolekitti

2017. november 19.

Régen szerettem a Gliss Kur termékeket. Mindig mikor megjelent úgy már meg is vettem. Egyedül ez az egy volt az amitől nagyon viszketett a fejbőrőm. Utána olastam sokan másik is így jártak ezzel, állítólag van benne rózsa és arra vagyunk érzékenyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Diaaa

2017. október 11.

Balzsammal együtt használom...könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, és kevésbé zsírosodik, az illata pedig kicsit olyan mint amikor bemegyek egy CCC-cipőboltba..:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Enne

2017. április 19.

Most ezt használom a festett vörös hajamra. Nem tudom, hogy az új festési eljárás vagy ez teszi, de már egy mosás után szörnyen fakóvá válik a szín, és mire újra megyek festetni, már olyan, mintha legalább 15x mostam volna, pedig csak 6x. Most professzionális hajbalzsamot vettem a fodrászom javaslatára (nem kevés pénzért), remélem, ez segít majd, hogy kevésbé fakuljon ki. Különben hajszínt kell váltanom, aminek nem örülnék annyira, mert a vörösben megtaláltam önmagam végre. 3 csillagot adok, mert emellett úgy érzem, hamar zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.