Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: rakkoktel, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hosszabb, szálkásodásra hajlamos hajra. Kifésülhetőség & szálkásodás elleni védelem.

Ár: Ingyen , Eladó: aquana
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint Örs vezér terén (alkalmanként máskor) átvehető

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ennie86

2018. július 11.

Őt próbálgatom mostanában. Az ázsia centerben még lehet kapni. Jó kifésülhetőséget biztosít (de ezt a többi express balzsamja is tudja). Az illata is nagyon jó. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

tszofia

2018. március 17.

Én már évek óta használom elsősorban nedves de akár száraz hajon is. Ha lusta vagyok normális balzsamot használni hajmosáskor akkor meg főleg. Nagyon finom az illata és bármilyen kócos hajat kifésülhetővé változtat. Őszintén szólva már szinte mindegyik változatát próbáltam, de az illaton kívül nem éreztem különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

rebekafarkas

2018. január 9.

Én imádtam! Nedves hajamon szoktam használni hajszárítás előtt, emellet ha begöndörítem a hajam beszoktam vele fújni és szép fényes és puha állagot kölcsönöz neki. És az illata is nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

R3kaBarta

2017. augusztus 11.

Imádtam! Hajam szálldos hajmosás után és tapintása is borzalmas.. Ettől puha lett, és a szálldosást is legyőzte. Nem zsírosodott jobban a hajam, pedig sokat ráfújtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

mrs.imperator

2017. május 12.

Jo illata volt, de sajna nem javitott a szalkas hajvegeken. Kisse zsirositotta a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Reva03HU

2017. április 25.

Használom,de én a fekete tubusos verziót jobban szeretem,az illata miatt. Kifejezetten rossz szaga van ennek a verziónak számomra. Hatásuktól nem kell nagyot várni, puhább és kifésülhetőbb a hajam. Törni ugyanúgy törik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

MsKors

2017. január 22.

Régen használtam, de valahogy mindig úgy éreztem a hajamon, hogy "ott van", ezért nem igazán szerettem. Viszont fésülhetőbb lett tőle a hajam, tény. Végül is jár neki az öt csillag, mindent jól csinált csak én nem voltam kompatibilis vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

ditke838

2017. január 19.

A gubancokat azért szerintem egy rendes olajos hajvégápoló jobban viszi, előbb azt szoktam a hajamon eloszlatni, majd mikor megszárítottam, szárazon szoktam befújni vele, fényes lesz a haj, s helyreteszi a kiálló mini szálakat. Inkább a haj küllemét lehet vele javítani, mint ápolni vele, bár valamicskét csak hozzátesz ahhoz is. Szerintem, amit én használok az neki az újított változata, de őt nem látom még a KM-án.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Virvatuli

2016. október 30.

Jó régóta megvan, pedig használom rendszeresen. Nehezen fésülhető, gubancolódós hajam van. Hajmosás és balzsam után szoktam vizes hajra fújni, és fésülködés közben még teszek egy-két extra fújást a makacsabb gubancokra. Segít kifésülni a hajam, és talán valamennyit táplál is. Az illatáért nem vagyok oda, nagyon mű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

Meryl

Korcsoport: >54
2016. augusztus 6.

Nekem nem vált be, bár hosszú göndör és szálkásodásra hajlamos a hajam. Könnyen kifésülhetővé teszi, de nekem zsírosította a hajam, nem volt fényes tőle. Elhasználtam, hátha... de váltottam egy másikra, talán az beválik. Szárazabb hajra valószínűleg jobb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Színezék. Barnás sárga.