Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: rakkoktel, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Hosszabb, szálkásodásra hajlamos hajra. Kifésülhetőség & szálkásodás elleni védelem.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ennie86

2018. július 11.

Őt próbálgatom mostanában. Az ázsia centerben még lehet kapni. Jó kifésülhetőséget biztosít (de ezt a többi express balzsamja is tudja). Az illata is nagyon jó. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

AppleMaple

2018. május 25.

Aaajj ez de jó is volt. Hetedikben kezdtem használni felváltva a nari szinűvel. Ez a kettő volt akkoriban a nagy kedvencem, bár igaz csak az illatuk miatt, mert a hatása mindnek egyforma szerintem. A szép emlékek és az illat miatt jár az 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

tszofia

2018. március 17.

Én már évek óta használom elsősorban nedves de akár száraz hajon is. Ha lusta vagyok normális balzsamot használni hajmosáskor akkor meg főleg. Nagyon finom az illata és bármilyen kócos hajat kifésülhetővé változtat. Őszintén szólva már szinte mindegyik változatát próbáltam, de az illaton kívül nem éreztem különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

rebekafarkas

2018. január 9.

Én imádtam! Nedves hajamon szoktam használni hajszárítás előtt, emellet ha begöndörítem a hajam beszoktam vele fújni és szép fényes és puha állagot kölcsönöz neki. És az illata is nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

R3kaBarta

2017. augusztus 11.

Imádtam! Hajam szálldos hajmosás után és tapintása is borzalmas.. Ettől puha lett, és a szálldosást is legyőzte. Nem zsírosodott jobban a hajam, pedig sokat ráfújtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

mrs.imperator

2017. május 12.

Jo illata volt, de sajna nem javitott a szalkas hajvegeken. Kisse zsirositotta a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Reva03HU

2017. április 25.

Használom,de én a fekete tubusos verziót jobban szeretem,az illata miatt. Kifejezetten rossz szaga van ennek a verziónak számomra. Hatásuktól nem kell nagyot várni, puhább és kifésülhetőbb a hajam. Törni ugyanúgy törik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

MsKors

2017. január 22.

Régen használtam, de valahogy mindig úgy éreztem a hajamon, hogy "ott van", ezért nem igazán szerettem. Viszont fésülhetőbb lett tőle a hajam, tény. Végül is jár neki az öt csillag, mindent jól csinált csak én nem voltam kompatibilis vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

ditke838

2017. január 19.

A gubancokat azért szerintem egy rendes olajos hajvégápoló jobban viszi, előbb azt szoktam a hajamon eloszlatni, majd mikor megszárítottam, szárazon szoktam befújni vele, fényes lesz a haj, s helyreteszi a kiálló mini szálakat. Inkább a haj küllemét lehet vele javítani, mint ápolni vele, bár valamicskét csak hozzátesz ahhoz is. Szerintem, amit én használok az neki az újított változata, de őt nem látom még a KM-án.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Virvatuli

2016. október 30.

Jó régóta megvan, pedig használom rendszeresen. Nehezen fésülhető, gubancolódós hajam van. Hajmosás és balzsam után szoktam vizes hajra fújni, és fésülködés közben még teszek egy-két extra fújást a makacsabb gubancokra. Segít kifésülni a hajam, és talán valamennyit táplál is. Az illatáért nem vagyok oda, nagyon mű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.