Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lay.boglarka, az összetevőket feltöltötte: pszmoni@citromail.hu, Módosítva: 2011. december 3.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Hajsampon és kondicionáló 2 in 1

Voillet

2019. július 21.

Eddig kétszer használtam és imádom! Teljesen új életre kelt tőle a hajam. Hidratáltabb, nem szál annyira,kevésbé zsírosodik. Nyáron a párától mindig seprűszerű lett a hajam, de most nagyon fényes és egyenes. Az illata mennyei. Eddig igazi megváltás.

Elsőre is felhabzik. Könnyen kezelhető, praktikus. Nagyon örülök, hogy csomagolásmentesen vásárolhatok, vmit ami ennyire jó. Eredetileg emiatt is vettem meg, mivel szerettem volna csomagolásmentes termékeket kipróbálni. Kíváncsi leszek, hogy meddig lesz elég. Hátközépig érő, dús hajam van, kéthetente igyekszem hajat mosni. Majd updatelek.

Nekem nagyon tetszik az illata, minek veszítek meg ha nem tetszik? A boltban is érzitek az illatát. Friss, citromos, üdítő illata van. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

dda

2019. június 2.

nekem csodaszer. gyorsan zsírosodó, gubancolódós, vékonyszálú, lapulós, festett hajam van, nem olyan rég még hullott is, szóval totálisan kétségbe voltam esve. a lakossági samponoktól csak még annál is rosszabb lett, úgyhogy kb egy éve elkezdtem ezt használni. így is gyakran mosom a hajam, de messze nem lesz olyan undi, mint az átlagos samponoktól, tartása is valahogy lett, fénye is, ég és föld a különbség, kínszenvedés mással hajat mosnom. tény, hogy a darabkái miatt a netto használható rész belőle kevesebb, de még ez sem von le az értékéből. kb 20 használatra elég szerintem.
az illata szerintem isteni, nekem nem tűnt fel, hogy sokáig megmaradna, de ha azt tenné, örülnék, igazi női illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Mesilla

2019. május 9.

Nemrég vettem, még csak egy pár alkalommal használtam csak magában, tehát semmi műanyag flakonos balzsam utána, csak lush balzsam, de tetszik. Kíváncsi leszek azért, hogy hosszú távon is bírja-e a hajam. Minden esetre meglepően jól habzik, és kellemes az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Missy22

2019. április 9.

Én kifejezetten szeretem az erős jázmin illatát, de ez nyilván személyfüggő, hogy kinek mi jön be. Utazásra vettem, mert ez egyben kondícionáló is és nekem nagyon bevált. Tiszta és szép lesz tőle a hajam (gyorsan zsírosodó a töveinél de száraz az alja), nekem nem esett szét, de még nem használom olyan régóta, szóval ez még változhat. :D A boltban elmagyarázták a használatát: bevizezett kézben kell felhabosítani és utána azt rákenni a vizes hajra, szóval nem a hajon húzogatni, így elkerülhető az, amit sokan írtak, hogy a darabkák beleragadnak a hajba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

pannababo

2019. január 5.

Nem lep meg, hogy megosztó. Igen ez nem egy Eu illat. De pont ezért imádom. Ha valaki járt már Tunéziában,akkor tudja,hogy a jázmin fűzéreknek milyen erőteljes és bódító illatuk van.
+illata tartós és szexi
+hidratál és tisztít egyszerre
+habzik rendesen
+szertartásos élmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

+illata tartós és szexi
+hidratál és tisztít egyszerre
+habzik rendesen
+szertartásos élmény

zoja

2018. június 2.

Konkrétan kaka szaga van. A boltban azt mondták, ez a jázmin. A hatása szárító, a használata macerás, drága, nyálas-nyúlós, számomra kezelhetetlen és a család férfi tagja keresetlen szavak kíséretében kért meg arra, hogy tűntessem el a házból. :) 3 használat után kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Akshoy

2017. december 30.

Sajnálom nagyon, hogy ennyire nem jött be. Kb mindegyik, száraz hajra ajánlott Lush-os cuccot kipróbáltam de úgy tűnik, abba a táborba tartozom, akiknek még tovább szárítja a haját. Mindenfelé extra erős és abszolút nem Lush-os kondicionálóval elmegy, de akkor meg minek. Önmagában az illata jó, és érzem benne a potenciált, de amellett, hogy szárít, hamar szétesik, a darabkák beleragadtak a hajamba és nem jöttek ki, kivéve fésüléskor - egy fél csomó hajjal együtt. Hozzá tartozik a dologhoz, hogy tényleg pocsék állapotban volt a hajam amúgy is, de az tuti, hogy ilyet többet nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

boglarkab

2017. január 14.

Update: azóta is imádom (és azóta sem fogyott még el!). Biztosan újraveszem majd!

Fél órája mostam meg vele a hajam, így nagyon friss az élmény/tapasztalat, de nálam már most megkapja az 5 csillagot ezek miatt:
- a hajam puha, csak egy kis hajolajat kellett a végére raknom szárítás előtt, balzsamra nem volt szükség
- fényes a hajam
- isteni az illata
- nagyon jól habzott a sampon, nem kellett sok belőle
- egyszerűen nagyon kellemes érzetű lett tőle az egész sörényem
- mert Lush, és imádom ezt a márkát, és mert mindig csak kedves eladókba botlok, bármelyik boltjukban járok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

- fényes a hajam
- isteni az illata
- nagyon jól habzott a sampon, nem kellett sok belőle
- egyszerűen nagyon kellemes érzetű lett tőle az egész sörényem

ildinyo

2016. július 18.

Nagyon tetszett az illata, de ezen túl nem vált be. Nem habzik jól, szétesik a korong, a hajam, bár első nap szép, fényes, illatos, hamar zsírosodik tőle, a fejbőröm viszketett a használata alatt. Egy korongot használtam el, nem fogom úja venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Copacabana

2015. december 29.

Számomra ez a sampon használhatatlan, az illatát a hajamban egyszerűen nem tudtam elviselni. Próbáltam megszeretni, maga a tömb kellemes illatúnak mondható, olyan jázminos-fehérvirágos, de a hajamban már csak a molyirtó szagot éreztem, ami még több hajmosással (más samponnal) később is megmaradt. Egyébként nagyon szárított is, a kondicionáló hatást egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Különböző teafélék (leggyakrabban camellia sinensis, camellia oleifera, camellia japonica) magjából kivont olaj. Ehető, melyet keleti kultúrák gyakran használnak főzéshez. A kozmetikumokban elsősorban bőrpuhító, emollient anyagként szolgál. Sok más növényi olajhoz hasonlóan zsírsavakban gazdag. Magas az E vitamin tartalma és egyéb antioxidánsokat is tartalmaz. Forrás: Wikipédia

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.