Gosh

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefele, az összetevőket feltöltötte: Lashes, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Müller, online

HevesPetra

2020. január 19.

Az utóbbi időben egyre ritkábban kerül az arcomra akár alapozó, akár bb krém. Amikor használok, akkor viszont mindig ezt, és mindig megállapítom, hogy szebb a bőrképem vele .
A legvilágosabbat használom, alkalmazkodik a bőrszínhez. Nem oxidálódik, nem ül bele a pórusokba. Nagyon kellemes az eredmény. Utána én mindig teszek rá púdert, a kombinált bőröm elbírja. Arra pedig jöhetnek a guerlain gyöngyök a fény miatt.
Ígérete szerint all-in-one: ezzel mondjuk nem nagyon foglalkozok. A PC fényvédő mindig ott van alatta.
Valóban folyósabb az állaga, mint bármely eddigi bb, cc vagy alapozó esetében, de nem folyik el.. mint minden folyékony anyagnál tessék a tubus oldalát kicsit megnyomni, és "visszaszippantja". Nálam még egy csepp sem ment kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Melpomene21

2019. augusztus 22.

Nagyon jó termék, kellőképpen világos, nem oxidálódik sötétebbre, nagyon könnyed állagú és szeretem a bőrömön. Egyetlen problémám van vele, hogy nagyon nagyon folyós, akárhogy fordítom sok temék kifolyik a tubusból. Lehet, rossz helyen tárolom, ez esetben nem a termék hibája, vagy az összes BB krém ilyen (?). Mindenesetre kissé szomorú vagyok, hogy a termék nagyrésze emiatt elpazarlódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Lashes

2018. július 15.

002 Beige színben vettem meg, két másik társával együtt (púder és alapozó). Ennek a szine sötétebb egy árnyalattal mint a többi, így legalább ennek passzol hozzám az szine :) Az illata natúr, közepesen folyós, enyhe fedésű. Én mindenképp tennék rá púdert, mert nem szeretem az alapozók ragacsos érzését az arcomon!
Szerettem volna szeretni, de nem megy. A száraz részeket kiemeli, a ráncokba szinte azonnal beül. Pár órát volt rajtam, orrfújás és egyéb hasonló dolgok azonnal leszedik. A zsírosabb részek átfénylenek rövid idő után. Biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

manulka

2015. augusztus 23.

Most, hűvösebb időben felkenve kevésbé érzem azt, hogy gépzsírral kenegtem az arcom, fedése 0, amíg elől volt a sima titán dioxid biztos volt neki valamennyi, a bőrömet nem hidratálja túlzottan, a szárazabb részekre dupla réteget kentem, de legalább nem is lesz tőle zsírosabb, ez pozitív. Szebb bőrképet nem ad, nem mattít, de nem is fényes. Wc papír teszt pár óra múlva (ez volt kéznél:)) két rétegű, valószínűleg újrahasznosított papírból:): ha megitatgatom a bőrömet, nem dörzsölöm, narancsárga a papír. Összességében normál/száraz, fiatal, problémamentes és hibátlan bőrre ajánlom, akik nem hámlasztanak, stb. nem igényelnek magas és széles spektrumú fényvédelmet, sem különösebb ápolást és nincs semmilyen igényük egy színezett hidratálóval szemben, hogy 5000 forintért tudjon valamit nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

regina92

2013. szeptember 21.

Alapból nem szeretem az alapozókat, mert nehéznek találom mindegyiket és tömítik a pórusaim, ezért használok csak BB krémet, pontosabban ezt az egyet. Nagyon kedvelem, újraveszem majd, mattít, a feédes közepes, a nagyobb pattanásokra plusz korrektort teszek, úgy tökéletes, egyenletes marad a bőrfelszínem és nagyon üde és szép marad az arcom :) ajánlom kipróbálni csajok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

beus12

2013. január 10.

Az első bb krémem, Szlovákiában vettem kb 15 euróért.
Eddig nagyon tetszik. Az árnyalata pont jó, elég nagy volt a színválaszték, pozitívum, hogy volt nagyon világos is. Én a 2. legvilágosabbat vettem. Egy vékony réteg arckrémmel és primerrel használom. Gyenge/közepes fedésű. Púderezés után nem fénylik át. A csúnyább pattanásokkal nem birkózik meg, de egy bb krémtől szerintem nem is várható el. Eddig alapozó párti voltam, de ezt annyira megszerettem, hogy szilveszterkor is ezt használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Az első bb krémem, Szlovákiában vettem kb 15 euróért.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.