Gosh

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Gosh stand (Westend)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 3.

Ár:   €10
Lelőhely:   Gosh stand (Westend)

3 árnyalatban kapható:

• Vanilla
  • Peach
  • Bronze

FranciC

2018. november 16.

Nekem a Vanilla árnyalat van meg (elég világos a bőröm). Nagyon szépen lehet vele dolgozni, én általában az ujjammal szokat az arccsontomra felvinni. Nekem nagyon bejött, nem extrém csillogós, de nekem nem is ez volt a célom vele. :) Nem nehezíti el a pólusaimat, kellemes a viseltete. Biztosan újravevős, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Steareth-20 ti I eu 2 1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.