Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2013. január 13.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók

gaboka

2016. február 24.

Kínkeserves küzdelem árán, nagyjából elhasználtam. Testápolóként semmi extrát nem nyújtott, ellenben mindezt elég fura illattal tette. A pumpás csomagolása viszont nagyon kényelmes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Gyevocska

2015. július 16.

1 éve kaptam ajándékba egy ilyen, hm...testápolót. Akkoriban már néztem az összetevőket, és szerencsére nem kezdtem el használni. Az illata (vagy szaga?) már nem is érdekelt. 5 féle parabén szerepel az összetevők között...Végül is, ha lúd, legyen kövér alapon, jól megtuningolták ezekkel. Tudom, hogy sokan nem nézik ezt, de azért jó lenne, ha többen tudnák, hogy a parabénok hormonmódosító tulajdonsággal rendelkeznek. (Az, hogy rákkeltő, már csak hab a tortán)
Szóval, úgy dobtam a kukába, hogy nyekkent. Meg sem próbálom rátukmálni valakire!
Az egyetlen, ami "szép" benne, az a csomagolás. Ezért az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Az egyetlen, ami "szép" benne, az a csomagolás. Ezért az 1 csillag.

oorsy

2015. február 17.

Főleg a kókusz dominál az illatban, hidratáló hatása miatt viszont csak 3 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Főleg a kókusz dominál az illatban, hidratáló hatása miatt viszont csak 3 pont.

TijuMK

2013. január 29.

csak mintám van belőle, 2szer használtam, ez alapján a hatás 4pont, kellőképp hidratál, de a könyök száraz bőrével nem tud mit kezdeni. Illat -1, posványos mocsarakat megszégyenítő bűzt áraszt, szerintem a görények sírva könyörögnének a receptért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.