Greenland

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett76, az összetevőket feltöltötte: Ewyca, Módosítva: 2012. október 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók

Greenland kókuszos testápoló vaj simává varázsolja a bőrt, bársonyos fényt kölcsönözve neki. A kókuszból kinyert olaj természetes védelmet és ápolást biztosítanak bőrének nap mint nap. Az emberi szervezettel összhangban lévő természetes anyagok - mint a kakaóvaj, és jojoba - óvnak a kiszáradástól, felrepedezéstől, védik az érzékeny bőrt az időjárástól. A növényi olajok és a növényi viasz pótolják bőre folyadék- és tápanyagigényét.

Ency

2013. szeptember 21.

Greenland termékektől szerintem ennek az egynek van jó illata !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Greenland termékektől szerintem ennek az egynek van jó illata !!

felicia

2012. november 7.

Kb 1 éve vettem egyet, mert nagyon szeretem a kókuszos krémeket. Isteni illata volt és remekül hidratált. Én is akcióban vettem egy újat nemrég, mert eredeti áron nagyon drága, de csalódtam. Ez már nem ugyanaz a termék az illatát tekintve.. A hatása még mindig remek, de alig érezni belőle a kókuszt, míg az előző krémet én nyári napokon parfüm helyett kentem magamra, mert olyan intenzív és igazi kókusz illata volt. A hatása miatt megadnám az ötöst neki, viszont az összetevők miatt nem teszem, így négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

Miliana

2012. október 16.

Júúúúj, hát ez nagyon jó:) bevallom, sosem hallottam róla, de nemrég a Müllerben akciósan láttam (azért, mert szavatossági ideje vége felé jár, és ezenkívül néhány termék kissé megrongálódott - belenyúlkáltak, ilyesmi), utánanéztem gyorsan a Krémmánián, majd magamévá tettem, mikor beleszagoltam:) Furcsa ez a kókuszos illat, mert elsőre intenzív, de mikor mélyebbre dugnám bennem az orromat, hogy méginkább elteljek vele, szinte már egyáltalán nem érzem. De aztán újra és újra meglegyint, a legváratlanabb pillanatokban, és komolyan jó kedvem lesz tőle:) Eredeti áron egyébként elég drága, főleg, hogy 100 ml-es a tégely, nem 200, mint általában a testvajak. Plusz natúrkozmetikum létére vannak benne furi összetevők - amik engem egyébként nem zavarnak igazán, lényeg a hatás és az érzés. Alverde makadámdiós testvajamat szerintem lekörözi,végre nem kiszáradt, repedezett a sarkam (jó, ez túlzás, nem úgy nézek ki mint egy földeken dolgozó öregasszony, de nem tetszett, amit a nyáron láttam, és az Alverde egy idő után nem nagyon segített rajta, ki volt száradva a talpam), gyorsan beszívódik, az állaga elég kemény (aztán lehet, hogy ez a gyakori kinyitogatás eredménye, és ezért árazták le), testes, de jól kenhető, nem marad olajos-zsíros utóérzet, és hosszútávon hidratál.... egyelőre, ha változna valami, updatelek, de addigis imádom és ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.