Best of Beauty 2019

Grow Gorgeous

Ár:   $20   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolás

A 28,1% aktív komplexet tartalmazó tisztító balzsam kombinálja a habzásmentes tisztítást a mély kondicionálással, hogy a haj újra élettel teli, a fejbőr pedig kiegyensúlyozott legyen egy egyszerű lépésben. A tisztító balzsam légkönnyű textúrája nem szárítja a hajat, és nem fosztja meg azt természetes olajaitól.

Arra tervezték, hogy fokozza a ragyogást, a fényt és a simaságot. Emellett csökkenti a göndörödést és a haj szállását, volument ad és hidratálja a hajat és a fejbőrt, hogy a fürtök már az első használat után élettelinek tűnjenek. Megfelelően gyengéd a mindennapos használathoz, és minden hajtípusra alkalmas.

Parabén- és szulfátmentes.

gaimanna

2018. december 28.

Mindig szkeptikus vagyok a hajápolási termékekkel szemben, számomra eddig semmi nem volt világmegváltó sajnos, a kondicionáló 2-in-1 samponokkal szemben pedig különösen bizalmatlan vagyok. Ez a tisztító kondicionáló igazából jó, egy lépésben tisztít és táplál, szóval időtakarékos, nagyon szép a haj a használata után, az illata pedig valami isteni! Ugyanakkor nekem nagyon fura, hogy nem habzik, emiatt úgy éreztem, sokat kell kinyomni belőle, hogy az egész fejbőrömet végig tudjam masszírozni vele, és utána a haj teljes hosszára is maradjon valami, így viszont iszonyatosan hamar elfogy. Az 50 milis travel size nekem úgy három hajmosásra volt elég, a nagy kiszerelés tehát 12-15 alkalmat húzna. A hajmosás utáni második napon már inkább összefogtam a hajam, mert zsírosnak éreztem, legalábbis zsírosabbnak, mint máskor - általában háromnaponta elég hajat mosnom, ezzel a harmadik napon már kínosan éreztem magam. Szerintem nem éri meg az előnyei ellenére sem, így a közepesnél kicsit rosszabb osztályzatot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Saccharide Isomerate, Betaine, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.