Gucci

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: Georgina, Módosítva: 2013. április 16.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci Guilty és a Gucci Guilty Intense után újabb taggal bővül a Guilty-család, amely a megszokott Guilty-életérzést provokatív fűszerességgel dobja fel, fényes, lakk-hatású, fekete-piros csomagolásban.

Kiadás éve: 2013

Alapjegyek: pacsuli, ámbra

Szívjegyek: málna, barack, viola, orgona

Fejjegyek: piros gyümölcsök, rózsaszín bors

Illatcsalád: orientális-virágos

Ár: 10.000.-+posta , Eladó: Sehen
Állapot: 2fu-fu hiánnyal , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postazom
Timi8

2019. szeptember 29.

Update: szintèn csere-bere volt, mègpedig szupiiii!
Az üvege no comment, rusnya Batman-hìvò...(valahol olvastam ezt a jelzőt ès valòban a legtalàlòbb)...mèg mindìg nem tetszik, nem egy nőies parfis üveg.
De a tartalom!!! Érdemes vele megismerkedni aki szereti a gyümölcsös illatokat. Kèrem szèpen, ìgy kell nem gyermeteg gyümis illatot kèszìteni! Bogyòs-gyümis, krèmes, bőrös. Fekete bőrdzseki, bakancs, tarka-barka kendő, egy szèp intenzìv, őszies rùzs ès ez az illat...hmmmm....tökèletes harmònia!

Annyira rusnya maga az üveg, hogy jó ideig visszatartott, h.leemeljem a polcról. Tènyleg ilyen Batman-feeling. Èrtelmezhetetlen, pedig ha vki, akkor èn aztàn valóban kedvelem a fekete üveges dolgokat. Egy kecsesebb üveg azèrt sokkal jobban illene hozzà... Na de hagyom màr ezt az üveg-tèmàt, hiszen szebb màr nem lesz ès kèsz! Talàn tavaly ősszel teszteltem először, akkor csúcsosodott ki a kivàncsisàgom ès kb.a fejemhez csaptam, hogy hogyhogy nem előbb?! Mert ez nagyon-nagyon finom. Hasonló a sima Guilty-hez, de jól kièrezhetők a plusz gyümölcsös jegyek, valamint a leszàradàsàban van egy kis bőrössèg is ugyanúgy mint a Guilty Intense-ben. Finom, làgy, krèmes, mègis nagy hatósugarú ès tartós. Most a 7vègèn újrapróbàltam ès sztem mèg mindíg kiemelkedően jó. Szàmomra ez a legfinomabb Guilty! Alig vàrom, hogy legyen sajàt pèldànyom is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Update: szintèn csere-bere volt, mègpedig szupiiii!

Terkabarka

2019. június 19.

Férjemmel voltunk Milánóban, mindenhol egy nagyon jó parfümillatot éreztem. Végül hazafelé a reptéren már elkaptam egy hölgyet, hogy megkérdezzem, mi ez az illat. Ő mondta, hogy ez az. Itthon nem láttam sehol kirakva, így ellenőrizni nem tudtam.
Később férj Amerikában volt, hozott onnan nekem egyet (honnan is lehetne hozni egy olasz parfümöt, ha nem Amerikából?! :)). Azonnal kiderült, hogy ez mégsem az az illat, amit egész Milánóban éreztem (az valszeg egy ffi parfüm volt, ilyen az én szerencsém).
Na de a parfümről ténylegesen: nem kifejezetten érzem az én parfümömnek, mégis szépen muzsikál rajtam. már többen dicsérték, amikor ezt használtam. Nekem ez nagyon hajaz a Bvlgari Jasmine Noir parfümre, ami viszont egyértelműen nem az én stílusom. Ez talán egy kicsit könnyedebb. Az emlékek miatt, meg mert Férj hozta, megszerettem. Nagy kedvenc sosem lesz, de attól nem félek, hogy nem fog elfogyni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

klau810614

2018. november 20.

Hmmm de szerettem anno . Málnás ,borsos gyümis illat egy csöpp pacsulival. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Hmmm de szerettem anno . Málnás ,borsos gyümis illat egy csöpp pacsulival. 🙂

PlAdrienn1988

2018. július 26.

Évek óta őt használom :) Nem is szeretnék már mást. Isteni az illata. Édes, de nem tolakodó. Eddig mindenki dicsérte. A párom imádja rajtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

sabrirory

2018. július 25.

Kellemes, nőies, nagyon bőrközeli illat. (Emlékeztet egy régi Tom Taylor parfümre, amit akkoriban nagyon szerettem, de azóta sehol nem láttam. )Tartósságával bajok vannak, már fél óra után nem érzem az illatát. Sajnálom, nagyon akartam őt szeretni, de ez nekem csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

estokani

2018. április 12.

UD:
Illatrendezésre adtam a fejem. Neki is mennie kell. Fel is teszem a napokban majd eladásra. Nem ő változott, én. Nem szeretem elviselni a nyitányát és alig veszem elő ezért.

Én vagyok az a nyomorult, akinek 35 után sincs signature illata... és nem értem a rám vetett megvető pillantásokat. De van még egy hírem, ezután sem lesz! Azért itt írom le ezt először, mert amennyire vad és rakoncátlan a guilty black az elején, annyira tartósan tud bőrközelivé simulni rajtam. És az úgy finom, nagyon finom. Erről több megerősítést is kaptam már, de csak az elmúló, hamvadó, halovány jelenlétére. Azt én is el tudnám viselni, ha valamit magamra fújva mindig olyan illatom lenne. De az kevés. Kell valami korana rá, egy kimenő ruha... megbolondulnék ha nem kísérletezhetnék újra és újra. Az üvege nekem kifejezetten tetszik, a pasik otthon ránézésre azt hitték nekik szánt parfüm. A szívemnek kedves darab, bármikor örülnék ha kapnék belőle és ha úgy hozza úri kedvem, bármikor meg is veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

UD:

kvin

2018. február 18.

Update: Visszaminősítettem.
Levettem két csillagot, mert bár első találkozásunkkor beleszerettem, viselve már kevésbé nyűgözött le. Valószínűleg nagyon rosszakat szaglásztam előtte (emlékszem, a Kenzokat) és annyira más volt ez, hogy hirtelen megőrültem érte, de be kell látnom, hogy túl lelkes és elfogult voltam az értékelésnél.
Jöttem helyesbíteni.
Valóban sokkal jobban tetszik még most is, mint bármelyik eddig próbált Gucci, de ugyanaz a bajom, mint a többivel. Alig érződik rajtam, gyorsan elillan és/vagy nagyon egybeolvad a bőrömmel, semmi hatóereje nincs, más is csak közelről szaglászva mondja meg, hogy van rajtam valami és az is kis semmiséggé válik.
Akármilyen szép is az indítása - amiről korábban beszéltem - ugyanarra a sorsra jut, mint a testvérkéi.

Én leszek az egyik, aki - amennyire csak lehet - hozzájárul az 5 csillaghoz.
Egyelőre nem tudok vele betelni, annyira vonz. Azt a ritka érzést nyújtja, amit mindig keresek - egy parfümnél is: a gyomorösszeugrás, az "AHA" élmény, a válasz a meg nem fogalmazódott kérdésekre.
"A Gucci parfümök különleges képessége, hogy önbizalmát két szinttel feljebb emelik. Elegendő pár csepp az illatból, és azonnal úgy gondolja: Ez a nekem való parfüm" - mielőtt olvastam e sorokat, pontosan ez száguldott át rajtam, de még nem tudtam szavakba önteni.
Nekem nem azt a "dögös fekete lakk csizmás nőcis" képet adja, és ennek kifejezetten örülök.
Ez annál sokkal több.
Gyönyörűen rétegelt, ínycsiklandó illatjegyek, tökéletesen összeválogatva, az ember érzi, hogy nem csak úgy összedobálták, hanem mesteri tervezés áll mögötte. Fejillatban izgalmas a rózsabors és a piros bogyósok, ami eleve fanyar kicsit, nem túl édes, nem túl gyümölcsös, rögtön van benne egy kis pikantéria. Aztán szépen elkezd megváltozni, tolódik virágos, majd édesebb irányba, - a végén a borostyán és a karamell összeolvadása csodálatosan simulékonnyá teszi -, de sohasem esik túlzásokba, minden szegmense izgalmas. Ahogy csak egy igazi Nő képes felfedni különböző arcait egy arra érdemes Férfi mellett. Kedves és elragadó, érzelmes és érzéki, oltalmazó és biztonságot adó. A háttér, aki elég okos és humoros, hogy ne unjanak rá és nagyon is van stílusa! Igazi társ.
Számomra pont ilyen a Guilty Black is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Update: Visszaminősítettem.
Jöttem helyesbíteni.

Én leszek az egyik, aki - amennyire csak lehet - hozzájárul az 5 csillaghoz.
Ez annál sokkal több.
Számomra pont ilyen a Guilty Black is.

movedtoaustria

2017. április 28.

Az edes illatok kedvelojekent egybol beleszerettem, tobb eve szerelem. Mindig megdicserik rajtam, meg olyanok is akik nem kedvelik az edes illatokat magukon. Passzolunk. De vagyok masik illatokra is de ez tuti befuto,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

emeseee6

2017. március 1.

UP:Mostanában valahogy jobban bírja rajtam,és sokkal jobban meg is szerettem,kivételesen felfele pontozok (3ról 4-re) általában csak lefele szoktam :D

Alapvetően kellemes illat ,fűreszeskés,tényleg olyan "black" életérzést ad,4-et adnék,viszont rajtam abszolút nem tartós 2 órát bír kb,ezért csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

adrica

2017. január 31.

Ha ezt az illatot szimatolom, szinte látok lelki szemeim előtt egy bomba alakú fekete lakkruhába bújt piros álarcú vadmacskát. Aki játékosságra hív. Igen, ebben az illatban kettősség uralkodik. A vad szexi és az ártatlan tini lány. A pacsuli, ámbra, bors teszi night illattá, és szerintem ez nagyon vad lányokon tud igazán érvényesülni, ill. erős egyéniségeken, a gyümölcsök pedig a kissé megszeppenteket is arra sarkalják, hogy próbálgassák csak igazán az élet ízét. Jó kis életigenlés van ebben az illatban. Nekem bejövős nagyon. Azért a Gucci, az Gucci.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol