Guerlain

Ár:   51 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   51 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2016

Illatkategória: fás-orientális

Ilatösszetevők: kardamom, koriander, fahéj, ámbra, barack, yland-ylang, narancsvirág, fás jegyek, bőr.

Connie13

2020. július 31.

Ez az illat egy csoda! Gyengéim a nehezebb orientális illatok, de ezt elsőre magam is kicsit soknak éreztem. Aztán pár perc elteltével mintha valami láthatatlan varázserő venne körül. Ha ez az illat megérkezik valahova, akkor megérkezik teljesen, senki sem menekül. Ami számomra meglepő, hogy mennyi bókot kapok amikor ezt viselem, pedig a többség orra nem az ilyen illatokhoz van szokva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

szbanna

2017. október 4.

Azonnal beleszerettem. Teny, hogy a kifujaskor elegge letagloz, nekem megis bejon. Nehany perc elteltevel kicsit fustos, kicsit edeskes illata lesz, nagyon kulonleges. Raadasul valoban extra tartos, miutan kiprobaltam az oramon meg napokkal kesobb is ereztem, a hajamon pedig meg mosas utan is🙂 Nagyon ritkan talalok nekem tetszo parfumot, ezert nem is hasznalok egy ideje, de ez rogton szerelem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Manósityak

2017. május 28.

Rajtam valami mennyei, mély, édeskés fűszeres, extratartós Csoda!
Tesztcsíkon egész más illata van, az nem annyira magával ragadó, de szerencsére jól működünk együtt, így most elsőszámú "KellllllNekem" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

Rajtam valami mennyei, mély, édeskés fűszeres, extratartós Csoda!

Piri11

2016. október 5.

Brutális, és nem jó értelemben. Rajtam undorító, szúrós, izzadságszagú valami lett. Kövezzetek meg, de a Guerlain háztól én sokkal, de sokkal többet várok el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 5.

a12smuk

2016. szeptember 2.

Guerlain....
... nehezen fogalmazom meg ezt a véleményemet,tekintettel arra,hogy elfogult vagyok a házzal szemben.DE,ez sajnos nagyon nem szólalt meg rajtam.Boldogult csitrikorom még boldogultabb Bahiás évei...a füstölők,amiket imádtam,na az ugrott be erről elsőre,de sajnos cseppet sem kellemes értelemben.Mivel Guerlain ezt a csodaszép üveget nem a teszkógazdaságos árkategóriában vesztegeti,nem szeretnék 200 forintos füstölő illatú lenni ötvenakárhányezerért,de még két fillérért sem.A felsorolt összetevőket én nem igazán véltem felfedezni,az ámbra elborított mindent.A kettőt pironkodva csak az üveg miatt adom,bocsi Guerlain,de nekem ez nagyon nem:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Guerlain....

egyboszorka

2016. augusztus 24.

1. Nagy köszönet a mintáért egy nagyon kedves KM- ás kolléganőnek, puszi innen is!
2. Iszonyú füstös lórugás a kezdet, olyasféle, ami elkapja a nyúltagyat, és csak szorongatja órákig, mindenféle ehhez tartozó tünetet okozva. Megmondom őszintén, az első szippantás után azt hittem, hogy lélegeztetőgépre kell kapcsolni, mert menten leáll a légzésem a tömény füsttől. Ilyen lehet, ha valaki szivarfüstöt tüdőz le nagy koncentrációban. Egy óra múlva kezdett csillapodni csak ez a fojtogató füstbomba ( ez a része nagyon hasonlított a Histoires de Parfums Tubéreuse 3 Animale- hoz ), akkor halványkodott elő némi édeskés ámbra, sokat nem tompította a füstfelhőt. Három- négy óra múlva bőrközeli, picit édeskés- ámbrás füstöcskévé változott, és kalap- kabát. Rajtam, az én bőrömön. Ami most jön, az abszolúte szubjektív dolog lesz. Nem tetszik, nem az én illatom. Erőszakos férfiillat lehetne, nőiességet nagyítóval sem találtam benne, pedig Isten bizony, kerestem. Nem gondolom, hogy ez hiba lenne, azt sem gondolom, hogy " fel kell nőnöm " ehhez az illathoz, netán " meg kell érnem rá ", neadj' Isten ízlésbeli metamorfózison kellene átesnem. Fenéket! Más jellegű illatok működnek rajtam, más az ízlésem, a stílusom, a beállítódásom. Szigorúan erről van szó, a transzcendens értelmezések nem valók az én hiperrealista és materialista, földhözragadtan egyszerű agyamnak...
3. Tegnap hatalmas öröm érte a férjemet. Sikerült áthuzigálniuk a határon azt a kistraktort, amivel szeretett kollégáival az őszi szüreti mulatságon részt kívánnak majd venni. Azt nem tudom, hogy csinálták, mert mostanság a sógorok figyelmesen őrzik a határokat, józan ember nem volt a társaságban, viszont állítólag az egyik határőr fiatalember ficamodott bokáját a kissé züllött társaság néhány tagja tette helyre pár hónapja, és megismerte őket. Mindegy a dolog, azért írtam csak le, mert ez az oka annak ( meg a jó magyar pálinka ), amiért a férjem engedte, hogy rajta is kipróbáljam. Estefelé, amikor a sógorok távoztak szép országukba, én pedig a romokat takarítottam, éreztem meg először az illatot...Édesen füstös, fűszeres ( kardamom volt a drága, egyébként is imádom...), különlegesen szép, kifejezetten férfias ámbra. Mondtam is a férjemnek, hogy állati jó illata van. " Ja "- válaszolta- " A Klaus is azt mondta, de Ő volt a legrészegebb, nem igazán hittem neki! ". Hát, Szívem, kellett volna! Állítólag a részeg ember és a bolond őszinte...
4. Summázat. Részemről egy csillag, mert rajtam, és számomra mint női illat értékelhetetlen...A férjemen egy ötcsillagos, nagyon egyedi, erőteljes, kitűnő minőségű férfiillat...Átlagoltam, de csak azért, mert két véleményt nem írhatok, a férjem pedig nem hajlandó regisztrálni a KM- ra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

galagonyanya

2016. augusztus 23.

Amikor egy várva várt és beharangozott parfüm nem váltja be a hozzá fűzött reményeket... Igen, néha ilyen is van, nem tetszhet minden illat, nem muzsikálhat minden úgy rajtam, mint a szimfonikus zenekar... bizony ez a Guerlain egyetlen árva nyikorgó hegedű a számomra, semmi hűha, semmi csoda. Valami száraz, fás, poros illat, olyan jellegtelen, olyan... mi az ördögöt keresek én itt?! - illat. Olyan fás, mint egy Lutens, annak ragyogása, annak varázsereje nélkül, mint pl. a Miel de Bois méz nélkül... mit ragozzam? Nem jó, na! Rajtam nem működik. Kettes, bizony kettes, mert ugyan nem kellett szaladnom lemosni, de azért örülök, hogy lassan elszáll rólam (sokáig bírta!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

tothszilvi75

2016. augusztus 1.

Az első kifújásnál úgy vágott orrba, hogy a fal adta a másikat.. szólni sem tudtam, kellett egy jó perc mire egy "jajistenem" kiszakadt belőlem. Ennyire szép ámbra, virág, por, borostyán kombináció.. Ilyen nincs is. Meleg és extra nőies nagyágyú. Látszik, hogy szívvel készült az illat, és nem tömegekhez szól, ez mondjuk az árából is egyértelmű. De minden cseppje kincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

szeliger

2016. július 26.

Papírra ment először, onnan csak az ámbrás papírillatot lehetett érezni, úgyhogy rögtön ment egy fújás a csuklómra is. Fűszeres, orientális ámbrás illat, krémes, meleg finomság. Az első öt percben még örültem is neki. Aztán már nem. Kényelmetlenné vált, erős és pöffeszkedő, a következő egy óra nehezen telt el, nagyon zavart az illat. Aztán az idő múlásával lassan-lassan szelídült, mutatott virágokat, frissebb fűszereket és egyre komfortosabb viselet lett. Mindezzel együtt ennyi pénzért engem ne próbáljon egy illat se a földbe döngölni, úgyhogy pá kis aranyom, nem vagy nekem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

eveartstar

2016. július 19.

Hiper realisztikus égett bakelitszag! A kapcsolószekrények szoktak ilyen illatúra pörkölődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.