Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kristie, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: grépfrút, bergamot, citrom

Szívillat: narancsvirág, osmanthus, körte

Alapillat: moha, fehér pézsma, cédrus

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita +Orange Soleia EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

karli

2021. november 9.

Nagyon érdekesek ezek az AA illatok, mert ha megnézzük az összetevőit, akkor majdnem mindnek tetszenie kellene, én nagyon szeretem a gyümölcsös friss illatokat, de például ez se jön be. Kifújáskor rajtam ez inkább virágos, kifejezetten édes, nem érzem gyümölcsösnek. Kis idő elteltével pedig számomra felejthető tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

krémparádé

2021. április 15.

Érdekes, rajtam erősen púderes, később szappanos tisztaságillat, nem igazán bújik elő a gyümölcs. Tetszik is, de nem a legeslegkedvencebb illatom az Allegoria sorozatból. Azt még el kell mondani róla, hogy a társaihoz képest elég tartós. Igazán nőies, szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

kicsitbator

2021. április 15.

Nagyonjó, pezsgő, gyümölcsös illat. Benne van a top-ban az AA vonalon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 15.

Nagyonjó, pezsgő, gyümölcsös illat. Benne van a top-ban az AA vonalon.

Szaszmancs

2020. május 8.

Szicíliában sétáltam benne granitát szürcsölve, ahogy azt kell. Megérdemli az illat ezt az emléket, lehet, hogy ezért olyan különleges nekem, de tudom, hogy munkába is szívesen sétálnék benne nyáron, ebben különleges, nőies és tartós luxus jégkásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

KiAn

2019. július 22.

Nekem ez émelyítően édes. Szerencsére csak kis mintát rendeltem belőle. 1 órát bírtam utána le kellett mosnom.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

Cocco

2019. július 10.

Már több mint egy éve kinézte, most nem rég megkapta tőlem. Valaki lejjebb írta, hogy egynyári szerelem, de annak nagy. Hát mi most elég nagy love-ban vagyunk. Egy gyümölcsös virágos nyári felüdülés ez. A körte egyértelműen nyomul, jól eltalálták ezt a jegyet, melegben nagyszerű, de nekem szerintem az osmathus tetszik nagyon benne. A két jegy játéka adja ki az illat nagy részét. Valamiért egy kis arabos felhangot is érzek benne, de lehet ez csak én vagyok.
A szillázs elég jó, szépen belengi a teret. És igen, hamar tovalibben a kicsike, ugye nem egy téli nehézbombázó eleve. Mi arra jutottunk, hogy nagyon szép és érdekes illat, így megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

senskin

2019. május 15.

Mmmm. Mennyei illat a szellő lágy ölén, egyszerűen kalandozom a nagyvilágban ha ezt az illatot megérzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

anevemhelye

2018. július 23.

Douglasban mutatták meg, friss, gyümölcsös illatot kerestem nyárra. Nagyon finom volt elsőre, viszont fél óra sem kellett, hogy szinte teljesen elillanjon a csuklómról. A körtés jegy iszonyúan tetszett, de ez kopott ki a leghamarabb belőle. :( Aki ismer hasonlóan gyümölcsös, de nem émelyítő, és tartósabb illatot, tudna ajánlani?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

viziadri91

2018. május 31.

Egynyári szerelem... de annak a legédesebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Egynyári szerelem... de annak a legédesebb!

bernikrém

2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem, egy igaz nyári frissítő illat de mégis virágos gyümölcsös. rajtam beédesedik és ez az amit kifejezetten imadok,hogy egy olyan édes illat amit nyáron is hordhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.