Guerlain

Ár:   24 000 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. január 18.

Ár:   24 000 Ft-tól
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: citrusos-aromás

Illatösszetevők: bergamot, citrom, grapefruit, yuzu, zöld tea, kamilla, jázmin, pézsma, calone, vanília

Fújós: Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT
Ár: 2.200/4.000 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fújós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
Ár: 13000 Ft postával , Eladó: Mariann1984
Állapot: Használt 50ml-s az üveg, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalást követően foxpost/postan maradó ajánlott levél

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zsocinger

2021. október 6.

Az új nyári illatomat keresem. Kedvelem a zöld és a fekete teás illatokat is, ezért rendeltem belőle egy kis fújóst. Nekem ez inkább aromás, mint citrusos, az első 20 perc után a kamilla és a yuzu dominált, ettől számomra kicsit őszies, fárad illat lesz, majd végül előjött egy kis vanília is, de akkor már nagyon bőr közeli volt az illat. Ez nem az a napsütötte, vidám, játékos illat, amit kerestem (és a Mandarine Basilicben megtaláltam). Ha lett volna rá lehetőségem, hogy megszaglásszam egy parfümériában, még egy fújósnyit sem vettem volna belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

Amea

2021. március 24.

Korábbi illatokat tesztelgettem újra, előkerült a Teazzurra is. És most szép és szerethető, nem lapos a kamillától és nincs punnyadt lufiszaga. Teás, picikét citrusos, lágy és mosolygós rajtam.
Hogy mi változott? A tavasz volna, vagy a bőrkémia? Esetleg az időközben szerzett tapasztalat, hogy végigillatoltam számtalan parfümöt. Vagy hogy épp hidegebb éghajlaton vagyok.
Talán csak egyszerűen eltelt pár év és én se vagyok ugyanaz. Megváltozott a véleményem, most tetszik ez az illat, már tudom értékelni az egyediségét, a felismerhetőségét, a teás lágyságot . És ha már így alakult, be is szereztem belőle egy decantot és megadom az esélyt, hogy levegyen a lábamról.

2017 szeptember: amikor 40 fok alá esett a hőmérséklet, megint elővettem a mintát, egyrészt mert néha más arcát mutatja egy parfüm ilyenkor, másrészt meg nem akartam elhinni, hogy a Guerlain ennyire tré kompozíciót ki mert adni a kezéből.
Továbbra sem friss, szillázsa is alig van, de végre előbújtak a citrusok, úgyhogy felpontozom.

2017 nyár: Édeskés lapos lufiszag, állott teával, befáradt kamillával.
Sajnálom, de rajtam semmit nem tud megmutatni a szépégéből, se nem citrusos, se nem friss, nagyon nem vagyunk kompatibilisek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

2017 nyár: Édeskés lapos lufiszag, állott teával, befáradt kamillával.

anita763

2021. március 4.

Nagyon szép illat, határozottan zöld tea illatú, de közben virágos is. Szeretem ezt az illatot friss, felemelő, zöldes, édeskés, megnyugtató, hangulatos. Eddig ő a legintenzívebb az Aqua Allegoriák közül. Összességében tökéletes őszi, tavaszi illat. Az Alien Eau Extraordinaire szerelmesei nagy valószínűséggel imádni is fogják, mert nagy a hasonlóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 4.

TallodiZsofi

2020. június 15.

Egy frissítő jeges tea, azokra a fullasztó, 40°C-os nyári napokra! Egy ázsiai teakülönlegesség, amelyet egy jóbarátunk hozott a kínai nyaralásáról. Friss, kesernyés zöld tea, jázminnal és kamillával. Ezt megfőzzük, lehűtjük, majd egy hosszú long drink-es poharba töltjük. Jégkockát teszünk bele, a para rögtön kicsapódik a poháron, és nagy, kövér cseppekben csorog le az oldalán. Ezt már csak egy kis citrom és grapefruit karikákkal koronázhatjuk meg, melyekből par cseppet bele is facsarunk a teánkba. Kész is a nyári, frissítő jeges teánk! Egészségetekre! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Asianlover

2020. április 23.

2020. április: love&hate kapcsolatunk újra a love fázisba lépett, egyáltalán nem fullaszt, kellemes, picit citrusos, csodásan puha teás kamilla. Az imádat újra teljes :) Friss illat vonalon 2020 még semmi maradandót nem alkotott a számomra, így az újrafelfedezés öröme mellett megérdemli a "kiállta az idő próbája" megtisztelő címet is.

2018. szeptember: Kétszer volt nálam üvegesben, és kétszer adtam vissza... Imádom megszagolni ezt az illatot, de magamon rohadtul idegesít, van benne valami fullasztó. Sajnos ez is egy gyönyörű illat, ami rajtam nem működik.

Annyira kellemes, nyugtató, szelíd, elegáns illat. Ez is egy igazi gyönyörű kreációjuk. Rajtam erősen kamillásan bontakozik ki. Tavasszal szeretem a legjobban hordani. Érdekes, hogy rajtam a parfümök mindig a friss oldalukat szokták mutatni, sokszor sajnálom is, hogy nem válnak olyan puhává, mint ahogy máson érzek egy illatot (pl. Tendre Jasmin az Yves Rocher-tól, vagy Trésor Mindnight Rose), itt viszont épp az ellenkezője, citrusok sehol, csak az édes kamilla. Ezt sajnálom is, mivel az üveget megszagolva sokkal frissebb élményt kapok, mint bőrre fújva. Ezért sem szeretem nyáron, melegben hordani, mert nem adja azt a könnyedséget, amit várnék tőle. A tartóssága bravúros, 6-7 órát simán bír, hatósugara is elég nagy, nem válik bőrközelivé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

Krisztocska

2019. augusztus 27.

Rúzs és tea. Fura párosítás, de remekül működik. Egy csillag mínusz a tartósság miatt, egyébként imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

csillaszentirmai

2018. május 12.

Könnyed tavaszi nyári illatka, kicsit édeskés de teljesen viselhető melegebb időben is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

AAndi115

2017. november 18.

Rajtam nem friss igazán, és teát is csak a háttérben érzek kicsit. Főként jázmin és kamilla. Nem elég könnyed a nyárhoz, ahhoz túl édeskés, viszont nem eléggé édes vagy nehéz a télhez.
Rajtam viszonylag tartós, és inkább tavaszi. A jázmin érződik a legjobban. Nagyon érdekes, játékos, különleges illat. Szeretem. Gyenge öt csillagot érdemel, mert azért nem ő a nagy ő, de nagyon szerethető illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

eveartstar

2017. június 4.

Nagyon szeretem, igazi nyári frissítő teás illat egy kis kamilla csavarral. És igazán tartós!
Semmiképpen sem hasonlítható Elizabeth Arden teáihoz! Ez sokkal kifinomultabb, összetettebb és fűszeresebb egy green teához képest, ami még szinetikusabbnak is tűnik emellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 4.

szilva82

2017. május 31.

Már említettem, hogy imádom a méhecskéseket....<3
De nem tudok öt csillagot adni....nagyon fincsi, citrusos, friss, mosolygós illat, egy kis teával...
Ezt a klasszikus Elizabeth Arden Green Tea is tudja....töredékért....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Már említettem, hogy imádom a méhecskéseket....<3
Ezt a klasszikus Elizabeth Arden Green Tea is tudja....töredékért....:)

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.