Guerlain

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2016. február 24.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

• hosszantartó viseletetet biztosít
  • nem merevíti meg a pillákat

Lolatapsi

2019. április 12.

ÉLetem legjobb szempillaspirálja, pedig én aztán már tényleg mindent kipróbáltam :) Nem visz fel felesleges festéket, szépen választja szét a pillákat, de jól látszódik is, hogy rajta van a pilláimon. Nem pereg, nem maszatolódik a zsiros bőröm ellenére, és ami nagy pozitivum, hogy felkenéskor nem maszatolom vele össze a felső szemhéjamat. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

sarria

2018. június 10.

Nagyon jó termék, a csomagolása jól kialakított, könnyen kézre áll, nekem a keféje is tetszik. Első ránézésre nem tűnt ígéretesnek, de szépen dolgozik. Nem dúsít, nem tudom ígér-e egyáltalán ilyet, mindenesetre építhető és szépen szét választja a pillákat, megemeli őket. Kellemes viselet, nem pereg, ami sok spirálnál hiba szokott lenni, hogy estére belepotyog a szembe a festék. Kitűnő spirál, de ennek ellenére kicsit azért drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Vicamici

Korcsoport: >54
2018. április 12.

Egy pici próbát kaptam ajándékba a parfümöm mellé, ezért a csomagolásról nem tudok írni. A keféjét nekem is szoknom kellett, de elég jól lehet vele dolgozni. A színe gyönyörű fekete. A pilláimat kicsit túlzottan szétválasztotta, és kicsit ritkásabb lett tőle, de az összhatás szép. Nagyon tartós, nem potyogott le és nem kenődött el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 12.

Regi84

2016. október 31.

Gyönyörű a csomagolás, szépn dúsít, viszonylag gyorsan szárad és imádom az illatát, de nem zavaró. Nagyon szeretem a Chanel spirálokat, de ez kicsit még annál is jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

a12smuk

2016. március 18.

01 Noir -nagyon szép pillákat csinál,-nem merevíti meg őket és szépen szétválasztja.Tartós,igazi fekete....Egész napot simán kibír,nem potyog,nem maszatolódik és könnyen lemosható.Nekem az egyetlen "negatívum" a keféje,nagyon furcsa volt eleinte,de ezt hamar meg lehet szokni. Ezért nem vonok le pontot...Én is csak ajánlani tudom,bár az ára magasabb mint a drogériás spiráloké,de a minősége ezzel arányosan sokkal jobb,érdemes beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 18.

dorus

2015. május 28.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, gyönyörűen hosszítja és szétválasztja a pilláim, csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Caprylyl Glycol, Decyloxazolidinone, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Peg-8 Beeswax, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Sodium Myristoyl Glutamate, Decyloxazolidinone, Sodium Laureth-12 Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Citral
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, BHT

PVP 0 0
Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.