Guerlain

Ár:   £110   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   £110
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: fás-ciprusos

Fejjegyek: rózsa, aldehidek, sáfrány

Szívjegyek: rózsabors, vetiver, pacsuli

Alapjegyek: fás jegyek, szürke ámbra, olibanum

Guerlain Encens Mythique EDP fújósok
Ár: 1000/2ml, 2500/5ml, 4000/10ml + pk , Eladó: erwinbittmann
Állapot: Új, frissen fújva, Helyszín: Veszprém, fizetés: posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: niki84balazs
Állapot: Gyári fujos pici próba fujas hiánnyal , Helyszín: Bp, fizetés: Plusz posta

Timi27

2019. december 8.

Nagyon fűszeres, keleties illat, több órán keresztül intenzíven érezteti, hogy még itt vagyok és nem engedek az erőmből.. Nem egy modern illatnak mondanám, de megvan a maga varázsa, főleg hideg időben.Az első pár órában nem igazán tetszett az erős fűszeressége, de 2-3 óra múlva már kellemes , picit krémesebb, kellemesebb illatfelhő vesz körül. Több óra múlva rajtam van egy kis hasonlóság a Guerlain Samsara-val, de itt nincs meg az a szúrósság, mint a Samsara esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

zombieunicorn

2019. november 5.

Imádom. Nem mai illat, de Magyarországon még nem találkoztam vele. Egy londoni reptéri duty free-ben botlottam bele, magamra fújtam, és 2-3 órán át nem tudtam levenni az orrom a csuklómról, úgyhogy megvettem. Borzasztó összetett, és nagyon tartós illat. Erős fás-fűszeres-pézsmás orientális illatként indul, pár percet várni is kell mire egyáltalán elviselhető lesz (talán az aldehidek miatt), de utána egész nap körbeölel a misztikus, folyamatosan változó illatfelhő. Felfújás után 1-4 órával szeretem a legjobban magamon, ilyenkor már letisztult, de mégis titokzatos és kellemes. Mindig vonzódtam a keleties-fűszeres illatokhoz, próbáltam a Guerlain Shalimarját, Tom Ford Black Orchidját, az Ajmar és Fort & Manle néhány illatát, de valahogy nem voltam ennyire szerelmes egyikbe sem. Az orientális misztikusság vagy az általam nem kedvelt édeskés-virágos illatba hajlott (pl. Alf Lail o Lail), vagy maradt a számomra igazi karakter nélküli, "nagymamás" illat (pl. Charlatan). Ezzel szemben az Encens Mythique lecsengése is csodálatos, megmaradnak az orientális jegyek, de egyre erősebbé válnak a fás-púderes vonásai. Emiatt nem igazán értem, miért uniszex illat, az én bőrömön a felfújás utáni 1 órát leszámítva abszolút nőies, szexi illat. Téli időszakra, alkalmakra, randevúkra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.