Guerlain

Ár:   75 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   75 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: licsi, málna

Szív: ibolya, rózsa

Alap: fehér pézsma, vanília, nőszirom-gyökér, vaníliavirág

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Visine

2018. március 21.

Egyetértek Lunával. Vártam vmi szenvedélyes, meghökkentő illatot, de csak egy édeskés fuvallat jött. Persze lehet, hogy rajtam sem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

Luna1024

2018. március 21.

Olvasván a lányok szebbnél szebb kommentjeit, sokat gondolkodtam, leírjam-e ide a véleményemet, mert az bizony nem ennyire pozitív... Sőt, így belegondolva nem is vagyok benne biztos, VAN-E egyáltalán bármilyen véleményem róla... Illatos kalandozásaim során találkoztam már (általam!) szörnyűnek tartott parfümökkel, meg olyanokkal is, melyeknél szinte rogyadozott a térdem a gyönyörűségtől, és van persze egyfajta "nem lesz életem illata, de elfújogatom", vagy "máson szép, de nem érzem magaménak" típusú semleges tartomány is. Na de hogy jön ez ide? Úgy, hogy a French Kiss-ről egyszerűen nem tudom eldönteni, hova kerüljön, ugyanis olyan szinten nem mozgat meg bennem SEMMIT, hogy az valami botrány! Komolyan mondom, szerintem még életemben nem találkoztam ennyire unalmas illattal: felfújom, és egyszerűen elfelejtem, hogy rajtam van, vagy ha érzek is belőle némi gyenge fuvallatot, pár perc után már azon kezdek el gondolkodni, mit kellett volna fújjak helyette, mert ez így nagyon nem oké, nem én vagyok. Konkrétan egy 500 Ft-os Star Nature parfüm több gondolatot ébreszt bennem, mint Ő... Azt hiszem, nem véletlen, hogy kb. fél éve vásárolt fújósom szinte érintetlenül hever a mintás dobozom alján: hiába vettem meg nem kevés pénzért, egyszerűen mindig van valami jobb, valami izgalmasabb, amire jobban vágyok nála...

Objektíven nézve egyébként egy csodásan összerakott illat, amiben minden patikamérlegen lett kimérve, és amiről üvölt a minőség: képzeljétek el a legselymesebb rózsaszirmokat, amiket valaha éreztetek az ujjaitok között végigsiklani, lédús málnát érettsége tetőfokán, és egy leheletnyi ibolyát (de tényleg csak egy gondolatnyit). Tökéletes arányban édes, gyümölcsös, virágos és nőies. Tényleg van benne valami My Insolence-es, de nekem ez nem pozitívum, nem szeretem azt sem... :(
Hibátlan illat igazából, nem nagyon lehet belekötni, hacsak pont azért nem, mert olyan, mintha "karót dugtak volna bizonyos testnyílásába"... (Figyelem: NEM azt mondom, hogy ilyenek a viselői, ezek csak az asszociációim!!!!). Egy "French Kiss" fantázianevű parfümtől valami sokkal szenvedélyesebb illatra számítottam, ez a szinte érzelemmentes lagymatagság váratlan és nagyon nem az én terepem, sajnálom... Introvertált típus vagyok, mégis a túlfűtött dolgokat szeretem - ha Te is ilyen vagy, messzire kerüld el, de ha a nagyon visszafogott, angyali illatokat kedveled, amiket 10/9 ember biztosan finomnak talál, akkor tuti, hogy tetszeni fog.

Rajtam sajnos a tartóssága és a hatósugara is elmarad a várttól: nagyon kis gyenge, bőrközeli illat, ami alig 3-4 órát marad a bőrömön. Szóval lehet, hogy nemcsak a személyiségemhez, hanem a bőrömhöz sem illeszkedik, még most sem, pedig meggyőződésem, hogy a tavasz az ő terepe.
Az ára bezzeg horror, konkrétan lever a víz, ha eszembe jut...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Az ára bezzeg horror, konkrétan lever a víz, ha eszembe jut...

laracroft

2017. november 12.

Nehéz véleményt kifejteni egy olyan illatról, amiről csupán egy szó ugrik be: tökéletes.
Nincs semmilyen zavaró mellékzönge, egyik illatjegy sem kiabál, nem karcos, nem túl édes, teljesen kiegyensúlyozott mestermunka.
Jellegében a gyümölcsössége miatt először a La Petit Robe Noir ugrott be, valamiért én a málna mellett mintha éreznék egy kis cseresznyét is, de amíg a LPRN szinte azonnal zavaróvá válik rajtam, mert van egy köhögéscsillapítós-gyógyszeres jellege,addig a French Kiss tökéletesen egybeolvad velem, marad ugyanaz a finom, gyümölcsös, kissé púderes-vaníliás illat. A leszáradásában kissé dominánsabbá válik a púderesség, de nagyon lágyan, kedvesen.
Hatósugara közepes, szerintem tökéletes, nem kondenzcsík-húzós, de karnyújtásnyi távolságon belül stabilan érezhető. Tartóssága szuper, reggel felfújom, este még érezni, egész nap körülölel. Egyetértek az előttem szólókkal, valóban angyali. Én abszolút odavagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Timi8

2016. december 3.

Imàdatos illat!!! Hatalmas vàgyàlom ebből egy kis üvegcse, gondoltam làtatlanban is... Galagonyanya pedig egy vàsàrlàsom alkalmàval megajàndékozott ebből egy kis mintàval. Mindenféle elfogultsàg nélkül mennyei. Igazi màlnàs-mandulàs remekmű. Picit My Insolence de sokkal puhàbb verziòban. Telt, nagyon minőségi illat (mondjuk aranyàron van, ùgyh.ez a minimum), egy fùjàs is kellő szillàzzsal öleli körül a viselőjét, gyors zuhanyt is simàn tùlél, sőt én még reggel is éreztem a bőrömön. Édes de nem tùlzò. Karakteres, de nem "kiabàlòs", sőt kifejezetten "halkszavù". Nem nagyasszonyos, vonulòs, inkàbb olyan tisztalelkű, őszinte, àrtatlan... Egyet kell értenem az előttem szòlòval: angyali.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

galagonyanya

2016. október 15.

Bájos, ártatlan, akár egy angyal. Pozitív érzésekkel tölt el, megnyugtat, vigasztal, bátorít. Jó vele lenni. Málnás-púderes, mindez tökéletes arányban, az íriszből több érezhető, a rózsából csupán egy-két elhullott szirom, igen, itt angyalok jártak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)