Guerlain

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   10 200 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Magas fényének köszönhetően az ajkak optikailag is nagyobbnak tűnnek. Nagyon lágy a textúrája, ezáltal könnyedén felvihető és erősen pigmentált. Nincs ragacsos érzete.

20 színben kapható

Pünyike

2016. december 18.

Krémes az állaga és a szájon is az marad. Sajnos valóban nyomot hagy a poháron. Kellemes az illata, tartós, nem szárít, sőt, az én ajkaimat remekül hidratálja (nagyon puhák, amikor használom). 468-as árnyalat van meg nekem, ami egy közép/sötét rózsaszín, viszont felkenve halvány, vizes a színe. Nagyon drága!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 18.

Regi84

2016. augusztus 11.

Nagyon szép, fényes, viszonylag tartós szájfény. Ízléses, nem túl csillogó. Egy nude árnyalatom van, hétköznapra nagyon szeretem, mert nem szárít, de alkalomra nekem önnmagában kevés lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Sancsa

2016. augusztus 1.

Szép színt, vizes hatású fényt ad. Tartósnak nem mondanám. Nem ragad. Szájfénynek drágállom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

szeliger

2016. május 1.

467 Cherry Swing. Egyáltalán nem vagyok elragadtatva tőle. Általában a Guerlain szájravalói jól használhatók, megérik az árukat, ezt mégsem venném újra. Szivacsos feje van, a vége kissé bedöntött, így az ajkakra könyebben ráfekszik. Az én színem pici aranyszínű csillámokat is tartalmaz, a tubusban nagyon szép szín. Ajkakra felvive kevésbé érvényesül a szín, az apró csillámok viszont jól látszanak. Felvitelkor nekem foltosodik és hajlamos kimászni a szám széle felé, mintha szájceruzával körberajzoltam volna, az ajakpír szélén intenzívebb színt ad. Mindehhez elég hamar le is kopik, evés-ivás nélkül is lenyalogatom. Ízre töményen enyhén málnaszörpös ízű, de ez viselet közben nem érződik. Az átlagos szájfénynél kevésbé ragad. Önmagában a teljesítménye elég gyengécske, más rúzsok fölé jobban kihasználható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 1.

Moriane

2016. április 21.

Nagyon megszerettem ezt a szájfényt. Egy szép nude színt kerestem, lehetőleg olyat ami nem ragad és nem szárítja ki a számat. Jelentem sikerült megtalálni:) A színét egészen sokáig megtartja, nem mászik el, kellemes viselet. Az ára picit húzós talán ez az egyetlen negatívuma, de emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

SBea

2015. április 7.

Amit szeretek benne:
- nagyon szép az árnyalat.
- jó az állaga, nem ragacsos
- sokáig fennmarad
- szép a csomagolás
- könnyű használni
- jó formájú az ecset

Amit nem szeretek benne:
-nyomot hagy a poháron

összességében: Jó választás ( nekem jobb mint a L'oreal szájfény )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Amit szeretek benne:
- nagyon szép az árnyalat.
- jó az állaga, nem ragacsos
- sokáig fennmarad
- szép a csomagolás
- könnyű használni
- jó formájú az ecset

Amit nem szeretek benne:
-nyomot hagy a poháron

összességében: Jó választás ( nekem jobb mint a L'oreal szájfény )

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Trimethylolpropane Triisostearate, Octyldodecanol, Glyceryl Behenate, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Glyceryl Behenate, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Propyl Gallate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.