Guerlain

Ár:   12 100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   12 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, mint egy szájfény, intenzív akár egy rúzs: a Guerlain első folyékony rúzsa, mely szinte egybeolvad az ajkakkal és hosszan tartó, tökéletes viseletet biztosít. Hihetetlenül pigmentált. Hidratáló hialuronsavval és centella asiatica aktív hatóanyaggal gazdagítva telt, buja ajkakat varázsol.

7 árnyalatban kapható

florcsiii

2017. november 21.

Úristen. "A" rúzs. Ennek a márkának a rúzsai sosem érdekeltek, aztán a Müllerben nézelődtem és kipróbáltam a kezemen. Hazamentem, ránéztem a kézfejemre és eldöntöttem, hogy oké, akkor ez kell nekem. Meg is vettem az M71 Exciting Pink árnyalatot, ami egy rózsaszínes-pirosas árnyalat, gyönyörű. Szóval kinyitottam és mikor az első vonalat meghúztam az applikátorával, már akkor eldőltem. Ez a full átlagos ecsete van, csak van benne egy ferde rész, na az a ferde rész, az mindent visz. Olyan precizitással lehet vele dolgozni, amilyet még nem láttam (talán az Estée Lauder Pure Color Envy Liquid Lip Potion-ével tudok hasonlóan jól dolgozni). Matt finisht ígér, ami egy kis száradás után be is következik, de nem ez a kőmatt lesz, amitől leszárad a szád, hanem ilyen selymes matt. Ivást, evést jól bírja; poháron nyomot hagy. Nagyon szépen kopik és észrevétlenül lehet javítgatni. Már megrendeltem az M65-ös árnyalatot is. Ilyen árkategóriában több rúzsom is van, de ez éri meg a legjobban az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Isododecane, Diisostearyl Malate, Trimethylolpropane Triisostearate, Triisocetyl Citrate, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Dextrin Palmitate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Propyl Gallate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 21 / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.