Guerlain

Ár:   13 300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   13 300 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Az első hidratáló és feltöltő matt rúzs a Guerlain-től. Olyan intenzív akár egy rúzs, és olyan komfortos viselet akár egy ajakbalzsam. A fűszerkivonat telt ajkakat eredményez, az értékes olajok és a hialuronsav pedig simává és hidratálttá teszi őket.

9 árnyalatban elérhető

Újdonság teszt: Guerlain KissKiss Matte rúzs

erika81

2019. január 2.

306 Caliente Beige árnyalatot vettem meg belőle. Mindennapi rúzsommá lépett elő, már csak kb. az 1/3-a van meg.
Matt, de viselhető. Ebből kifolyólag természetesen picit szárít, viszont szépen kopik. Ecsettel és simán felkenve is jó.
A külseje pedig természetesen Guerlain-hoz illő. A kisebb fiam azt hiszi hogy egy Lego/építőkocka változat, így vigyáznom kell nehogy a keze ügyébe kerüljön amíg még van benne.
Nem tudom a férjem mit szólna hozzá ha szólnék neki egy kocka nem kocka, így kérnék belőle egy Lego dobozra valót! :D

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Regi84

2018. január 28.

Nagyon szeretem! Egy nagyon élénk piros árnyalatom van, ami nagyon tartós. Ecsettel szépen fel lehet vinni és egy pizza után se lesz vállalhatatlan!

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Sancsa

2017. szeptember 21.

Egy sminktanácsadáson próbálhattam ki az új matt rúzst, egy mauve árnyalatot. Felkenve a szám színéhez hasonlított leginkább, nem is láttam a különbséget. 2 óra múlva hazaértem, belenéztem a tükörbe és wow! Nagyon tetszett a szín. Nem szárította az ajkaimat, ettem-ittam, de nekem kb. 4 óra elteltével is látszott a szín, szépen kopott. Ahol szárazabb az ajak, ott azért megül kicsit. Az ára viszont duuurva :(

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.