Guerlain

Ár:   19 090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   19 090 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Az alapozó 97%-ban természetes eredetű összetevőből álló formulájának köszönhetően 16 órás kényelmes viseletet biztosít. A hatása természetes, ragyogó és friss. A textúra szinte beleolvad a bőrbe, így remekül használható több rétegben is, természetesről közepesig növelve a fedését.

A L'Essentiel használatával a bőr napról napra szebb és egészségesebb lesz. A formula lehetővé teszi a bőr szellőzését, ezzel egy időben a hidratálását és a megóvását a környezeti behatásoktól. A bőrszín egységesebb lesz, a bőrhibák megjelenése csökken.

30 árnyalatban kapható

ementalli

2021. október 29.

Nekem nem került be a kedvencek közé, sűrűbb krémes állagú, én jobban szeretem a folyékonyabb termékeket, nálam könnyebb azokat eloszlatni, ténylegesen belepréselni a bőrbe. Így ez picikét a bőröm felszínén ült, úgy éreztem, nem váltak eggyé, úgyhogy emiatt szívesebben nyúltam a többi alapozómhoz. De egyébként egy jó terméknek tartom, szépek az összetevői, az üvege mutatós és tudom, hogy sokan szeretik, mert tényleg táplálja is a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Legadema

2021. február 4.

Egyenlőre tetszik. A fedése 2 rétegben egész jó és úgy látom, hogy abszolút kibír 8 órát az arcomon (lehet, hogy többet is)
és még púdert se tettem rá. Szép, üde összképet ad, viszont az apróbb pattikat kicsit kiemelte.
Az illata engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Az illata engem egyáltalán nem zavar.

bobekecske

2020. január 16.

Nagyon jó alapozó, meglepő módon kombinált bőrön is elég jól működik - bár mostanában, főleg télen amúgy is jobban szeretem a hidratálóbb formulákat. Én szerencsére nem tapasztaltam oxidálódást, lehet függ az alá használt termékektől. A színválaszték valóban (Guerlainékhez híven) elég gyatra, a legvilágosabb árnyalat nekem még éppen jó, így, hogy nem oxidálódik. Az üveg maga, az egész kinézete nagyon szép, tetszik, hogy nem óráisi és hogy nem könnyen felborítható, nekem bevallom az illata is tetszik, de valóban nem lesz mindenki ínyére. Nem igazán parfüm illatú, engem natúrkozmetikumok illatára emlékeztet, elsőre picit intenzív, de engem nem zavar (pedig mostanában a legtöbb illatos kence zavar). Nekem ez sokkal kevésbé bántó, mint a hagyományos ibolyás Guerlain illat.
A fedése enyhébb közepes, én kis mennyiséget oszlatok el, kézzel preferálom, így nekem tökéletes. Kibírja a napot, de nem mondanám nagyon tartósnak, ha hozzáér valamihez az arcom, szerintem nyomot hagy rajta az alapozó. Viszont nem kopik csúny, nem áll össze, egész nap szép marad a hatása, és másnapra valahogy mindig picit szebbnek érzem tőle a bőrömet - nem csoda, szépek is az összetevői. Nagyon jó minőségű natúrkozmetikumra emlékeztet, a nem natúrkozmetikumok praktikumával, egyszerű hazsnálhatóságával ötvözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Barbuska90

2019. december 21.

Az utóbbi időben nagyon sokat szenvedtem az alapozókkal. Megint NAGYON zsíros a bőröm, plusz ugye tágak a pórusaim. Nem győztem venni a matt alapozókat, napi fél kg púdert használtam. Reggel a sok mattítás miatt úgy néztem ki, mint valami hulla, de délre kb az egész lefolyt az arcomról, kukacosodott, foltosodott. Néha a sírás határán voltam. Szombaton a Nocibé-ben ajánlotta az eladó ezt a csodát. NAgyon bevált. Gyönyörű, természetes ragyogás, de nem zsíros csillogás. Sokkal jobb, mint a teljesen matt hatás. Természetes fedés, nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Én teszek rá egy leheletnyi púdert, nap közepén újra púderezem és rajtam így egész nap tart. 5*

UPDATE:

Le kell vonnom pontot, mert vannak napok (nem tudom mitől függ), amikor nagyon brutálisan oxidálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

UPDATE:

szeliger

2019. március 27.

2019.február 20.
02/N Clair/Light árnyalatban. A csomagolás ránézésre csinos, de funkcionalitásában ennél bénább koncepciót még nem hordott a hátán a föld. A kupak ferdén áll az üveg nyakán, a kéznek szokni kell. Sajnos a teszternél nem eredeti üveget raktak ki, hanem kis flakonokat, így magát a kiszerelést nem volt mód az üzletben kirpóbálni. A kupakot letekerve egy kb. fél cm vastag szívószálszerű valami lóg ki a kupakból, na és most lehet rajtam kacagni: nekem eszembe nem jutott, hogy ez az egész valójában egy pumpa. Meg kellett nézzek egy videót hozzá, hogy rájöjjek, a kupak lehúzható, alatta egy könnyen adagolható pumpa bújik meg. Szóval nem csavargatni, hanem húzni:), egyébként ez a doboz tetején belül le van rajzolva, csak azt minek nézegettem volna.
A kezdeti nehézségeket átugorva jön a következő tétel, az alapozó büdös, mégpedig nagyon. Ha valakinek gondja volt a korábbi - számomra kellemes - virágos illattal, akkor most kaphat egy lecsupaszított, természetesnek kigondolt verziót. Szerencsére az illat gyorsan elillan, nem szomorítja sokáig a viselőjét. Az alapozó a Lingerie de Peau-nál masszívabb, de messze nem olyan krémes, mint a Chanel Sumblimage, valahol a kettő között van. Egyéként nagyon könnyű vele dolgozni, kiválóan építhető és a bőrön nagyon kényelmes viselet. Nekem a textúra nagyon jól illeszkedik a bőrhöz, nem ül bele a ráncokba, teljesen természetesen ül rajta. A finish picit mattabb, mint amilyet én mostanában szeretek, de ez ízlés kérdése, majd megszokom. A száraz bőr is szereti, nem húzódik, nem pikkelyesedik, úgyhogy rendben van ez. Én az előző véleményben írt erős oxidációt sem tapasztaltam, egy picit tényleg sötétedik, de ezt sok alapozó csinálja, az én bőrömhöz jól passzol.
Az értékeléssel bajban vagyok, mert alapvetően szép a végeredmény, de ha a szívemre teszem a kezemet, akkor a Lingerie de Peau Aqua Nude az én Guerlain, meg úgy összességében is kedvenc tavaszi-nyári alapozóm.

2019.március 27.
Kis update, ugyanis most olvasom, hogy ez az alapozó a Guerlain hagyományoknak megfelelően illatosított. Ezt figyeljétek: fejjegy-mandula, szívjegy-fehértea, alap-szantálfa. (Mindez állítólag a Guerlain nagyszabású bemutatóján hangzott el: http://ommorphiabeautybar.com/guerlain-·-lessentiel-foundation-event-launch/#more-46913) Eldobom az agyamat, szerény véleményem szerint megszokhatatlanul büdös, ezért én már hálás köszönettel túl is adtam rajta, nem kell többet szagolgatnom. Ezen az illatosított dumán azért még egy kicsit morfondírozok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

2019.február 20.

2019.március 27.

florcsiii

2019. március 26.

A Piactéren árulta valaki, amire le szerettem volna csapni, de valaki beelőzött. Ezt innen is köszönöm neki, mert így eszembejutott, hogy kaptam múltkor valami kupont a feelunique-tól, na a kupon működött és még volt hozzá egy végösszeg lefaragóm is, így a végén olcsóbban vettem meg, mint ahogy itt hirdették :P (mondjuk tegyük hozzá, hogy a feelunique-on alapból olcsóbb volt, mint ahogy itthon lehet kapni). Én a 02C árnyalatot választottam, ami elsőre kicsit világosnak tűnt, de tényleg annyit oxidálódik, hogy így teljesen hozzáolvad az arcszínemhez. Az illata borzalmas, mintha valami festékes bödönbe nyúlnék, de szerencsére ahogy felviszem én már nem is érzem többet. Ecsettel és szivaccsal is gyönyörű a végeredmény, közepesen fed és nagyon természetes a finishe. 2 hete használom és a száraz bőrömet eddig még nem szárította tovább, nincs húzódó érzés alatta és a száraz részeket nem emelte ki. Az üvege szerintem igazán gyönyörű, nagyon igényes, bár ennyi pénzért ez a minimum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Lolatapsi

2019. február 24.

Nekem nagyon bejött. Tetszik a csomagolás, az állag. Jól hidratalt bőrön szépen terül és kevés mennyiség kell csak. Nem látszik, hogy alapozot viselek, mintha a saját bőröm lenne ilyen egyenletes. Tartósságát zsíros boron viszonylag jónak mondhatom, kevés kifenyesedes t vonalon, de nem kopik, nem ül bele a porusokba. A színnel is elégedett vagyok, az eladó hölgy segített választani- én alapból a legvilagosabb arnyalatot gondoltam megfelelőnek, de megmutatta, hogy az eggyel sotetebbet érdemes vinnem, hogy ne legyek fehér és sápadt. Ha elfogy biztosan újra veszem. Ami meg plusz, hogy valóban szebb a borkep a lemosasa után, olyan mintha valamilyen szuper hidratalot használtam volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

googles

2019. február 20.

Update:
Ujra elkepedtem, mennyire brutalisan sotet es mennyire oxidalodik a vilagosnak hivott legvilagosabb ket arnyalat. 😲😲
Le is vonok pontot. ☹

Sajnos nem 5 pont.
Elso bajom, hogy mindket legvilagosabb (a hideg es a semleges tonus is) joval sotetebb a boromnel.

Masik bajom vele, hogy nagyon suru allagu, amit en nem kedvelek, foleg, ha ahogy ez az alapozo is teszi, emiatt nem illeszkedik rendesen a boromhoz, nem eleg lathatatlan.
Pedig a marketingszoveg epp az illeszkedessel operal!

Szoval joindulattal 3 pont, mert ugye Guerlain, meg termeszetes elvileg, meg nincs benne szilikon, stb.

30 arnyalatban kaphato - ja, csak nem Magyarorszagon. Par arnyalatot (talan 5-ot) hoztak be, ahogy latom. 😕

Ellenben csalodas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Update:
Le is vonok pontot. ☹

Sajnos nem 5 pont.

Pedig a marketingszoveg epp az illeszkedessel operal!

Ellenben csalodas.

GeorginaH

2019. február 16.

Yess,Yess,Yesss!!!! Csodás összetevők,makulátlan fedés ,állagra pont szuper-kellemesen teríthető és nem folyik le a kézfejről,nem kell gyorsan dolgozni vele lehet javítgatni.Ráncokba nem ül be,nem foltos.Szépen rétegezhető.A Design..teljesen odavagyok érte,meg vissza.Nekem összességében tetszik.Bitang drága ,de hát Guerlain...az összes alapozójuk kb.ez az ár kategória az árcédula miatt nem fogom lepontozni. 5/5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Alpha Glucan Oligosaccharide, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.