Best of Beauty 2019

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Surinka, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   parfümériák

"Az ideális férfi mítosz. Az illata valóság."

Fej: rózsabors, narancs, bergamott, grapefruit

Szív: keserűnarancs, mandula

Alap: pézsma, vetivérfű

Ár: 1100 Ft, 1800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Guerlain L’Homme Ideal Cologne fújósok
Ár: 1100 Ft, 1800 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Brigitt

2018. április 3.

Ez az illat csodálatos. Szeretném ezt érezni a családom férfitagjain, mert annyira finom, kellemes. Nekem erről az illatról egy olyan férfikép villan be, aki a megtestesült jóság, megbízható,kedves, intelligens, aki a tudásával (is) hódít. Deeee! Uniszex illatnak is kiváló lehet, mert nagyon tetszik magamon is . Lehet, hogy beruházok rá a páromnak és én meg majd lopok belőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

TFerenc

2016. szeptember 10.

Ejha, dicsérik itt rendesen. Jártamban-keltemben a plázában magamra fújogattam, de igazán most fogott meg ez az illat. A citrus-mandula-vetiver tökéletesen üde elegye. Unikum a nyári vizes, zöldes, gyümis illatok kavalkádjában. Ráadásul Cologne-hoz képes igen tartós. Kíváncsi lennék az alant írt "Surinka" mire ment végül vele, de szerintem ez egy férfi illata kell hogy legyen. Itt megjegyezném, hogy egyszerübb dolog férfihez parfümöt találni, mint parfümhöz férfit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Sancsa

2016. augusztus 1.

Imádom a férjemen :) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Imádom a férjemen :) <3

nyarigabi

2016. május 23.

Nagyon jó kis vetiveres illat, imádom az ilyen típusú férfikölniket. Magamra is fújnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

aidanne

2016. április 30.

Zsenialis, konnyed finom ferfias meg is legies frissillat. A ferjemet vegre ravettem ne fukarkodjon a parfum megvasarlasaval hisz en szagolom egesz nap ot 😀
Elkepeszto finom, citrosos frissesseg Guerlainek Ideal Cologne-nja. Nyarra idealis valasztas a konnyed, laza ferfiaknak, fiuknak ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Timi8

2015. december 3.

IMÁDOMMMIMÁDOMMMIMÁDOM !!! A Homme változatával egyetembem! Alig vártam, h.itt legyen, most mégsem tudok mást/többet... Be kell szereznem a páromnak!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Surinka

2015. november 20.

Muszáj volt feltöltenem ezt az illatot. Pár napja találkoztam vele egy parfümériában abból az apropóból, hogy a páromnak parfümöt válasszunk.
Elég vicces a reklámja, egy vőlegény után több száz menyasszony fut... Azt hittem, hogy valami kimondottan férfias illatot fogok érezni, de nagyon nem így lett. Hihetetlenül meglepődtem az első illatolás után, mert egy erősen uniszex illat fogadott. A keserű narancs és a mandula jelenléte egyértelmű volt már elsőre is az illatban... A citrusok miatt egy frissebb alkotás. Hihetetlenül beleszerettem... Nő létemre tutira be fogom szerezni ezt a parfümöt és használni fogom (szigorúan én, nem a párom... :D ), pedig még csak papíron illatoltam, bőrpróba nem is volt... De biztosra veszem, hogy jól fog állni, ahogy rajtam a kesernyésebb illatok jól szoktak állni. Abszolút kívánságlistás! 5 csillagot egyenlőre csak az illatkompozícióra adok, majd később up date-elek. ;)
(Újra bebizonyosodott, hogy az ideális férfi nő. Ha-ha... :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

(Újra bebizonyosodott, hogy az ideális férfi nő. Ha-ha... :D )

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)