Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. július 22.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: bergamott, édes narancs, ánizsmag, menta

Szívjegyek: narancsvirág, vizes jegyek, mandula

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, ambroxán

Ár: 7990 , Eladó: BakosGergo
Állapot: 100/kép, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Fox/posta

navyblue.km

2021. július 17.

Kedvenc alkalmi illatom. Elegáns, nagyon erős, tartós. Lehet egész évben használni, bár nekem nagy melegben már sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Pianist12345

2021. március 4.

Legujabb szerzemenyem, teljesen random valogattam a parfumok kozott (elfogyott a Hugo Reversed), es legeloszor ebbol fujtam a mintapapirra... instant get!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Asianlover

2019. december 11.

2019. december: Az èv fèrfi illata! Legalàbb is szerintünk. Òriàsi kedvenc lett, de meg is èrdemli. A napokban megszaglàsztam a màsik pàr üvegèt is, de csak mosolyogtam a règi favoritokon, ez az illat szò szerint màs minősèg, topon van.
Intenzìtàsa ès tartòssàga is kivàlò, karàcsonyra csodàs ajàndèk lehet. (Nem vennèm rossz nèven, ha több fèrfi pompàzna ilyen illatokban, mint egyèb felkapott èdes-fûszeres förtelmekben...) Hölgyek, terjesszètek!

2019. jùnius: Miután a múlt hónapban a férjem leszavazta a Prada Infusion d'Amande-ot, mondván az egyértelműen női szerinte :) továbbra sem hagyott nyugodni a mandulás férfi illat kategória. Nem is kellett sokat várni, Guerlain megalkotta.
Az illatjegyek pontosan úgy haladnak végig, ahogy azt a piramis ígéri, hűs menta, púderes mandula és egy ilyen púderes-férfias leszáradás.
Ez egyértelműen a férfi oldalon van, nincs több kifogás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Ez egyértelműen a férfi oldalon van, nincs több kifogás :)

csillabella

2019. szeptember 13.

Ez a parfüm minimum 5 csillag! Páromnak kerestem szülinapjára parfümöt ajándékba, volt pár esélyes, de ez mindent vitt. Alapvetően is szeretem a Guerlain illatokat (nekem is van), de ez nagyon betalált: talán a mandulától van egy kis édeskésebb gyümölcsös vonala, de emellett férfias. Hihetetlen tartós és nagy hatósugarú, 2 fújás reggel simán eltart estig. De még egy fújás is, meg kellett kérjem Párom, hogy fújjon csak egyet, mert engem érezni sem lehet emellett a nagyvad mellett! Az anyaillat is jó, meg a többi flanker is, de nekem ez lett a kedvencem mind közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Lapo

2019. június 15.

Olyan a parfümök iránti érdeklődés, mint a párkeresés.. az igazi megtalálásának vágya itt is jelen van.. Sok-sok ismerkedés, találkozás, tapasztalás..majd az ember próbálja levonni a konzekvenciát és a leginkább számára megfelelőt választani.
A mai próba után nem gondolom, hogy designer fronton találnék magamnak jobb választást az idei nyárra mert véleményem szerint ez bizony telitalálat.. a Sport változat csalódása után jó látni, hogy "van még puskapor" az Ideal sorozatban. (bár nem vagyok egy "új változat" kedvelő de ez esetben nagy kár lett volna ha Thierry Wasser magában tartja az ihletet..)
Végtelenül kellemes (biztonság)illat.. nem az óriási innováció fogja felkavarni a parfümöt próbálók orrát, de egészen biztosan megelégedéssel teszik vissza a parfümöt a pultra az érdeklődők. Nehezen tudom elképzelni ennek ellenkezőjét.
A menta és a mandula hihetetlenül jól megfér egymás mellett és kifújást követően némiképp emlékeztet az általam nagyon kedvelt Homme-ra is.
Feltétlen érdemes kipróbálni ha valaki nyárra keres egy szinte bármilyen alkalomhoz illő csodás és legfőképp minőségi illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.