KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: bergamott, fűszerek, mandula, levendula

Szívjegyek: bolgár rózsa, tömjén, vanília, cseresznye

Alapjegyek: szantálfa, bőr, tonkabab

Lapo

2017. július 10.

Nagyon szeretem a L'Homme Ideal változatokat.. talán a Sport az ami picit félresiklott, de erről írtam már véleményt.. Az Ideal EDP mindazt tudja amit a sorozat egyik tagja sem (és sok más hasonló felhasználásra szánt parfüm sem) : egy végtelenül finom és kellemes szinte bárki által hordható (azért 30 év fölött ajánlanám nyugodt szívvel) őszi/téli illat, mindez kiváló minőségben, tartóssággal és hatótávval. A tonka és vanília miatt abszolút az édes parfümök családjába tartozik, de a cseresznye egy nagyon finom kis fanyarságot visz az illatba.. nagyon el lett szerintem találva. Teljesen egyedi semmihez sem hasonlítható illat. Nagyon szeretem!

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.