Guerlain

Ár:   18 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   18 790 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain La Petite Robe Noire új ruhácskája pisztáciával a középpontban. Az illat virágos-zöld egy kis ciprusos érintéssel.

Illatösszetevők: bergamot, narancs, citrom, narancsvirág, frézsia, mandula virág, török rózsa, bulgáriai rózsa, jázmin, pisztácia, mandula, tonkabab, pacsuli, pézsma

Az illat megalkotója Thierry Wasser.

Ár: 8000ft , Eladó: Linababa
Állapot: 100/40 ml, Helyszín: Kaszaper, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm .
Ár: 1500/5ml 2800/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Yeticica

2021. március 12.

Sok okosat nem tudok írni róla, rajtam ő a tipikus meggyes LPRN, frissebb, lightosabb verzioja.
Rajtam a citrusos illatok nem szépek, ki lehet kergetni a világból a LB jellegű parfümökkel. Nekem nyárra is kell az édesség, csak frissebb tálalásban, ezt pedig ez a virágszirmos ruhácska tökéletesen hozza.
Szép, kellemes illat és nagyon vidám is, olyan kis csacskaság tavaszra, nyárra. Tartóssága rajtam edt-nek megfelelő, 4-5 óra után szivesen fújom újra.
Gondolkodom, hogy a két új nina almacskam mellett szerephez jutna-e nyáron....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Gondolkodom, hogy a két új nina almacskam mellett szerephez jutna-e nyáron....

Brielle1999

2020. október 22.

A sok pozitív krémmániás vélemények adták az ötletet, hogy kipróbáljam. Egy magyar webáruházban találtam 30 ml-es kiszerelésűt nagyon baráti áron. Ritkán fogok mellé parfümügyben, de ez eddig a legrosszabb vételem volt. KIfújáskor , mint a babaszappan, egy pillanat után borotvahab illatát éreztem magamon. Szerencsére tartóssága kb 1 percig tartott. Az üveg szép, ezért jár egy csillag. De az illat csapnivaló. Még ma megy is vissza a feladóhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 22.

Cathi

2020. október 19.

A guerlain marka igazabol soha nem foglalkoztatott, de a robe noirokat valami oknal fogva megis kiprobaltam.
Egyik sem fogott meg igazan, csak ez a zöldecske.
Ahogy Anett elöttem leirta, en sem szeretem a zöld illatokat, mert nem passzolnak hozzam.
En edes illat imadokent viszont beszereztem ebböl egyet, mert hiaba friss, megis edeskesnek erzem. Mivel en nem szoktam elemeire bontani a parfümöket (parfümmaniaskent nem ismerem nagyon fel az összetevöket, max ha kokusz vagy vaniliarol van szo :D), mert nekem az egesz illat összességeben kell, hogy megfogjon.
Mindig amikor beleszagolok az üvegbe, olyan igazi, 'luxus', nem tul nehez, majdnem hogy minden korosztalyhoz passzolo parfümöt erzek.
Bar bevallom öszinten, amikor magamra fujom, valamelyik összetevö zavar benne, de nem tudom mi, ettöl függetlenül szivesen 'hordom' nehanapjan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Egyik sem fogott meg igazan, csak ez a zöldecske.

cicafun

2020. július 28.

Számomra a tökéletes 25 C° fölötti hőmérsékletre való illatfelhő. Alapvetően a testes, édeskés, orientális illatokat szeretem, a tipikus nyári citrusos illatok távol állnak tőlem. Nagyon jól eltalált egyensúlyban van a frissítő citrusos, és a mélységet, édességet adó jegyek ebben az illatban. Kifújáskor a frissítő citrusos jegyek bontakoznak ki, majd egy púderes-mandulás-pisztáciás illattá alakul. Nagyon üde és nőies kreálmány. Hozzá hasonlóhoz még nem volt szerencsém. Imádom! Egyetlen negatívuma a tartóssága (nálam kb. 4 óra, utána frissítésre szorul) nyilván edt, nem pedig edp...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Anett0721

2020. március 26.

A LPRN edt-vel nagy a hasonlóság, igazából mintha ikrek lennének, aprócska különbségekkel.
Ez az zöld verzió frissebb picit, kevéssé cseresznyés, de "zöldebb", és halványan a pisztácia is érezhető. Nem szeretem a zöld illatokat magamon, mert jellegtelen légfrissítő lesz rajtam az összes, kivéve őt, mert ő édes, és az édes illatok a bőrkémiám barátai. Tetszik, hogy nem gyümölcsös édes, hanem picit pisztáciásan, marcipánosan édes, mégis friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Lin

2019. december 29.

A bőrömön kifújás után citromos-mandula, ekkor még nagyon tetszik, majd jön a “feketeleves” szirupus, szúrós, édességgé alakul. Pedig nagyon akartam szeretni...... sokat próbálgattam, majd mennie kellett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 29.

Feketebarbi

2019. október 27.

Pézsma, mandula, narancs hol vagytok?
Olyan összevissza a Drágám! Minden akar lenni egyszerre. Gyümis, cserfes, nagyvilági, végzet asszonya.... sorolhatnám.
Az illata? Egy Escada parfüm ami Chanelt kortyolgatott.
A kis fekete ruhát is másként értelmezi.
Természetesen fekete, hogy komolyan vegyék. Szóvá tenném, túl rövid, dekoltált.
20 év körüli, csinos lányok a célközönsége. Akik remélhetőleg beérnek addigra amire az üvegcse kiürül....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Pézsma, mandula, narancs hol vagytok?
Az illata? Egy Escada parfüm ami Chanelt kortyolgatott.
A kis fekete ruhát is másként értelmezi.
Természetesen fekete, hogy komolyan vegyék. Szóvá tenném, túl rövid, dekoltált.

Erynnis

2019. július 16.

Nekem az össze La petite robe noir közül ez tetszik a legjobban. Olyan finom, frissen krémes, mint egy könnyed testápoló tusolás után. Nem fejfájdítóan gyümölcsösen édes, hanem FRISSEN (már ha létezik ilyen kategória)Van benne valami mediterrán hangulat, biztos a mandula meg a citrusok miatt. Edt-hét képest a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Barbossa86

2018. november 21.

A La Petite Robe Noire EDT változatáról tértem át erre, és egyszerűen imádom.
Sokkal légiesebb, nagyon szépen bontakozik ki a pisztácia és a mandula...krémes, édes, még is üde.
Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

A La Petite Robe Noire EDT változatáról tértem át erre, és egyszerűen imádom.
Szerelem!

Lencseee

2018. május 22.

Végre eljött az ideje. Olyan illat, ami csak nyáron érezhető rajtam. Pont olyan intenzív, ami a 28-30 fokban már érződik, nem zavaró. Imádom viselni. Nem egy édescukorka felhő, hanem friss, kicsit mandulás, de semmiféleképpen sem citrusos rajtam, és halványan megbújik mögötte az imádott LPRN tonkababos vonal. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.