Guerlain

Ár:   18 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   18 790 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain La Petite Robe Noire új ruhácskája pisztáciával a középpontban. Az illat virágos-zöld egy kis ciprusos érintéssel.

Illatösszetevők: bergamot, narancs, citrom, narancsvirág, frézsia, mandula virág, török rózsa, bulgáriai rózsa, jázmin, pisztácia, mandula, tonkabab, pacsuli, pézsma

Az illat megalkotója Thierry Wasser.

Ár: 9000 , Eladó: Linababa
Állapot: 100/45 ml, Helyszín: Kaszaper, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.
Ár: 15.000.-+posta , Eladó: Sehen
Állapot: 2xfu-fu hiány , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postazom
Lin

2019. december 29.

A bőrömön kifújás után citromos-mandula, ekkor még nagyon tetszik, majd jön a “feketeleves” szirupus, szúrós, édességgé alakul. Pedig nagyon akartam szeretni...... sokat próbálgattam, majd mennie kellett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Feketebarbi

2019. október 27.

Pézsma, mandula, narancs hol vagytok?
Olyan összevissza a Drágám! Minden akar lenni egyszerre. Gyümis, cserfes, nagyvilági, végzet asszonya.... sorolhatnám.
Az illata? Egy Escada parfüm ami Chanelt kortyolgatott.
A kis fekete ruhát is másként értelmezi.
Természetesen fekete, hogy komolyan vegyék. Szóvá tenném, túl rövid, dekoltált.
20 év körüli, csinos lányok a célközönsége. Akik remélhetőleg beérnek addigra amire az üvegcse kiürül....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Pézsma, mandula, narancs hol vagytok?
Az illata? Egy Escada parfüm ami Chanelt kortyolgatott.
A kis fekete ruhát is másként értelmezi.
Természetesen fekete, hogy komolyan vegyék. Szóvá tenném, túl rövid, dekoltált.

Erynnis

2019. július 16.

Nekem az össze La petite robe noir közül ez tetszik a legjobban. Olyan finom, frissen krémes, mint egy könnyed testápoló tusolás után. Nem fejfájdítóan gyümölcsösen édes, hanem FRISSEN (már ha létezik ilyen kategória)Van benne valami mediterrán hangulat, biztos a mandula meg a citrusok miatt. Edt-hét képest a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Barbossa86

2018. november 21.

A La Petite Robe Noire EDT változatáról tértem át erre, és egyszerűen imádom.
Sokkal légiesebb, nagyon szépen bontakozik ki a pisztácia és a mandula...krémes, édes, még is üde.
Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

A La Petite Robe Noire EDT változatáról tértem át erre, és egyszerűen imádom.
Szerelem!

Lencseee

2018. május 22.

Végre eljött az ideje. Olyan illat, ami csak nyáron érezhető rajtam. Pont olyan intenzív, ami a 28-30 fokban már érződik, nem zavaró. Imádom viselni. Nem egy édescukorka felhő, hanem friss, kicsit mandulás, de semmiféleképpen sem citrusos rajtam, és halványan megbújik mögötte az imádott LPRN tonkababos vonal. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Juditka84

2017. július 11.

A héten teszteltem a Müllerben, nagyon tartós rajtam mint az összes többi Guerlain illat is. Hosszú órákig kitartott rajtam a ruhámon több nap után is érződött. Nagyon kellemes, tartós illat. Ez lesz a következő parfüm amit megveszek 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

nyarigabi

2017. április 21.

Hajjaj...de jó lenne, ha tényleg érezném benne azt a pisztáciát! Egy nagyon jó chypre illat, viszonylag jó tartóssággal, nekem egy leheletnyivel savanykásabb a kelleténék. Annak ellenére csak 4 csillag, hogy gondolkodom a beszerzésén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

emeseee6

2017. április 12.

Általában nem kedvelem a zöld illatokat. A "Kis ruhácskák" közül is csak az anyaillatot,az nagy kedvencem. Ez viszont üde színfolt mind a zöld-,mind ezen ruhácskák variáció közül. A pisztácia végig dominál,igen kellemes ,de nekem kicsit olyan semmiség,általában az erősebb illatokhoz vonzódom. Viszont ezt nyárra esetleg el tudnám képzelni magamon is. Négyet adok,ami egy zöld illattól nagy teljesítmény tőlem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

ernestina

2017. március 21.

A polcokon sosem láttam, csak itt lettem figyelmes arra hogy létezik a Petite robe-nak egy ilyen friss változata. Ma volt alkalmam kipróbálni és nem csalódtam, hozza a Guerlain minőséget. Egy üde színfolt a "zöld" illatok között, a pisztácia egyértelműen végig vonul kifújástól a leszáradásig. Ajánlanám azoknak is akik ódzkodnak a füves-citrusos jegyektől, mert nem dominál benne a maszkulinabb citrus és bergamott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

timilla

2017. február 1.

Ez az illat egy teljesen váratlan szerelem lett, de tényleg, úgy csapott le rám, hogy csak néztem. KM-es vásárláshoz kaptam ajándékba a kedves eladótól egy mintát belőle, és abszolút semmit sem várva fújtam fel a csuklómra, aztán két perc múlva nem bírtam róla levenni az orromat. A 2 ml gyorsan elfogyott, azóta újabb mintát rendeltem, (már nagyon óvatos vagyok a parfivásárlással, általában 15 milli után szoktam megunni őket) és a szerelem egyelőre töretlen. Persze azóta már tudom, hogy Wasser mester alkotta, és kezd az a gyanúm lenni, hogy ez a pasi nálam nem bír mellényúlni, a Terracottát és a Lys Soleiát is imádom. Na most, maga az illat: rajtam bergamottos-cseresznyés leginkább szinte végig, és egy nagyon meleg, bújós illat. Épp ezért nekem ebben a hidegben is csodásan működik, mintha egy puha takaróba lennék burkolva, valami nagyon finom teát iszogatva (Nyilván Earl Grey a bergamott miatt :D). Meleg időben még nem próbáltam, kíváncsi leszek, akkor hogyan fog majd tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.