Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Egy teljesen új illat a Guerlain háztól, ami sokkal édesebb, mint az előző verziók. Az illat ezúttal egy kék üvegben érkezik, jellegzetes Marilyn Monroe ruhával a háttérben. Az illat megalkotója Thierry Wasser.

Fejjegyek: bergamot, vattacukor, áfonya

Szívjegyek: rózsa

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra, szantálfa

Ár: 3500 Ft plusz posta , Eladó: Tamcsi
Állapot: 50 ml /képen látható mennyiség , Helyszín: Veresegyház , fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen

Virdzsi35

2020. március 24.

Mélységesen szomorúan tapasztaltam, hogy az én bőrömön egyáltalán nem tartós :( Ettől függetlenül nagyon finom illat és nem bántam meg. Egyik férfi kollegám véleményét kikérdeztem, csak annyit mondott: Olyan Verás :D ez mindent elmond :D
A fekete cseresznyés testvére viszont nagyon is tartós! Őt is nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Szon

2019. június 2.

Nekem ez az illat nem Niche parfümök között A PARFÜM.
Iszonyat tartós, mindenki figyelmét felkelti, akárcsak az a 'bizonyos kis fekete ruha'.
Az összetevők miatt én ősszel és télen használom, mert elég nehéz, masszív, mély illat.
Ez az egy biztosan mindig megtalálható az illattáramban.
Nem is kérdés az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Nekem ez az illat nem Niche parfümök között A PARFÜM.
Ez az egy biztosan mindig megtalálható az illattáramban.
Nem is kérdés az 5 csillag.

babyface

2018. november 20.

nagyon szerettem és vágytam rá, talán pont a 2016-os évben lett az enyém egy 30ml-es. lassacskán a végére érek és vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. amennyire vágytam rá most már annyira várom hogy elfogyjon. szinte már sziruposan édes én nagy gourmand létemre is nehezen viselem, de mégis van benne valami pezsgő fanyarság, ami nagyon jót tesz neki. futó kalandnak jó volt, de nem lett örök szerelem. :) természetesen mióta többet használom, hogy elfogyjon folyamatosan dicsérik az illatom... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Brigitt

2018. augusztus 27.

Érdekes, hogy eddig senki nem írta, de szerintem teljesen olyan mint Tom Ford Black Orchid-ja. Lehet benne minimális eltérés, de annyira elenyésző, hogy alig különböztethető meg. Én azt is kedvelem (kizárólag hűvösebb időben), de érdekes módon ez melegben is nagyon jó. Inkább édeskés mint édes illat. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Penge

2018. augusztus 7.

Durván tartós illat. Amellett , hogy rettentően édes, mégsem zavró, mert van mellette egy fanyar beütés is, ami tompítja, majdhogy nem frissességbe átmenővé teszi. Igazán nőies és szexis. Ez utóbbi a férjem véleménye, egyből kiszúrja, ha ezt fújom magamra és jön mint méhecske a virágra :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

nyuszo

2018. július 14.

Kifújáskor meglepően friss, vidám illat! Szinte tökéletes kombináció! Nagyon finom a bergamot a vattacukorral....légiesen könnyű... Leszáradásában sajnos a nyomába se ér a Black Perfectonak :(( éppen ott, ahol a BPerfecto mélyül, egyre szebb lesz, ez a kis kék tündér elveszti a varázsát (és husss!) eltűnik a semmibe....

Update! Ma újra próbáltam, és jött is velem haza.... vattacukor, áfonya, bergamot… nagyon jól állt neki a mai kánikula..... kedves finom illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Deep1982

2018. március 21.

Finom kis illat lenne,ha tartos lenne.
A ruhamon napokig ereztem,de a boromon csapni valo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Finom kis illat lenne,ha tartos lenne.
A ruhamon napokig ereztem,de a boromon csapni valo.

rdm

2018. február 5.

Top 5-ös Ő is! Édes finomság, de nem pink sugar módon. Vattacukor jobb áfonyával, mint fekete ribizlivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Luna1024

2017. november 19.

Az eredeti La Petite Robe Noire-t - a nem túl ígéretes kezdet után - nagyon megszerettem, konkrétan az egyik legkedvesebb illatommá nőtte ki magát. Kézenfekvő volt tehát, hogy az Intense verzióval is teszek egy próbát, főleg mert közel állnak a szívemhez az édes-gourmand illatok... :)
Hogy is fogalmazzak a legegyszerűbben...? Talán így: finom, trendi illat, de egyediség annyi benne, mint macisajtban a brummogás! Az eredeti La Petite Robe Noire varázsa számomra abban rejlik, hogy a szélsőségek illata: egyszerre édes és kesernyés, éles és puha, klasszikus és modern, különleges, de mégsem annyira extravagáns, hogy csak egy szűk réteg számára legyen hordható. Igazi mandulás-cseresznyés álomvilág.
Hogy őszinte legyek, szerintem a Guerlain kezdi a kelleténél kicsit többre növelni a LPRN változatainak számát... Egy flanker lényege (számomra!) az lenne, hogy az alapillat másik, Konyhafőnökös szakkifejezéssel élve "újragondolt" változatát tárja elém, valami olyat, ami beleillik az eredeti illat által megkezdett irányvonalba, ugyanakkor van önálló karaktere és ezáltal létjogosultsága is. Erre az Intense-re sajnos egyik sem jellemző... :( Egyrészt, illatában szerintem semmi köze az anyaillathoz (utóbbi amúgy is köröket ver rá): számomra olyan, mintha a frissen készített áfonyás vattacukor még levegőben terjengő felhőjében ülnék, gyakorlatilag e kettőn kívül semmi más illatjegyet nem érzek! Ami pedig kifejezetten zavar, az az, hogy az áfonya és a vattacukor mellett az elejétől a végéig van benne egyfajta fura "szappanos" aláfestés, ami szerintem nagyon nem illik ebbe az illatba. :(
A fentieket még nem is tartanám akkora hibának - hiszen ahogy a mondás tartja, lehet az egyszerű is nagyszerű -, de neki szerintem nincs önálló karaktere: túl sok mindenre hasonlít, gyakorlatilag teljesen beleolvad a tömegbe. :( Számtalan ilyen illattal találkozhattunk már, csak az áfonya helyett a piros bogyós gyümik-édesség kombó a megszokottabb, de összhatás szempontjából ez igen elenyésző különbség. Csak hogy pár példát említsek, számomra valamiért nagyon hasonlít a Dior Absolutely Blooming-re (bár ott áfonya helyett ribizli van, emellett - szerintem - egy sokkal szerethetőbb illat!), de van párhuzam a Valentino Valentina Blush-sal és Pink-kel, valamint a Givenchy Live Irresistible-lel és annak Délicieuse változatával is... De gyanítom, hogy még hosszan lehetne folytatni a sort. :( Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem finom (nem fordulnék el fintorogva, ha megérezném valakin), viszont nem valami fantáziadús, sőt szerintem kifejezetten unalmas darab, ami nekem nagy csalódás egy Guerlain-től, pláne az anyaillat ismerőjeként (és nagy rajongójaként)! :(

Nálam 3 pontos, mint minden "uncsi, de finom" illat (és őrülten tartós, ezt ki ne felejtsük), de hogy én nem adnék ki érte ennyi pénzt, az ziher! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Kedi81

2017. szeptember 15.

Először is köszönöm Szilvinek,hogy általa újra birtokomba kerülhetett egy ilyen finom illat !!! :-)))

Eddig egyik La Petite kollekció se tetszett,Őt ma teszteltem először,elsőre is megfogott,nagyon finom,enyhén gyümölcsös-fűszeres-fás illat bontakozott ki belőle,tényleg kiérződik belőle a vattacukor,háttérben megbújva az áfonyával,de a többi fűszeres-fás illat kellően elnyomja,hogy ne legyen fojtogatóan édes-szirupos,esetleg kislányosan kis cuki illatocska,szerintem is Ő igazán nőies és szexis illat,és ami a legfontosabb-legalábbis nekem biztosan-hogy még kifújás után,pedig kettőt fújtam csak magamra,még 10 óra elteltével is körüllengett a finom illatfelhő,teljesen levett a lábamról,lehet kell belőle egy üveggel,mert elsőre csak kis fújóssal mertem próbálkozni a sok jó vélemény és az összetevők alapján bízva benne,hogy tetszeni fog,úgyhogy mindenkinek köszönöm,annyira örülök mikor rábukkanok ilyen igazán tartós és különleges finomságokra :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.