Guerlain

Ár:   18 000 Ft és 27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 15.

Ár:   18 000 Ft és 27 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: púderes gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: mandarin, fekete cseresznye, bergamot

Szívjegyek: rózsa, ibolya

Alapjegyek: tonka bab, fekete tea, pacsuli

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Velours EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kicsimoomin

2021. október 13.

Ahogy a La Petite Rob Noire jött, úgy ment is tovább. Bántó, lineárisan szúrósan meggyes volt.
Ezt is másodkézből vettem, de ki tudtam alaposan próbálgatni.
Sokkal kellemesebb, nem szúrós, viselhető darab. Talán itt a meggyen felülkerekedik a mandula, ettől kicsit visszafogottabbá válik.
Nem mondom, hogy gyakran utána nyúlok, mert egyáltalán nem, de amolyan kis vidám illat, amit eltudok képzelni mindennapokban akár irodában, csajos beszélgetéshez, egy laza farmernadrágos tóparti sétához is. Nem lesz bántó, nem lesz tömény, nem tölt be zárt teret. Kibújik belőle a mandula is, a többi jegyet pironkodom bevallani, nem érzem ki. Nem érzek ibolyát, fekete teát, mandarint stb. Mandulás meggy, kellemes kivitelben :)
Üvege szép, illata nekem nem túl izgalmas kreálmány, a teljes bolti árát nem túlzottan éri meg. Ajándékba nem kérném a családtól, ha én ajándékoznék, se ő rá esne a választásom.
Megtartom, mert senkit sem bánt, de a 100ml rám fog romlani egyszer csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Ezt is másodkézből vettem, de ki tudtam alaposan próbálgatni.
Megtartom, mert senkit sem bánt, de a 100ml rám fog romlani egyszer csak.

addictke

2020. szeptember 5.

Az összetevők között nem szerepel ugyan, de én a mandulát is kiérzem belőle. Számomra ez egy igazi "rúzsillat", erős tartóssággal és hatalmas szilázzsal. Nekem Ő már túl sok, a szolidabb illatokat kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Lin

2019. december 29.

Arra aztán végképp nem számítottam, hogy teszeni fog és működik a bőrömmel. De igen, nagyon szép illattá alakul! Kifújás után az első pár percben savanyú cseresznye, aztán később bársonyosan, picit púderesen a bőrömbe simul, de nem lesz émelyítően édes. Elegáns és sexi illat is egyben! Nagyon ragaszkodó és intenzív, nem szabad belőle sokat fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 29.

Forster

2019. január 18.

Őt is most próbáltam, szeretem az egész sorozatot-kivéve a zöldet-, de én nem érzek nagy különbséget az eddigiekhez képest.Finom, finom, de talán túl finom-úgy értem az elsőhöz képest olyan aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.