Guerlain

Ár:   22 450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 7.

Ár:   22 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Ultra-lágy textúrájú, mely könnyedén felvihető a bőrre. Kényelmes és súlytalan formula. SPF 20 PA+ védelmet biztosít. Friss, ragyogó, egységes, áttetsző és természetes színű arcbőrt eredményez.

Az INCI elején a fényvédő összetevők szerepelnek.

Asianlover

2018. március 7.

3W árnyalatban kaptam kis mintát, ami színben tökéletesen passzolt is. Feltéve a terméket azonban nem voltam elájulva a bőrképemtől. Yves Rocher vagy Bourjois-ás lapozóval ugyanitt vagyok töredék áron. Pár óra elteltével azonnal kihozta az irritációt is a homlokomon. Köszönöm a próbát, ez most nálam egy 1-es :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

timilla

2016. október 10.

02 Beige clair árnyalatot használom, ami egy semleges, inkább sárgásnak ható, világos szín, és imádom. Az én koromban már nagyon fontos, hogy könnyed állagú és nem mattra száradó alapozót használjon az ember lánya. (Ugyanakkor sajnos a fedés is fontos lenne, ezért Lisa Eldrigde tanácsát követve inkább korrektorral javítom a bőrhibákat, de nem fedem be az egész arcom vakolattal.) Ennek az elvárásomnak a Lingerie tökéletesen megfelel: híg állagú, ezért nagyon szép vékony rétegben vihető fel, bár emiatt gyorsan is kell vele dolgozni. Szépen egységesíti a bőrt, természetes bőrfényűre szárad, a T-vonalamat enyhén fixálom púderrel, és kész is. Még nagyon közelről nézegetve sem igazán látszik, hogy alapozó van rajtam. Én tartósnak is látom, még délután is a bőrömön van, mondjuk nem tudom, nyári hőségben is így viselkedne-e. Szárító hatását sem érzem, bár én szérumot, hidratálót és fényvédőt is pakolok alá, szóval amúgy sem tudna kiszáradni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

tothbarbara74

2016. április 27.

Fedése közepes, nekem szépen elrejt minden bőrhibát és nagyon szép természetes a végeredmény, megkockáztatom hogy a legszebb végeredményt nyújtó alapozóm, de ezt az eredményt nem tartja tovább 5-6 óránál, bármilyen primert használok alá. Viszont azon az 5-6 órán keresztül valami eszméletlenül szép, bársonyos, gyönyörű eredményt produkál, tehát szerintem ez kifejezetten alkalomra való viselet. Amiért mégis csak 4 csillagot adok neki, az a botrányos színválaszték, ami ilyen árkategóriánál szerintem nem elfogadható. A 2 szín rózsaszínes, a hármas pedig nekem kicsit sötét, úgyhogy számomra nem igazán használható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

micirpicir

2016. január 18.

Nem olcsó termék, a Müllerben vettem kedvezményesen. Fedését közepesnek mondanám, nem maszkszerű, nem "izzad" alatta a bőröm, természetes viselet. Előnye még,hogy fényvédőt is tartalmaz. Állaga kissé folyékony, ezért óvatosan bánok vele, mert egy pumpálásra több jön, mint amennyire egy alkalommal szükségem van. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Ella

2015. július 30.

Egész jó. A Müllerben ajánlották, pedig az eladó hölgy látta az extrém zsíros bőrömet. Mivel a pénztárcámnak egy 3000 Ft-os alapozó is megterhelő, így csak a tesztert kentem magamra nagyon vékony mennyiségben. Hú! Olyan, mintha semmi sem lenne az arcomon, érzetre kb. mintha éppen át lenne zsírosodva a bőröm (pedig NEM!) és bár nem az az erősen fedő fajta, mégis, mikor belenéztem a tükörbe, annyira szép volt az arcbőröm! Még úgy is, hogy nem fedte el a pattanásaimat, valahogy egészségesebbnek, tisztábbnak tűnt. De nem az álomalapozó, egyrészt az ára (oké, persze, luxus kategória), a fedése miatt sem, de ami miatt biztos, hogy csak 4-es, az a viselésekor tapasztalt diszkomfort érzet, mintha fuldokolna a bőröm alatta és zsírosodna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Pünyike

2015. június 24.

Előző értékelésem óta nem hagyott nyugodni ez az alapozó, ezért tesztelgettem. Nos, valóban egy hétköznapi alapozó, olyannyira, hogy minden nap ezt használom. Teljesen természetes hatású, nincs olyan érzésem, mintha maszk lenne az arcomon. Ha nem hidratálok alá, akkor sem húzódik a bőröm. Egyszerűen szuper! Három csillagot kapott tőlem, de megérdemli az 5-öt.

2015.05.19.

Kedves Mindenki!
Sajnos rossz árat írtam be, felcseréltem egy másikkal. Helyesen: 16.990 Ft, most akciósan a Müllerben 10.990 Ft - kifutó termék ( nem fogják árusítani ott ).
A termékről: Nagyon könnyű alapozó, nem kelt maszk hatást, de nem is fed erősen. Nem bántja a bőrömet, jó érzés viselni, de ezt egy olcsóbb alapozóval is el lehet érni. Luxus ide vagy oda, teljesen hétköznapi alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

2015.05.19.

Kedves Mindenki!

Szindtia

2015. március 1.

Gyönyörű színek, luxus érzet, jó illat, töketes fedés.
DE a mindennapokra szerintem nem kell. Nyilván vannak olyan alkalmak mikor a smink igényel egy ilyen alapozót, de a mindennapi munkába, iskolába, rohangálásra túlon túl sok! Arra nem ajánlanám.
Egyébként zseniális termék. És biztos vagyok benne, hogy el fogom fogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Gyönyörű színek, luxus érzet, jó illat, töketes fedés.
Egyébként zseniális termék. És biztos vagyok benne, hogy el fogom fogyasztani.

szilvi

2015. január 27.

Luxus alapozó. Természetes fedésű, könnyen felvihető és finom illatú alapozó. Én közepesen fedő alapozót kerestem, ami ne mattítsa a bőröm, hanem természetesen ragyogóvá tegye... nos ez a szuper termék erre tökéletesen bevált. Anyukám is kipróbálta és ő is el volt ragadtatva, mert végre talált egy alapozót, ami ne kenődjön s a hőhullámokkal is megbírkózzon. Tőlünk csillagos 5 kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Nálam az egyik top alapozó (igen, a top is csak négyes, mert a minden szempontból tökéletes alapozót még mindig keresem). Nagyon sokáig használtam, azért váltottam, mert hagytam kifehéredni a bőröm az eredeti színére, és így már a legvilágosabb árnyalat is túl sötét. Nagy kár, hogy nincs belőle igazán porcelán fehér árnyalat.

Méltó a nevéhez, tényleg láthatatlanul simul az arcbőrbe, krémes állagú, de nem nehéz, nagyon jó a fedése, a legtöbb bőrhibát korrektor nélkül is elfedi, mégsem maszkszerű. Jól eldolgozható, szépen megfogja a púdert, szemfestéket, arcpírt. Nem feltétlenül kell rápúderezni, de ha az egész napot ki kell bírnia, akkor délután érdemes átmenni rajta itatós lapocskával.

Nekem nagyon bevált.

VIGYÁZAT! A kompakt verziója klasszisokkal elmarad az üveges kiszereléstől. Igaz, hogy ahhoz színben passzoló korrektort is csomagoltak, ami nagyon hasznos ötlet, de a kompakt verziónak rosszabb a fedése és egy óra alatt szó szerint lefolyik az arcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Nekem nagyon bevált.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.