Guerlain

Ár:   20 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   20 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Limitált kiadás

Rózsa- és lila holografikus árnyalatai lehetővé teszik, hogy felélénkítse és fokozza a természetes arcszínét.

Ár: 14.900,- Ft , Eladó: Tarzicia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után Foxpost/postán maradó
florcsiii

2019. március 12.

Nézelődtem a különböző márkák tavaszi kollekciói között, és mikor ezt megláttam, tudtam, hogy meg fogom venni. Mikor a teszteren végighúztam az ujjam már biztos voltam benne, hogy nincs visszaút :D Ez a legszebb highlighter, amit valaha láttam. A rózsaszín oldal rózsaszínesen+ezüstösen csillog, a lila inkább ilyen holo, de egyiksem tolakodó vagy sok, gyönyörű. Én a kettőt egyszerre használom, szóval középen húzom el az ecsetet..A végén fixálóval rögzítem, ami még jobban kihangsúlyozza az enyhe csillogást. Napvégéig kitart, egyáltalán nem pereg. A tükör jó nagy benne, a csomagolás ízléses. A termék minden grammja érzékelteti az igényességet. Az ára húzós, de én egy percre nem bántam meg, hogy hazajött velem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.