Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: körte, bergamott, bolgár rózsa

Szívjegyek: török rózsa, sambac jázmin, levendula

Alapjegyek: vanília, pacsuli, szantálfa

Ár: 3000 Ft / 5ml , Eladó: titikutyus
Állapot: Saját parfümből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen készpénz/postán átutalás (+pk.)
Fújós: Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDP
Ár: 2.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5 ml-es műanyag fújós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

force

2022. január 7.

Ez az illat teljesen máshogyan viselkedik a bőrömön, mint ruhán. A bőrömön jellegtelen, gyorsan bőrközelivé válik, míg ruhán az egyik legszebb rózsa amit valaha éreztem. Ruhán még tartós is. Adok neki négy csillagot, mert lehet még a végén beszerzős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Nemtudoommm

2021. december 8.

Ismét egy szerelem illat. Úgy, hogy az OG Guerlaint azért szépen lehuztam .. és alapból sem szeretem a rózsás parfumoket, szóval utálnom kéne. De ez valami nagyon különleges illat. Nem az a poros rózsa, nemis olyan mű az illata, pedig tényleg tőlem nagyon távol állnak a rózsás illatok kb a világból ki lehetne vele üldözni mindig tulkorosnak gondoltam (21)
Tartossagarol meg nem tudok nyilatkozni de amint tudok updatelek

Talán a sors fintora de már keresem kutatom itt km-an szóval akinek lenne eladó csak dobjon egy emailt 😁😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 8.

Tartossagarol meg nem tudok nyilatkozni de amint tudok updatelek

torokvirag

2021. szeptember 16.

Isteni az illata, elegans, kifinomult igazi francia. Mar a harmadik uveggel hasznalom, imadom.
Viszont az utobbi idoben valami miatt allergias lettem minden parfumre. Kiserletezem sok tipussal, de nincs javulas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

senskin

2021. május 9.

Nem vagyok egy túl rózsás parfümhasználó, ebben a levendula sem lesz királynő, de szép illat. Ő inkább a romantikus, a mesés, a királylányos, mint a magabiztos anyaparfüm, Ő is más. A rózsa inkább elrepít, valami rózsaszín eufóriába, szerelemre vágyódva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

Luiselotte

2021. március 27.

A Fragonard Rose Lavander illata nekem sokkal jobban hozza ezt a rózsa- levendula kombinációt.
Ez most olyan , mintha a levendulás süti mellé tettek volna egy kis rózsa lekvárt is a porcelán desszertes tányérra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

lapetitenoirrobe

2020. november 2.

Jöttem felcsillagozni :-)
Szegénykémnek nem tett jót 2020-as megjelenése , nem a legszerencsésebb év ... Kevés marketinggel került a polcokra , így kevesen hallhattak róla .
Pedig ez egy nagyon különleges Mon verzió , már túl vagyunk a sok levendulán, vanillián, amit ez előző verziók adtak , így bedobták a rózsát , és milyen jól tették az alkotói . Egy friss , roppanós illat kerekedett ki belőle , amit a vanília, szantálfa, pacsuli mégis elmélyít . Abszolút kedvenc lett , még így a hűvösebb időben is dominál , szóval nem egy könnyed illat , mert hatósugara is és tartóssága is kiemelkedő .
Köszi Guerlain , hogy a sokadik Mon verzió is tetszik és örömet tud szerezni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Jöttem felcsillagozni :-)

ErikaErika2

2020. szeptember 22.

Julius vegen vettem es a nyar maradek reszeben ezt hasznaltam. Nagyon szeretem, nagyon finom az illata. Anyam minden egyes alkalommal megjegyezte mikor beleptem a lakasba, hogy "O kislanyom, milyen finom illatod van!". A leanygyermekem is minden reggel ezt hasznalta. Igy nalunk harom generacio imadja. :) (Ezzel egyutt a Mon Gueralin Instense a kedvencem, azt meg en szoktam a gyerektol elcsenni. :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Vaslady

2020. március 8.

Nem rossz,nem rossz,de mégsem nyerte el a tetszésemet.
A toalettvizzel is igy jártam.
Bőrön hoztam haza,de inkább idegesit,minthogy tetszen.
A szériaból a florale a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

Nem rossz,nem rossz,de mégsem nyerte el a tetszésemet.
A toalettvizzel is igy jártam.
Bőrön hoztam haza,de inkább idegesit,minthogy tetszen.
A szériaból a florale a kedvencem.

Asianlover

2020. március 5.

Update: Túl az első bőrpróbás napon elég sokban változott a véleményem a papíron tapasztaltakhoz képest. Eleinte nagyon is hasonlít az EDT-re! Pár perc után viszont más irányt vesznek, ebből az új EDP-ből nagyon kikopik a levendula, szerintem sokkal kevésbé hangsúlyos benne, mint az elődjében, és friss, rózsás irányba erősödik. A Parfum Initiallal vont párhuzamomat szeretném kihúzni, ezt bőrön egyáltalán nem tapasztaltam. A Valentino Rosa Verdés párhuzam viszont kifejezetten erősödött, ebben a rózsában is érzek egy olyan friss, "zöld" vonalat. Összességében tehát egy nagyon is kellemes, friss, rózsás tavaszi-nyári illat lett ez, ami az elegáns, szolid illatok kedvelőit örömmel töltheti el. Én lájkolom!

Papír tesztem eredményéről tudok egyelőre nyilatkozni, pár napos használat után még visszatérek majd :) Edt testvéréért meg vagyok őrülve, imádom azt a könnyed, légies eleganciát, ami abból az illatból árad. Könnyed rózsák sok levendulával, számomra mennyei. Fragranticán többen írták, hogy az idei EDP verzió mennyire hasonlít hozzá, csak krémesebb. Ez volt ez elsődleges motiváció, hogy látatlanban is benevezzek az illatra. Szaglásom szerint ez nem igaz. Én alig érzek ezen levendulát, kifújáskor viszont nagyon is eszembe juttatta a régi szép Parfum Initial-t. Kell neki egy pár perc, amíg elkezd kinyílni az illat, mire elkezdi megmutatni a kifejezetten rózsás énjét. Szerintem ennek a rózsa a lényege, ebben egyetértek a fragranticás szavazókkal, ott is a rózsa kapta a szavazatok zömét. Könnyed, egészen Valentino Donna Rosa Verdéjére emlékeztetően friss, nyárias rózsák ezek, biztos, hogy nem lesz sok nyárra. Viszont végig ott van mellette egy "szappanos", tipikusan Guerlain jelleg, ami olyannyira jellemző a Parfum Initialra. Mintha ennek a két illatnak a kombója lenne. Én nagyon nem kedvelem a Mon Guerlaint és egyéb leányait, az a fajta fűszeres katyvasz ebből teljesen hiányzik, összességében engem kicsit sem emlékeztet az anyaillatra, de ezt majd egyszer alkalomadtán még ellenőrizni fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.