Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: körte, bergamott, bolgár rózsa

Szívjegyek: török rózsa, sambac jázmin, levendula

Alapjegyek: vanília, pacsuli, szantálfa

Üveg vagy fújós: Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDP
Ár: leírás szerint , Eladó: Asianlover
Állapot: leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)
Ár: 3.900 Ft + posta- vagy foxpost , Eladó: Asianlover
Állapot: 10 millis üveg fùjòs, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètelt nem tudok vàllalni)

ErikaErika2

2020. szeptember 22.

Julius vegen vettem es a nyar maradek reszeben ezt hasznaltam. Nagyon szeretem, nagyon finom az illata. Anyam minden egyes alkalommal megjegyezte mikor beleptem a lakasba, hogy "O kislanyom, milyen finom illatod van!". A leanygyermekem is minden reggel ezt hasznalta. Igy nalunk harom generacio imadja. :) (Ezzel egyutt a Mon Gueralin Instense a kedvencem, azt meg en szoktam a gyerektol elcsenni. :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Vaslady

2020. március 8.

Nem rossz,nem rossz,de mégsem nyerte el a tetszésemet.
A toalettvizzel is igy jártam.
Bőrön hoztam haza,de inkább idegesit,minthogy tetszen.
A szériaból a florale a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

Nem rossz,nem rossz,de mégsem nyerte el a tetszésemet.
A toalettvizzel is igy jártam.
Bőrön hoztam haza,de inkább idegesit,minthogy tetszen.
A szériaból a florale a kedvencem.

Asianlover

2020. március 5.

Update: Túl az első bőrpróbás napon elég sokban változott a véleményem a papíron tapasztaltakhoz képest. Eleinte nagyon is hasonlít az EDT-re! Pár perc után viszont más irányt vesznek, ebből az új EDP-ből nagyon kikopik a levendula, szerintem sokkal kevésbé hangsúlyos benne, mint az elődjében, és friss, rózsás irányba erősödik. A Parfum Initiallal vont párhuzamomat szeretném kihúzni, ezt bőrön egyáltalán nem tapasztaltam. A Valentino Rosa Verdés párhuzam viszont kifejezetten erősödött, ebben a rózsában is érzek egy olyan friss, "zöld" vonalat. Összességében tehát egy nagyon is kellemes, friss, rózsás tavaszi-nyári illat lett ez, ami az elegáns, szolid illatok kedvelőit örömmel töltheti el. Én lájkolom!

Papír tesztem eredményéről tudok egyelőre nyilatkozni, pár napos használat után még visszatérek majd :) Edt testvéréért meg vagyok őrülve, imádom azt a könnyed, légies eleganciát, ami abból az illatból árad. Könnyed rózsák sok levendulával, számomra mennyei. Fragranticán többen írták, hogy az idei EDP verzió mennyire hasonlít hozzá, csak krémesebb. Ez volt ez elsődleges motiváció, hogy látatlanban is benevezzek az illatra. Szaglásom szerint ez nem igaz. Én alig érzek ezen levendulát, kifújáskor viszont nagyon is eszembe juttatta a régi szép Parfum Initial-t. Kell neki egy pár perc, amíg elkezd kinyílni az illat, mire elkezdi megmutatni a kifejezetten rózsás énjét. Szerintem ennek a rózsa a lényege, ebben egyetértek a fragranticás szavazókkal, ott is a rózsa kapta a szavazatok zömét. Könnyed, egészen Valentino Donna Rosa Verdéjére emlékeztetően friss, nyárias rózsák ezek, biztos, hogy nem lesz sok nyárra. Viszont végig ott van mellette egy "szappanos", tipikusan Guerlain jelleg, ami olyannyira jellemző a Parfum Initialra. Mintha ennek a két illatnak a kombója lenne. Én nagyon nem kedvelem a Mon Guerlaint és egyéb leányait, az a fajta fűszeres katyvasz ebből teljesen hiányzik, összességében engem kicsit sem emlékeztet az anyaillatra, de ezt majd egyszer alkalomadtán még ellenőrizni fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.