Guerlain

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Parfümőrök: Thierry Wasser és Delphine Jelk

Fejjegyek: Levendula, citrusok

Szívjegyek: Sambac jázmin, bolgár rózsa, neroli

Alapjegyek: Szantálfa, tahiti vanília

Gyári illatminták 300 Ft / db-tól
Ár: 300 Ft / db-tól + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT 5 ml-es parfümszóróban
Ár: 1.800 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: terjekandi
Állapot: használt (3 fújás hiányzik belőle), Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően postázom
Borvick

2019. október 1.

Megmagyarázhatatlan, de nekem tetszik. A nevéből adódóan valami rózsás pacsulira gondoltam, de rajtam valami édeskés illatot hoz. Kellemes viselet, de nálam nem ez a favorit. Beszerzek majd egy üvegcsével, de nálam ennyi, ez is a meg unom kategória lesz..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

eperjeske

Korcsoport: >54
2019. augusztus 15.

Szerintem kár volt ezt kihozni! Minek? Megint egy próbálkozás, amelynek az eredménye nem illik a Guerlain-szinthez. Jellegtelen, semmilyen! Én, aki imádom a rózsa illatot, magamon nem is éreztem. Maradok nyáron a Florale-nál. Aztán jön az ősz a Champs-Elysees-vel, majd a tél a Samsaraval. Mindig Guerlain! De nem az a nem is rózsás rózsa-valami!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

angelina69

2019. augusztus 15.

Az egyik drogériában kértem egy gyári mintát, mert birizgálta a fantáziámat ez az illat. Az alatt pár nap alatt, míg használtam a kis mintát, egyértelművé vált, hogy nem kell pénzt gyűjtenem erre a parfümre. Nem azért, mert rossz. Egyszerűen nem én vagyok, nem érzem a magaménak. Pedig alapjában véve ez egy kedves, bájos nő illata lehet. Könnyed, enyhén rózsás, csöppet friss, kicsit édeskés illat. Nagyon visszafogott, szinte már-már börközeli. A nagy melegben sem fojtogatott, szépen rásimult az emberre. Lehet, kifejezetten nyári flankernek szánták. A bőrközeliség miatt becsapós lehet a tartósságot megítélni. Szóval, szép, szép, de mégis az a véleményem, hogy csak egynyári illat volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Asianlover

2019. május 26.

2019 màjus: Tovàbbra is a tròn legfelső fokàn. Jobbjàn Valentino Rosa Verde, baljàn Prada Infusion d'Amande :)
Sajnàlom szegènyt, hogy csak egy 3-as àtlagra futotta, de az tèny, hogy pont az tetszik benne nekem is, hogy annyira tàvol àll az anyaillattòl. Egyszerűen imàdom ezt a hűvös, levendulàs eleganciàt.

2019. februàr: 10 csillag! Az idei első illat, ami előtt valòjàban leborulok!
Az eddigi Mon Guerlainek nem tetszettek, mert a kellemes nyitàny utàn mindig ott volt az a szàmomra èmelyitő, tipikus Thierry Wasser-fèle fűszeres katyvasz.
Ebben az illatban szerencsère ezt letettèk, ès csak a könnyed elegancia maradt! A ròzsa eleinte igazàn hangsùlyos, aztàn egy finom, friss, gyönyörű pùderes illattà alakul. A levendulàbòl adòdòan egy picit "hűvös". Tesztcsìkon intenzìven citrusos is (mèg 2 nap utàn is), bőrön viszont rajtam egyàltalàn nem jöttek ki.
Lehet, hogy nem csak egy nyàri szerelem lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

2019. februàr: 10 csillag! Az idei első illat, ami előtt valòjàban leborulok!
Lehet, hogy nem csak egy nyàri szerelem lesz!

nyuszo

2019. május 21.

Az eleje talán tetszik, de a leszáradása túl szappanos....
Nem szeretném viselni :(
Az eredeti megvan és nagyon szeretem.
Ennek már szinte semmi köze ahhoz az illathoz.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

Az eleje talán tetszik, de a leszáradása túl szappanos....
Nem szeretném viselni :(
Az eredeti megvan és nagyon szeretem.
Ennek már szinte semmi köze ahhoz az illathoz.....

LxndrHrvth

2019. május 11.

Más mint a többi. Ez jó is és rossz is, szerintem kár volt ezt a Mon Guerlain flankereként kiadni, mert nem sok hasonlóság van közte és a másik kettő Mon között. Nekem a Mon és a Florale nagy szerelem, nem is tudom melyiket szeretem jobban, de ez ahhoz képest egy édeskés virágos illat, szerencsére szerethető, puha rózsaszín rózsákkal, viszont nincs meg benne az a karakter, a levendulás-jázminos, szantálos vanília, amiért én odavagyok. Sajnos ez maximum 4*, de csak mert Guerlain. Nagyon kistesó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

silence

2019. május 10.

2019. Május 10.
Az én lelkesedésem továbbra is töretlen! A melegebb, tavaszi napokon nagyon frissítően hat, nagy szeretettel használom ilyenkor, egyik kedvenc illatommá nőtte ki magát, mióta megvettem! Amikor ezt fújom mindig olyan jó kedvem lesz tőle, olyan harmonikussá, könnyeddé, gondtalanná válik az egész napom!
A sok negatív véleményt olvasva elgondolkodtam, lehet, hogy nekem van fura ízlésem, de én akkor is szeretem, és a Párom is imádja rajtam!

2019. Március 7.
Nekem nagyon tetszik ez az illat! Hazudnék, ha azt mondanám, hogy azonnali szerelem volt, de az illat kiteljesedésével, az ismerkedés során pár órán belül az lett!
A Mon Guerlain EDP-t imádom, ezért amikor megjelent ez az új, rózsás flanker, rögtön lecsaptam rá.
Első tesztelés során meglepődtem, mert hiába az anyaillathoz hasonló illatjegyek (levendula, sambac jázmin, vanília, szantál), összességében mégis szinte merőben más vonalat ad neki a bolgár rózsa egyedülálló illata és a neroli citrusos, keserűen édeskés jellege.
Tény, hogy nem egy édes tucatillat, de nekem pont emiatt vált kedveltté. Ez a meglepően fanyar illat bekúszott az orromba, a gondolataimba, és nem hagyott nyugodni addig, amíg szerethetővé nem tette magát.
Szerintem az a baj, hogy mostanában a parfümtrendek annyira a sziruposan édes, vagy éppen édes-gyümis irányba terelődtek, hogy szinte már meghökkentőnek tartjuk ha egy illat merőben más, fanyar vagy éppen gyógynövényes irányt vesz.
Utoljára Mugler Aurájával voltam így, hogy első szaglásra megdöbbentem az újdonság erejétől, ami aztán később hatalmas szerelemmé nőtte ki magát és a mai napig toplistás parfümömként csücsül a polcomon.
De nagyon elkanyarodtam, visszatérnék ehhez a Mon Guerlain Bloom of Rose-hoz:
A kifújás utáni pillanatokban eláraszt a citrusok és a levendula frissessége, ami pár perc elteltével azonnal szépen alakul, előbújik a bolgár rózsa egyedi illata és a neroli összetéveszthetetlen citrusos, édeskésen keserű fanyarsága. Ettől a levendulás - citrusos - kesernyés elegytől hűsítő nyári finomsággá válik.
Ezt a kicsit fanyar, virágos vonulatot tartja az illat teljes kibontakozása során mindvégig, a vaníliás - szantálos alap pedig megadja neki a kellő tartósságot. A szantál szépen kiérezhető a viselése során, de érdekes, mert a vaníliát ebben a flankerben nem érzem annyira hangsúlyosnak, mint az anyaillatban. A vanília épp csak annyi édességet csempész bele, ami kihozza a citrusos-kesernyés jelleget. Ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor egy édes süteménybe is rakunk egy csipetnyi sót, azért, hogy kihozza az ízvilágot.
Hatósugara ideálisnak mondható, közvetlen környezetemben jól érezhető, de nem hivalkodóan erős. Tartóssága kb. 4-5 óra, a reggeli fújás egyszeri frissítést elbír a nap folyamán.
Nekem hatalmas pozitívum az, hogy végre van egy nyári illat, ami a hűsítő érzést nem csupán a citrusokkal próbálja megadni (amitől citromos légfrissítőre hajazó illatok kerekednek), hanem bele mert csempészni egy kis fanyar kesernyésséget is, ami igazán egyedivé teszi.
Szerintem ez egy zseniális, a mai trendek közül kiemelkedő parfüm, ami hozza a Guerlain háztól megszokott szolid eleganciát, ízléses nőiességet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

2019. Május 10.

2019. Március 7.
De nagyon elkanyarodtam, visszatérnék ehhez a Mon Guerlain Bloom of Rose-hoz:

Vaslady

2019. május 9.

Dicsérte az eladólány és fújt is rám.
Igy itthon szagolgatva...hát nem is tudom.
Teljesen más mint a florale és a mon .
Olyan semmijen,vagy nem érzem,valamit igen de nem is értem....
Hát nekem nagyon nem,kicsit savanyú,poshadt rózsa,hm.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Dicsérte az eladólány és fújt is rám.
Igy itthon szagolgatva...hát nem is tudom.
Teljesen más mint a florale és a mon .
Olyan semmijen,vagy nem érzem,valamit igen de nem is értem....
Hát nekem nagyon nem,kicsit savanyú,poshadt rózsa,hm.....

Renike77

2019. április 16.

Szerintem szuper illat, levendulás-édes-fanyar, mindenből egy kicsi, kellemes arányban, minőségi összhatással.
Megfelel a mostani divatnak és gyanítom, hogy az ilyen összetett illatok mindenkin más arcukat mutatják.
Nekem ez felüdülés az émelyítő illatok után és nyárra is ideálisnak gondolom.
Van benne annyi fanyarság, hogy frissebbé tegye, ugyanakkor nőcis virágillat, nem unisex, jól összerakott.
Nekem egy parfümmel szemben több elvárásom nincs :-).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Nekem ez felüdülés az émelyítő illatok után és nyárra is ideálisnak gondolom.
Nekem egy parfümmel szemben több elvárásom nincs :-).

erika81

2019. április 4.

Az előző 3 verzió nagyon tetszett, sőt az Edt-t jelenleg is használom. Ennek a változatnak köze sincs az előző illatokhoz. Olyan "nénis" illat.
Szerencsére, így nem vágyom egy újabb parfümre pedig félve mentem be a parfümériába. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.