Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: keleti - fás

Fejjegyek: levendula, mandarin, bergamott

Szívjegyek: írisz, rózsa, sambac jázmin, tahiti vanília, madagaszkári vanília

Alapjegyek: pacsuli, benzoin, édesgyökér, kumarin, ausztrál szantálfa, fehér pézsma

Guerlain Mon Guerlain EDP Intense - fújósok
Ár: 1900Ft / 2850Ft / 5100Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Emli70

2020. február 8.

Az én bőrömön, az én nózimnak ő a legjobb Mon. Végig próbálgattam az elmúlt két évben a család valamennyi tagját, még az exclusif is járt nálam, le sem tagadhatja a rokonságot, de eddig ez számomra a legszebb.
Nem poros, szerintem nem túl édes, lehet nem jó szó rá, de nekem élettel telibb az elődöknél, határozottan és intenzíven, órákig jelen van. Örülök, hogy van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Kodi

2020. január 25.

Nagyon ritkán fordul elő, hogy visszamondjak parfümrendelést. Vele ez is megtörtént. Az "intense" jelző teljességgel megtévesztő, se nem mélyebb, se nem szebb, se nem tartósabb ez a flanker, mint az anyaillat. A Mon Guerlainban pont azt szeretem, hogy elegánsan trendi vagy trendin elegáns, mindenki beoszthatja ízlése szerint. Az Intense számomra alig tér el a Florale verziótól, nem nagyon tudok blikkfangot felfedezni benne. Édeskésebb és gyengébb mint sikeres előd... és most egy kicsit szégyellem magam, hogy "csak ennyit tudok elmondani nektek Vietnamról."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

njusziful

2020. január 13.

Kiprobaltam nemrég, az eleje tetszik, de utána rajtam van valami Angel beütése, ami miatt sajnos biztos, hogy nem fogom megvenni. Tartósnak sem annyira tartós. Nekem a Mon Exclusif tetszik a legjobban, azt egyik sem tudja überelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

abodri

2020. január 7.

A szokásos nagyon finom, nagyon tartós, elegáns Mon Guerlain. Valóban mélyebb, ahogy born86 írta. Hiába sok összetevőből áll, mégsem bonyolult. Tökéletesen jó arányban keverték bele a különböző illatalapanyagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

Tiziana

2020. január 7.

Bárcsak én is azt érezném amit a Rajongók! Akarom én ezt szeretni,
imádom az üvegét, a mályvaszín csodás örök kedvenc,ott az a sok szép összetevő...
akkor meg mi van?? Nem tom, úgy vagyok vele mint az öregecske leányzó
amikor bemutatják neki A Férfiút. Tudja hogy már nincs sok esélye,
s ha most nem ragadja meg, később már fújhatja...
A pasasba (a parfümbe) nem lehet belekötni,nem is érdemes,hazaadja a fizetést,kimossa a zokniját,
"különben is örülj hogy lesz valakid, és ne vágj pofákat."
De sajna nekem ez már nem elég. Meg sem tudnám mondani pontosan mi is hiányzik,
talán csak az egyéniség,az a valami kis szösszenet. Abszolút unimpressed vagyok,és hidegen vagyok hagyva.
A. Jolie meg...na őt inkább hagyjuk. Elég nagy ez a földgolyóbis, elférünk rajta szépen.
Ja, az illat: összebújósan édes, szeretnivalóan öntudatos,modern egyben hagyomány tisztelő.
Kb.ilyenek...később kilóg a mósusz lólába, de nem baj, addigra már elfelejtettem az elejét.

Bocs a nagyon szubjektív véleményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Bárcsak én is azt érezném amit a Rajongók! Akarom én ezt szeretni,
akkor meg mi van?? Nem tom, úgy vagyok vele mint az öregecske leányzó
amikor bemutatják neki A Férfiút. Tudja hogy már nincs sok esélye,
s ha most nem ragadja meg, később már fújhatja...
"különben is örülj hogy lesz valakid, és ne vágj pofákat."
De sajna nekem ez már nem elég. Meg sem tudnám mondani pontosan mi is hiányzik,

Bocs a nagyon szubjektív véleményért.

born86

2019. december 31.

Szeretem az eredetit is, de Ő visz mindent! Sokkal mélyebb, sokkal tartósabb IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

silence

UPDATE:
A KIRÁLYNŐ!!!! 👑
Sikerült elnyernie a Fragrantica éves toplistáján az előkelő első helyezést! Ez nem lehet véletlen!
Töretlenül dobogós helyen áll nálam is, ez valóban igazi szerelem, nem egy múló románc!!! ❤︎ ❤︎ ❤︎

2019. szeptember 5.
Úgy vártam, mint kisgyerekek a karácsonyt! Már amikor beharangozták fragranticán, akkor tudtam, hogy kell!
A megjelenésekor azonnal le is csaptam rá, és ma végre megérkezett Angliából (természetesen egy vagyonért), de egy percig sem bántam meg!
Minden cseppje igazi kincs! A legjobb vakvásárlás volt…. mondjuk sejtettem, hogy egy Mon Guerlain-nal nem lőhetek nagyon mellé.
Ez az illat egy ÁLOM! Egy CSODA!
Beder tökéletesen leírta a lényeget, sok hozzáfűznivalóm nincs is.
Alapjaiban valóban ott az anyaillat, a Mon Guerlain EDP, viszont ez attól sokkal mélyebb, intenzívebb és teltebb…. a “mélyebb” szót itt nem édesebbnek értem, mert egy intenzíven friss illat bontakozik, aminek szinte máris ott a mélysége, a testessége.
Ez az illat egyszerre észveszejtően nőies, vonzó és figyelemfelkető, de mégsem hivalkodó vagy tolakodó…… sokkal inkább megnyugtató!
Ha egy mondatba kéne önteni a lényegét: a tökéletes harmónia és nyugalom megtestesítője számomra!!!
A Mon Guerlain összes tagja nagy becsben van tartva nálam, de ő mindegyiket felülmúlja! Sírig tartó szerelem lesz az tuti! ❤︎ ❤︎ ❤︎

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

UPDATE:
A KIRÁLYNŐ!!!! 👑

2019. szeptember 5.
Ez az illat egy ÁLOM! Egy CSODA!
Beder tökéletesen leírta a lényeget, sok hozzáfűznivalóm nincs is.

szeliger

2019. november 29.

Kipróbáltam, de nem fogott meg, igaz az egész Mon Guerlain vonallal nem vagyok kompatibilis. Rajtam ez az illat túl édes, nagyon émelyítő. Asianlover véleményéhez csatlakozom, az anyaillatot a sok-sok vaníliával egy kicsit lebutították. Nem baj az, ha másnak tetszik, csak nekem ne kelljen szagolgatnom, pedig micsoda ígéretes az illatjegyek listája!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

Aryaa

2019. november 3.

Kis mintát kaptam belőle - hát nem mondom, tudják, mivel kell megvenni a vásárlókat. :D Mennyei illat. Mióta megvannak a kedvenc, újravevős parfijaim (Scandal, Decadence, Mugler Alien), azóta nem volt parfiszerelmem, na de most! Alig várom, hogy beszerezzem a rendes kiszerelést, mert enélkül már nem élet az élet. Édes, de nem annyira, hogy fájjon az ember feje, illetve piszok tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Lugana

2019. október 28.

Hétvégén Olaszországban kirándultunk, Garda tónál egy parfüméria kínálta az Instense-t. Az anyaillatból tavaly kaptam egy nagy kiszerelést, amit télen kedvelek, de nem lett Number One. Azonban ezt első " szippantásra" megkedveltem, sőt pár nap után mondhatom, hogy imádom! A munkahelyemen nyitogatnak be az irodámba, hogy mi ez?-mi ez? az új illat? :-)...és mindkét NEM képviselői!! 30ml-es kiszereléssel lepett meg a párom, de lesz ebből még nagyobb flaska is, az biztos ! Próbáljátok ki, megéri! Csodás, mintha átölelve érezném magamat...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.