Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: keleti - fás

Fejjegyek: levendula, mandarin, bergamott

Szívjegyek: írisz, rózsa, sambac jázmin, tahiti vanília, madagaszkári vanília

Alapjegyek: pacsuli, benzoin, édesgyökér, kumarin, ausztrál szantálfa, fehér pézsma

Ár: 17.000 Ft , Eladó: adriennekormany
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, banki utalás után postával küldöm

Yeticica

2020. augusztus 9.

Tömören és lényegre törően ez az illat rzjtam egy jól szituált papika, talpig barna szovetnadragban , zakóban, hozentragerrel (🙈) , oldalra fésült, felül kopasz, ősz hajjal, zsebkendő tartójában egy szál levendulaval.
Kissé jobban kifejtve: Barbon borotvahab, Barbon borotválkozas utani árcszesszel, hajpomádéval.
Oooooorakon át.
Aztán felsejlik a mon g, de akkor már csak a szakadt kartamlaju fotelembe vágyom, makkoscipot lerugva, a kis fekete fehér tv-met nézni, mikozben a mama főzi a tökfőzeléket fasirttal a konyhában.
Amennyire egyszerű de nagyszerű a mon g, es amilyen isteni a mon exclusif, ez szamomra annyira értelmezhetetlen egy nőn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Oooooorakon át.

lapetitenoirrobe

2020. február 27.

Igazi Guerlain rajongó vagyok , ezért megpróbálok elfogultság nélkül véleményt alkotni .
Tavaly ősszel , mint a messiást, úgy vártam , hogy érkezzen meg a magyar üzletekbe, szerintem az első vásárlók között lehettem 😃
Nem éreztem első alkalommal, hogy felülmúlták a sima Mon-t, szinte már csalódott voltam , hogy erre vártam ennyit ?! Mi ez az össze-visszaság?!
Az a harmónia , letisztultság , ami az eredeti Mon-nál varázslat , az ebben nincs meg. Egy fűszeres kavalkád, amit kiérzek belőle , és nem nyugszik meg , nem csillapodik. DE , pont ezért annyira szeretnivaló, mert nem hagy nyugodni, felkelti a figyelmet . Körülöttem levők ,egytől egyig dicsérték , hogy ilyen különleges női parfümillatot már rég éreztek. A fragrantica-n első helyezetként végzett . Megérdemli, az általam említett tomboló fűszerességével együtt 😃
Egyelőre a Mon sorozatból az anyuka, áll a dobogón, ami a testápolójával együtt verhetetlen .
Mon exclusif pedig üzletekben nem kapható (de miért ?!) pedig szívesen kipróbálnám . Valaki rendelt megbízható oldalról ?

Tartóssága, hatósugara , mint minden Guerlain parfüm 5* de ezt már írni se kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Tartóssága, hatósugara , mint minden Guerlain parfüm 5* de ezt már írni se kell

Elkofen

2020. február 23.

Az anyaillatot a testápolójaval együtt használom. Azt nagyon szeretem. Ez is finomra sikerült
Hasonlít az eredeti mon guerlain-ra nagyon is. Csak ez a változat sokkal intenzívebb, ütősebb és figyelemfelkeltőbb. Írjátok, hogy mélyebb és fűszeresebb lett ez a parfüm. Természetesen fűszeresebb illat, hiszen nagyon túlnyomatták benne a vaníliát. (fűszeres jegy). Nem is csoda, hogy ezt a parfit a fragranticán estére ajánlják, míg a sima mon guerlaint nappali viseletre.
A vanília nyomatása sajna a levendulás aroma kárára ment, ami olyan finomságot és különlegességet adott az anyaillatnak. Picit az az érzésem, hogy ezt túltolták. 🤔 A tartóssága természetesen szuper.
Finom illat kétségkívül, így megérdemli a maximális csillagot. Csak nem kellene mindig a sima mon guerlain természetességéhez, lágyságához és harmóniájához hasonlítgatnom.🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Emli70

2020. február 8.

Az én bőrömön, az én nózimnak ő a legjobb Mon. Végig próbálgattam az elmúlt két évben a család valamennyi tagját, még az exclusif is járt nálam, le sem tagadhatja a rokonságot, de eddig ez számomra a legszebb.
Nem poros, szerintem nem túl édes, lehet nem jó szó rá, de nekem élettel telibb az elődöknél, határozottan és intenzíven, órákig jelen van. Örülök, hogy van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Kodi

2020. január 25.

Nagyon ritkán fordul elő, hogy visszamondjak parfümrendelést. Vele ez is megtörtént. Az "intense" jelző teljességgel megtévesztő, se nem mélyebb, se nem szebb, se nem tartósabb ez a flanker, mint az anyaillat. A Mon Guerlainban pont azt szeretem, hogy elegánsan trendi vagy trendin elegáns, mindenki beoszthatja ízlése szerint. Az Intense számomra alig tér el a Florale verziótól, nem nagyon tudok blikkfangot felfedezni benne. Édeskésebb és gyengébb mint sikeres előd... és most egy kicsit szégyellem magam, hogy "csak ennyit tudok elmondani nektek Vietnamról."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

njusziful

2020. január 13.

Kiprobaltam nemrég, az eleje tetszik, de utána rajtam van valami Angel beütése, ami miatt sajnos biztos, hogy nem fogom megvenni. Tartósnak sem annyira tartós. Nekem a Mon Exclusif tetszik a legjobban, azt egyik sem tudja überelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

abodri

2020. január 7.

A szokásos nagyon finom, nagyon tartós, elegáns Mon Guerlain. Valóban mélyebb, ahogy born86 írta. Hiába sok összetevőből áll, mégsem bonyolult. Tökéletesen jó arányban keverték bele a különböző illatalapanyagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

Tiziana

2020. január 7.

Bárcsak én is azt érezném amit a Rajongók! Akarom én ezt szeretni,
imádom az üvegét, a mályvaszín csodás örök kedvenc,ott az a sok szép összetevő...
akkor meg mi van?? Nem tom, úgy vagyok vele mint az öregecske leányzó
amikor bemutatják neki A Férfiút. Tudja hogy már nincs sok esélye,
s ha most nem ragadja meg, később már fújhatja...
A pasasba (a parfümbe) nem lehet belekötni,nem is érdemes,hazaadja a fizetést,kimossa a zokniját,
"különben is örülj hogy lesz valakid, és ne vágj pofákat."
De sajna nekem ez már nem elég. Meg sem tudnám mondani pontosan mi is hiányzik,
talán csak az egyéniség,az a valami kis szösszenet. Abszolút unimpressed vagyok,és hidegen vagyok hagyva.
A. Jolie meg...na őt inkább hagyjuk. Elég nagy ez a földgolyóbis, elférünk rajta szépen.
Ja, az illat: összebújósan édes, szeretnivalóan öntudatos,modern egyben hagyomány tisztelő.
Kb.ilyenek...később kilóg a mósusz lólába, de nem baj, addigra már elfelejtettem az elejét.

Bocs a nagyon szubjektív véleményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Bárcsak én is azt érezném amit a Rajongók! Akarom én ezt szeretni,
akkor meg mi van?? Nem tom, úgy vagyok vele mint az öregecske leányzó
amikor bemutatják neki A Férfiút. Tudja hogy már nincs sok esélye,
s ha most nem ragadja meg, később már fújhatja...
"különben is örülj hogy lesz valakid, és ne vágj pofákat."
De sajna nekem ez már nem elég. Meg sem tudnám mondani pontosan mi is hiányzik,

Bocs a nagyon szubjektív véleményért.

born86

2019. december 31.

Szeretem az eredetit is, de Ő visz mindent! Sokkal mélyebb, sokkal tartósabb IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

silence

UPDATE:
A KIRÁLYNŐ!!!! 👑
Sikerült elnyernie a Fragrantica éves toplistáján az előkelő első helyezést! Ez nem lehet véletlen!
Töretlenül dobogós helyen áll nálam is, ez valóban igazi szerelem, nem egy múló románc!!! ❤︎ ❤︎ ❤︎

2019. szeptember 5.
Úgy vártam, mint kisgyerekek a karácsonyt! Már amikor beharangozták fragranticán, akkor tudtam, hogy kell!
A megjelenésekor azonnal le is csaptam rá, és ma végre megérkezett Angliából (természetesen egy vagyonért), de egy percig sem bántam meg!
Minden cseppje igazi kincs! A legjobb vakvásárlás volt…. mondjuk sejtettem, hogy egy Mon Guerlain-nal nem lőhetek nagyon mellé.
Ez az illat egy ÁLOM! Egy CSODA!
Beder tökéletesen leírta a lényeget, sok hozzáfűznivalóm nincs is.
Alapjaiban valóban ott az anyaillat, a Mon Guerlain EDP, viszont ez attól sokkal mélyebb, intenzívebb és teltebb…. a “mélyebb” szót itt nem édesebbnek értem, mert egy intenzíven friss illat bontakozik, aminek szinte máris ott a mélysége, a testessége.
Ez az illat egyszerre észveszejtően nőies, vonzó és figyelemfelkető, de mégsem hivalkodó vagy tolakodó…… sokkal inkább megnyugtató!
Ha egy mondatba kéne önteni a lényegét: a tökéletes harmónia és nyugalom megtestesítője számomra!!!
A Mon Guerlain összes tagja nagy becsben van tartva nálam, de ő mindegyiket felülmúlja! Sírig tartó szerelem lesz az tuti! ❤︎ ❤︎ ❤︎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

UPDATE:
A KIRÁLYNŐ!!!! 👑

2019. szeptember 5.
Ez az illat egy ÁLOM! Egy CSODA!
Beder tökéletesen leírta a lényeget, sok hozzáfűznivalóm nincs is.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.