Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2020. február 27.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Guerlain Rouge Automatique nem csak csomagolása miatt különleges. A rúzs összetevői sem hétköznapiak, különböző formulája pedig három ígéretet tesz:

1. Eggyé válik a bőrrel: A rúzsban található olajok és viaszok az ajkak hőmérsékletének megfelelően alakulnak át. Szó szerint ráolvadnak az ajkakra, ezzel pedig olyan tökéletes fedést biztosítanak, mely nem kelt olajos érzetet. A végeredmény olyan természetes, hogy a rúzs viselője könnyedén megfeledkezhet arról, hogy mit visel a száján.

2. Gyönyörű színek: A rúzs összetevői között kristály pigmentek is találhatóak, melyek a ragyogó színekért felelősek. A rózsaszín, a narancs, a vörös és a bézs árnyalataiban tündöklő színek élénkek, merészek és fénylőek, a széles palettán minden hölgy meg fogja találni a kedvére valót.

3. Hosszan tartó hatás: a Rouge Automatique nem kenődik el, sőt mi több a benne található komplex olaj alapú összetevőknek köszönhetően hosszan tart, megőrzi színét és ragyogását a nap folyamán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szofka77

2020. május 26.

Szep pigmentalt szin, tartos, es szuper design.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Szep pigmentalt szin, tartos, es szuper design.

Lierre

2016. április 2.

Ez a rúzs egy csoda! Az a rafinált kis szerkezet, a kifinomult árnyalat...
Az enyém borvörös, apró csillámokkal, hihetetlen szép szín. Ezért megéri azt a harmadik ikszet betölteni, szerintem egy harmincas nő tudja igazán királynőként viselni a vöröset. :)
Tényleg beleolvad idővel az ajkaimba, picit mattabb lesz, de elég tartós. Közben sem mászik el, magabiztosan lehet viselni órákig, anélkül, hogy ellenőrizgetni kellene. Nekem ez A RÚZS.
Update: Továbbra is imádom, szerintem ez lesz az első rúzsom, ami elfogy, én nem tudom megunni. Pedig azóta szereztem pár MAC-et is, de az nem lett annyira addiktív. Nem volt olcsó, de egy forintot sem bántam meg, amit erre költöttem.
Szerintem ha kislánykoromban anyunak lett volna ilyenje, megbabonázva nézegettem és nyitogattam volna titokban és arra vártam volna, hogy mihamarabb nagylány legyek, s végre nekem is lehessen egy ilyenem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Ez a rúzs egy csoda! Az a rafinált kis szerkezet, a kifinomult árnyalat...

bingus86

2016. február 15.

Szép csomagolás, ami a minőség kárára megy...Nekem sem tartós, itthon felteszem, mire elindulok az autóval, és belenézek a tükörbe, már sehol a rúzs...Kár érte, ettől a márkától nem ezt vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

annama

2015. szeptember 8.

Oh la la, mondanám, ha francia lennék, mennyi szép mélyvörös árnyalat! Kerestem, kerestem egy vörös, elegáns rúzst, végignéztem a chanel pultot, a dior pultot, és már a kosaramban éreztem a dior rialtóját, amikor megláttam, hogy nagy leárazás van a guerlain pultnál. Nem reméltem, hogy olyan szerencsém lesz, hogy ezen az áron találok valamit, ami kiüti a nyeregből a diort. Nem akartam hinni a szememnek, mennyi szép színt látok, végül a L’Heure Bleue került a kosaramba, már a neve miatt is. A "kék óra", amikor a legszebbek az esti fények... Gond nélkül kibír egy vacsorát és egy pohár bort. Tartóssága ellenére nem éreztem, hogy szárítana, épp ellenkezőleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

evka

2015. május 12.

Első Guerlain termékem, számomra A Rúzs lett.
Előtte összevásároltam mindenfélét, de mindegyiknél előjött valami probléma.
Gyönörű színei vannak, mióta használom, nincs szükségem ajakbalzsamra, javította ajkaim minőségét. Kellemes viselet, alig várom, hogy felkenjem, nincs tolakodó illata, nem mászik el, bár mindig alákontúrozok. Krémessége ellenére hosszan tart, szépen, alig észrevehetően kopik.
A csomagolása nekem nagyon tetszik, egyszerre sikkes és praktikus, bármikor könnyen felfrissíthetem a színt.
Megérte az árát, bár kedvezményesen vásároltam a Müllerben, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Első Guerlain termékem, számomra A Rúzs lett.
Előtte összevásároltam mindenfélét, de mindegyiknél előjött valami probléma.

bobekecske

2014. augusztus 5.

Csodálatos, mint tapasztalatom szerint minden Guerlain rúzs. A színek változatosak de viselhetőek, elegánsak, nem hatnak régimódinak vagy túl modernnek (khm, YSL Rouge Pur Couture...). Kényelmes viselni, nem nehéz de jól fedő textúrájú, ugyanakkor nem "ül" az ember száján furcsán.
Van egy jellegzetes illata de nem tolakodó és hamar elszáll. Számomra egyáltalán nem szárít, szépen kopik és még picit cserepesebb ajkakon is működőképes (persze ez színfüggő is). Elég sokáig tart, és persze a csomagolás gyönyörű és praktikus.
Eddig mindig 40-60%-os kedvezménnyel jutottam hozzá, és mivel valóban bármikor szívesen nyúlok értük, egy cseppet sem érzem kidobott pénznek a borsós árát.
2 darabon van, az egyik a Rose bengale ami egy élénk-fényes rózsás pink (a másiknak sajnos nem tudom a színét).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

chanelbaby

2014. május 10.

Teljesen oda vagyok érte! Most három árnyalatban csücsül a polcomon a 140 Mitsouko(lágy barack), 166 Shalimar( élénk fukszia, a kedvenc pink árnyalatom nyárra) és egy téli limitált kollekcióból a 170 Nuit d'Amour( a rúzsnak burgundi színe van de szájra kenve inkább bogyós árnyalat). Tartósak és gyönyörű, legfőképpen használható színekben kaphatók. Érdemes a tesztereket kipróbálni vásárlás előtt mert nem ugyanolyan intenzívek a színek, pl a Mitsouko és a Nuit d'Amour nem teljes fedésű, míg a Shalimar erőteljes és 1-2 húzással teljes fedést kapunk. A designnal teljesen elcsábítottak, egyedi és nagyon praktikus ,tényleg élvezet használni. Biztos veszek még belőle! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Musil

2014. április 25.

Őrülten beleszerettem a 147-es Guet-Apens nevű árnyalatba, mely egy hihetetlenül gyönyörű, burgundy bíbor árnyalat. Annyira megbolondított, hogy én, a félkegyelmű meg is vettem. Ma egy kolléganőm le is irigyelte a számról ezt a színt. Ha férfi agysejteket akarok majd rongálni egy randin, bizonyos, hogy ezt a rúzst fogom választani!
Nekem egyébként nagyon nem jön be ez a tili-tolis kivitel, bár kétségtelen, hogy meg lehet spórolni vele a kupakkal való bohóckodást.
A rúzs elképesztően krémes, gyönyörűen pigmentált, bírja az ivást, de idővel veszít a fényéből, és bemattul. A színe veszedelmesen gyönyörű! Nem bírok betelni vele! Én a gyönyörűségtől, a pénztárcám meg az ürességtől sír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

szeliger

2014. február 24.

171 Attrape-Coeur, a 2014. tavaszi kollekció limitált kiadása. Nagyon szép korall szín pinkes beütéssel, igazi tavaszi, nyári szín. A rúzs maga szerintem ránézésre sokkal vadabb színű, mint aztán szájon viselve, de ezt már a többi Guerlain rúzsnál is tapasztaltam, mindig ki kell őket próbálni szájon is. Miután egy másik high-end márka rúzsaival sorra befürödtem, száműztem őket a sminktáskámból és nagy elvárásokkal kezdtem viselni ezt a kis csecsebecsét. Könnyű feltenni, szépen terül és selymesen olvad a bőrön, nagyon kényelmes viselet. A hidratáló hatásával is elégedett vagyok, ugyan használok rendszeresen ajakápolót is. Nem cserepesedik, meglehetősen tartós, de az ebédnek azért nem áll ellen. Minőségben kicsit elmarad a Rouge G-től, de nem is kerül annyiba. A design tényleg kicsit szögletes és nekem szokatlan, az elején mindig a másik végén vártam kibukkanni a rúzst, de meg lehet szokni. Nagyon megszerettem, hozta azt, amit elvártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 24.

Svetlana

2013. július 11.

Kölünleges, nagyon szép csomagolás, kényelmesen és praktikusan használható tartó, csodaszép színek, egy középkategóriás, nem tartós rúzzsal a közepén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 11.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.