Guerlain

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissveraa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   45 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Fej: jázmin, keserűnarancs

Szív: fahéj, rózsa, barack

Alap: agarfa, szantálfa, borostyán, pézsma, bőr

Fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: kundus
Állapot: Használt, kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.
Ár: 2900ft+pkg/ 5ml/ látható mennyiség , Eladó: 0808
Állapot: Fújós, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , postán maradó

florcsiii

2021. február 26.

Termékmintát kaptam Guerlain-os vásárlásom után. A márkaképviselőnő volt olyan kedves és megmutatta nekem a készletet, hogy választhassak én. Rögtön megakadt a szemem a fekete-arany papírdobozon. Hogy őszinte legyek erről a parfümről sosem hallottam, valahogy elkerülte a figyelmemet. Hazaérve egyet fújtam a csuklómra és ez olyan reakciót váltott ki belőlem, hogy fel is csaptam a laptopot, hogy akkor itt most vásárlás lesz. Egész este ebben a nagyon jó kis szantálos illatban fürödtem, úgy éreztem, hogy ez egy olyan illat, ami kb. 90%-ig én vagyok. A tartóssága szerintem nagyon jó, reggel felfújva este is érzem; a hatósugara is teljes mértékben rendben van. Én sem tudom elképzelni férfiakon, de erről tényleg csak úgy lehetne nyilatkozni, ha érezném valakin. Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az illatot, mert tényleg nagyon közel áll hozzám és az is tetszik, hogy annyira különleges, hogy elvétve fogom érezni másokon. Az meg csak hab a tortán, hogy a hozzám legközelebb álló orrot is teljesen lenyűgözte.
Ja és egyes webshopokban a 75 ml olyan 25.000 körül mozog, azért ez nem túl magas ár egy ilyen kincsért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Lupiluuu

2021. február 13.

Ez az illat nagyon mély és füstös, amit nem minden nap érez az ember. Az üveg gyönyörű, talán a legszebb, amit valaha láttam....mutatós, elegáns és selytelmes, szinte hivogat,hogy vegyél le a polcról.
Nem mondanám uniszex illatnak. Nőkön tudom csak elképzelni, mivel elég édes illatról van szó, ami nálam csak nőknél jöhet szóba. Ferfiakon el sem tudom képzelni, szerintem nem előnyös és nem is vonzó.
Viszont azt sem tudom elképzelni, hogy pont ez az illat, amire ömlenének a bókok. Nekem például ez már sok és zavaró is, de viszont tetszik, hogy teljesen más, mint a megszokott átlag illatok.
Volt már rá példa, hogy olyan parfüm lett az egyik kedvencem, amire azt mondtam, hogy ..."no ez tuti nem!"
Ezt az illatot valahogy csak sötét hajú nőkhöz tudom elképzelni, akiknek feltűnő megjelenésük van, határozottak és mernek kockaztatni.
Ezt az illatot úgy tudnám jellemezni, hogy ő az éjszaka istennője, a szultán kedvenc ágyasa, a titokzatos nő aki érzéki és vonzó.
Nem való mindenkinek... kell tudni viselni ahoz, hogy igazán működjön.
Egyenlőre nem érzem, hogy ez az én illatom lenne, bár azt sem mondhatom, hogy ez így is marad....
Az illat, külalak, tartósság és maga az élmény nálam 4☆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Nem való mindenkinek... kell tudni viselni ahoz, hogy igazán működjön.
Az illat, külalak, tartósság és maga az élmény nálam 4☆

gardia

2021. január 15.

Vakon rendeltem a sok pozitív vélemény miatt.. hááát még barátkoznunk kell, és nem valószínű hogy örök barátság lesz belőle.
Fojtogatóan édes illat. Szerintem abszolút női, én ezt nem tudom elképzelni egy férfin.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

bbhanna

2020. november 28.

Fantasztikus parfüm, egyik örök kedvencem. Minden benne van, ami kell. :) Érdekes viszont, mennyire más az illata egyik-másik ember bőrén. Mindenképpen ki kell próbálni a vásárlás előtt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Krisztocska

2020. február 20.

Kifújáskor egy töredék másodpercig úgy éreztem, nem kapok levegőt, annyira poros volt. Majd hirtelen mintha kikerültem volna a porfelhőből. Picit édesedett, de maradt a csodaszép fás illat. Olyan, mint egy luxus szappan. A szappanossága emlékeztet a férjem Givenchy Gentlemanjére. Imádom.
Egyedül a fahéjas szilva zavar benne, amit érzek, bár ahogy nézem, szilva nincs is benne. Mindegy, ezt kihagytam volna belőle, de így is nagyon kellemes ebbe burkolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Tarzicia

2019. november 18.

A Guerlain-ház parfümjei egy-két kivételtől eltekintve nem nekem valók, de amikor a Santal Royal megjelent, az illatjegyek és a gyönyörű fekete üvege miatt mégis kíváncsi lettem rá. Az első találkozásom vele elrettentő volt: mint akit orrbavágtak, keserű füst savanyú aláfestéssel, erőszakos és durva, semmi lágyság vagy szépség, ráadásul pokoli ragaszkodó. Akkor mindezt az oud számlájára írtam, mert ha csak füstös-bőrös lett volna, meg se kottyan, Cabochard, Bandit, Tom Ford Tuscan Leather, mindegyiket szeretem. Aztán a sorozat minden újonnan megjelenő tagjáról hamar kiderült, hogy egyik sem tetszik, csak a Santal Royal izgatott továbbra is, de vártam a megfelelő lélektani pillanatra. Idén aztán tiszta lappal kezdtem, szó szerint, az első fújás papírcsíkra, a második bőrre. Egész más volt, mint anno, biztos azért, mert eleve tudtam, mire számítsak, és már nem volt ismeretlen az orromnak az oud sem.
Kell neki kb tíz perc, hogy a kezdeti füstössége kicsit lecsillapodjon, aztán gyönyörűen kibontakozik. Rajtam végig füstös-bőrös szantál, az elején az oud és a rózsa jobban kijön, az édesebb jegyeket csak jóval később érzem.
Csakis ősszel és télen tudom magamon elképzelni, telt és merész illat, erőteljes hatósugárral, nyárra szerintem egyáltalán nem való.
Minőségét tekintve niche parfüm, ismeretlenül meg nem mondtam volna róla, hogy egy Guerlain-ről van szó, ami ráadásul egy "sima" plázás parfümériában elérhető.
Hasonlítani másik parfümhöz nem tudom, és nem is akarom. Az egyetlen, ami eszembe jut róla, az a két kedvenc Zara Home diffúzorom, a Nordic Leather és az Oriental Light, néha a kettőt együtt használom, na az az illatkombináció nagyon hasonló.
Az az érdekes, hogy minél többször használom, annál kevésbé érzem nagyvadnak. Arra is gondoltam, hogy ez nem csak megszokás kérdése, hanem a jelenleg kapható széria esetleg gyengébb, mint az az orrbavágós legelső volt. (Az enyém batch kódja 9G01) Ha tapasztalt valaki hasonlót, írja meg, legyen kedves.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

6vilag

2019. július 6.

Véletlen találkozás volt a miénk. Üldöztem egy illatot, hogy milyen lehet, mikor Őt láttam meg. Egy fújás. Úristen, régen éreztem azt elsőre, hogy ez szerelem (lehetne). Csodás, finom, nincs benne számomra semmi túlzás. Nekem tiszta, üde, csak a háttérben lehet valami megfoghatatlan mélységű keleties illatot érezni, de nekem az sem mondható füstösnek.Tartóssága tényleg brutális. Tökéletes alkotás.
Egy hibája van, és pedig az, hogy valószínűleg soha nem lesz az enyém. Ennek az ára már-már átlépte azt a lélektani határt, amit még képes vagyok adni egy parfümért, és ezt nagyon sajnálom.
Ma újra illatoltam és azt hiszem, ez egy kegyelemdöfés még melegben is. Szinte tökéletes, levakarhatatlan egy fújás is. Nagyon tetszik, hogy nem édesedik be, és tart rendületlenül. Szeretném továbbra is, de én ennyit biztos nem adok azért parfümért, már csak elvből sem. Bár, ha meggondolom, mindössze egyetlen fújás elég ebből, hogy egész nap illatozzunk.....egy 125ml-es üveg kb. 100 évre elég is lenne (így nem is olyan drága)...áh, és ha mégis megunnám? Nem kockáztatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 6.

abodri

2019. június 12.

Számomra ez a parfüm nem dögös, nem vadállat. Nem kell vele "óvatosnak" lenni. Tény, hogy nem kell belőle sok, de nem azért, mert elnyom mindent és mindenkit, hanem azért, mert nagyon tartós. Különlegesre sikerült parfüm, semmihez sem tudom hasonlítani. Nem a mostanában megszokott édes, nehéz illat, hanem egy egyedi, varázslatos finomság, ami bújós, ölelős, szexi, de nekem nem dögös.
Nemcsak szépséges, elegáns ruhához használom, farmerhez is passzol, ha a hangulatom úgy akarja 😊
Szerintem 30+-os illat, de semmiképp nem öreges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Szerintem 30+-os illat, de semmiképp nem öreges.

aranybarack

2019. március 23.

Két parfümmintámat tartom simítózáras nylonzacskóban a dobozon felül (100 feletti darabszámból), mert a szobában is érzem, és irritál az illata, ez az egyik. Szerintem vadállat, meg is akartam válni tőle, de meggondoltam, és néha felteszem magamra mégis. Brutális ereje van, akit bántanak az erős illatok, nem fog szeretni ilyenkor érte. Így akkor használom, ha nagy légtérben kell ledominálni más illatokat, arra kiválóan alkalmas. Szeretem amúgy, éles, fás, oudos illat, még a nőiesnek mondható stílusban előadva. Ha az önbizalmam erősítésére van szükség, arra kiváló. Csábítani nem ezzel próbálnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 23.

LxndrHrvth

2019. március 22.

Ma ilyen elemzem a kedvenceim napom van. Santal Royal, még az enyém leszel! Ó az az enyhe fahéj és barack az elején annyira finom, átüt rajta az oud, amit én nagyon szeretek. Viszont kifújáskor háttérbe is vonul, átadja a helyét ennek a kissé fűszeres szantálnak, amiben néha felsejlik a rózsa is, de hál’ Istennek csak halványan. Nagyon szépen összerakott oud-illat, meglepően könnyű ahhoz képest, nyugati orrnak is tetszetős, viselhető mértékű agarfával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.