Guerlain

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Ajakápolók

Hihetetlenül gazdag hidratáló ajakápoló. A szőlőmag kivonat lágy, sima és teltebb ajkakat varázsol egy lépésben.

angyalka1225

2021. szeptember 19.

Direkt csomót kutakodtam, hogy a képen látható tubus legyen meg, ne a fehér, nehogy az bármiért kevésbé legyen jó. Olyan helyről rendeltem, ahol szintén ez van a képen.. Ehhez képest így is a fehéret kaptam.🤦‍♀️Ha már egyik jobban néz ki, ne kerüljön ugyanannyiba.. Ráadásul kapásból ismerős volt az illat, de nem jöttem rá, honnan, csak hogy valamiért ez nekem negatív. Aztán leesett: totál mint az éjszakai Glamglow-m. Annak utálom a szagát és 3 heti kórházi raboskodás alatt kellően meg is csömörlöttem tőle (csak hát sürgősségi császár után ne variáljon az ember lánya, hogy mit visz be utána az ember..). Kíváncsi lennék, a pinknek is ilyen-e, de valahogy nem hiszem.
No de mindezek SEM rontják le egy csillagnál jobban az értékét nálam. :) Felkenéskor jó gazdag, fényes krém, ahogy kopik, úgy meg mint egy másik -hatásos- ajakápolóm. (Mint azok a szájfények, ami mattra szárad.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Sancsa

2018. február 11.

Hezitáltam vásárláskor, mert azért mégis ennyit kiadni egy ajakápolóra?! De utólag nem bántam meg. Nekem a drogériás cuccok nem jöttek be, félóránként kenhetem a számra, mintha semmit nem kentem volna. Ő egy sűrű krémecske, mely egy dekoratív tubuska pici lyukján bújik ki, dd ez a pici mennyiség szépen befedi az ajkakat, s hidratáló hatása nalam órákkal később is érződik. Télen is! Színtelen, fényes, jól lehet rá sminkelni, a rúzs nem csúszkál rajta. Pici kiszerelése ellenére sokáig elég, ezekért nekem jobban megéri bármelyik drogériás terméknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Aimet

2016. december 7.

Egyértelműen 5 csillag :) itthoni megjelenése után gyorsan megvettem magamnak, és azóta minden nap használom. sűrű állaga van, gazdagon hidratálja ajkaimat, az illata pedig...fantasztikus. bekerült a top ajakápoló listámba, hozzáteszem hogy mindennapi használat mellette nagyon kevés fogyott belőle, megéri beszerezni. Valóban Hero :)

upd.: lassan a tubus végéhez járva le kell vonjak egy csillagot. kényes számnak nem elég a hidratáló hatása, viszont akinek kiszáradásra annyira nem hajlamos ajkai vannak annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT, Tocopherol

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.