Guerlain

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barbuska90, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. január 20.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Tartós folyékony alapozó a tökéletes bőrképért.

• Selymes textúrája hibátlanul elvegyül
  • Nedvszívó porokat és korrekciós színezőanyagokat tartalmazó Timeproof komplex technológiával kifejlesztett
  • Szilícium-dioxid szemcsékkel felfogja a felesleges olajat
  • Gömb mikroporokkal szín stabilizátorokként működik
  • Lehetővé teszi a bőr légzését akár tizenhat órán át
  • Teljes fedést és tökéletes tartást ad
  • SPF 20-al védi a bőrt a káros UV sugarak ellen
  • Friss, matt és hibátlan végeredményt ad

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. december 9.

Szinte érzem, hogy lélegzik alatta a bőröm. A Guerlain alapozói a TOP 3-ban vannak nálam és régóta ledönthetetlenül tartják is a megérdemelt helyüket.
A szokásos elegáns, ugyanakkor kissé robosztus üvegbe zárt alapozó nagyon szép, egységes bőrképet ad, ami nálam fixálás nélkül akár 10 órán át is makulátlan.Vékony rétegben is tökéletesen fed, miközben légiesen könnyű, mintha nem is alapozót viselnénk, hanem csak egy könnyű krémet. Se nem matt, se nem ragyogó a végeredmény, pont olyan, amilyennek szeretem.
12 Rosé Clair az árnyalatom neve.
Remélem, nem vonják ki mostanában a forgalomból ennyi dicséret után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 9.

12 Rosé Clair az árnyalatom neve.
Remélem, nem vonják ki mostanában a forgalomból ennyi dicséret után...

kneva

2017. január 16.

Mintám volt belőle. Nagyon érdekes érzés felkenni, nagyon híg, könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, olyan "száraz"-éretű, nem csúszik, nem zsíros. Kissé talán nehéz is kenni, én jobban szeretem, ha valami kicsit lassabban szívódik be, és van időm egyenletesen elkenni. Nagyon könnyű textúra. Az arcom egyáltalán nem volt száraz utána, nem húzódott a bőröm. Mindennek ellenére nem volt igazán matt a végeredmény. Idővel a T-vonal kifényesedett, de nem ült bele a pórusokba, ráncokba. Fedése elég erős.
Nem tudom, hogy megvenném-e magamnak, a minta színe rosszul lett eltalálva, és a tónus is meglehetősen sárgás volt.
Az illata finom rózsaillat, nekem tetszett, de lehet, hogy van akit ez zavarhat, elég erős. Ezt figyelembe kell venni, és azt is, hogy alkohol is van benne az INCI elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

misno

2015. június 22.

Sajnos egy kicsit sötétebb árnyalatot sikerült beszereznem, és alá kéne barnuljak...De tény, hogy nagyon jó minőségű kence, szépen kenhető, egyenletesen fed, kellemes viselni. Nem matt a végeredmény, van egy egészséges fénye. Zsíros bőrre nem a legjobb választás. Az, hogy az ára megéri-e, abban még nem vagyok igazán biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Barbuska90

2015. május 17.

Imádom a Guerlain parfümjeit, így eldöntöttem, hogy mindenképp kipróbálok tőlük egy alapozót, rúzst vagy púdert. Mivel így nyáron elégedetlen voltam a kedvenc alapozómmal, ezt választottam a Marionnaud-ban. Nagy szerelem lett köztünk, mert jó az illata, nem maszkos, nem nehéz, de nagyon jól fed. Egy gond van vele: a kombinált bőröm a kritikus részeken hamar átfénylik. Úgy használpm, hogy a t zónámon teszek fölé egy lehelletnyi Malu Wilz Perfect Finish-t, így egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.