Guerlain

Ár:   14 640 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. június 26.

Ár:   14 640 Ft
Lelőhely:   parfümériák

• 4 tökéletesen fokozodó karamellizált árnyalatot tartalmaz
  • Összekeverve az árnyalatokat különböző hatású bőrszínt eredményez
  • Természetesen napbarnított arcbőrt biztosít egész évben
  • Könnyű és tiszta arannyal dúsított
  • A bőrt ragyogóvá és elegánssá teszi

Ár: 8500 , Eladó: Helenbeak
Állapot: 2 szer próbált , Helyszín: Érd , fizetés: Banki utalás vagy kp, posta vagy Budapesti szemelyes átvétel
NovakneViki

2018. január 1.

Update: Vérzik a szívem, de közel másfél éves használat után úgy megkeményedett a teteje, hogy szinte fel kell kaparnom ahhoz, hogy használni tudjam. Így le kell vonjak egy csillagot.

2016. augusztus 10.: Eddig nem voltam híve a bronzosítóknak, aztán a guerlain pop up stand keretein belül kaptam egy sminket és ezt a terméket használták, meglepő módon a barna hajamhoz a szőkéknek való árnyalatot ajánlották nekem. Azóta beszereztem, még gyakorlom a használatát, de örülök, hogy beruháztam rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

erika81

2016. július 29.

Nagyon régóta szemezgettem már vele, de látatlanban mégsem mertem megrendelni, mert ugye nem egy filléres dologról beszélünk.
Ma elmentem az egyik parfümériába, ahol ki lehetett próbálni ezt a csodát. Ugyan nincs túl közel, de addig általában nem nyugszom, ameddig meg nem nézem meg személyesen a terméket és reménykedem benne, hogy rájövök nincs rá szükségem. :)
Szóval odamentem, ahol a tündéri eladóval együtt kiválasztottuk ennek a púdernek a 02 árnyalatát. Ő szakszerűen a hozzá való ecsettel feltette nekem. Megnéztem az árát is hogy ha mégis szeretném tudjam mivel számoljak. 21.490 Ft volt, hozzá az ecset 12.490 Ft, tehát a terméknél feltüntetett ár az iparfümériás ár, nem az üzlet szerinti ár.
Kis családom addig kint sétálgatott. Amikor meglátott a férjem egyből észrevette hova kaptam ebből a szép kis púderből.
Azóta eltelt pár óra. Meleg van, szabad levegőn voltunk elég sokat, de a púder még mindig a helyén van.
Viszont akár mennyire szeretném is ezt a púdert rá kell jönnöm, hogy nem szeretem a bronzos színeket az arcomon. A szememen napi szinten használom, de az arcomon nem tetszik. Elég világos bőrű vagyok és szoláriumot is még csak kívülről láttam, így maradok a pirosítónál és örülök neki, hogy próba nélkül nem rendeltem meg.
A termék gyönyörű és tartós, a csomagolási is masszívnak tűnik. Az egész márkát úgy ahogy van imádom, de bronzosítót egy darabig még biztos nem veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.