Guerlain

Ár:   17 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2018. április 23.

Ár:   17 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Könnyed, hosszan tartó, természetes hatású bronzosító púder, mely tápláló összetevőinek köszönhetően nem szárítja a bőrt. Selymes textúrája nem hagy csíkokat és foltokat.

8 árnyalatban kapható

Ár: 7000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: párszor használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)
Ár: 13.000,- Ft Foxposttal , Eladó: Tarzicia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás után kizárólag Foxpost

lauran

2020. május 5.

Van az online munkának egy olyan előnye, hogy többet látom magam a kamerában, és így rájöttem, hogy a Shiseido bronzerét le kell váltanom valami másra. :) Persze nem lett vona muszáj, de kell valami self indulgement, és erre valami jó magyarázat :)
Online rendelni bronzert elég nagy vakmerőség, millió swatchot néztem meg, és végül az 5-ös árnyalatot szereztem be. Elég sötét a bőröm, Shiseido-ból is a 3-as van meg, ez lesz a második éve, hogy megvan és napi használat mellett is alig fogyott. Szuper volt a termék... Nem csalom meg,ígérem, hogy felváltva használom majd a Guerlainnel...
A Terracotta egy mesés csoda, pigmentáltságában nem jobb, mint a Shiseido, de van az állagában valami megfoghatatlan selymesség, olyan, mintha nem is lenne, mégis egyből ott van, és nagyon jól építhető. Pirosas-barnás, nagyon eltalálták ezt a kreol bőrre való kombinációt. Nincsenek látható csillámai, mégis egyből életvidámabbá teszi az arcot. Persze nem kopik, csak minimálisan. Itthon sokszor csak pici korrektort és a bronzert rakom fel, és mg úgy is ott marad az arcon hosszú órákra. Imádom, imádom, imádom. Alapdarabom lesz forever.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

ZsofiaLoren

2018. szeptember 20.

A legjobb bronzosítóm, ami valaha volt! Gyönyörű a színe, eszméletlen természetes hatású az arcomon. Mintha most jöttem volna egy tengerparti nyaralásról. Egész nap kitart, nem kopik. Nagy a kiszerelés, szerintem még nagyon sokáig elég lesz. Igen az ára húzós, de annyira elégedett vagyok vele, hogy nem sajnálom a kiadott pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

svivko

2018. április 23.

Miután Guerlain parfümök vásárlásához kaptam ebből egy mintát, teljesen ledöbbentett, mennyire természetes és hosszantartó a hatása. A minta és a később teljes kiszerelésben megávásárolt árnyalat is a natural brunettes fedőnevet viseli. Barna hajjal és szemmel NW 20/25 -ös bőrrel ennél jobban hozzám illő bronzert még nem találtam.
Bár vannak benne mikrocsillámok, bőrön ezek szinte felfedezhetetlenek. Gyönyörűen terül és láthatatlanul lehet eldolgozni a széleit. Ha 10 órát viselem akkor 10 órát van a bőrömön. Illata kellemes a pan-ben, de az arcon felfedezhetetlen, csomagolása gyönyörű, de szerintem kissé retró ez a teknőspáncél minta, irigylem a Météorites termékek esztétikusságát, de a lényege a bronzosítő varázsában van.
Az ára fájdalmasan sok, teljes áron 17 000 Ft a Douglas-ben, szerencsére Glamour kupon érvényes volt rá, de még így is arany tömbként kezelem. Meglátom meddig tart ez a mennyiség, egyelőre több használat után sem látok hiányt a púder felületén, így jónak ígérkezik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Reni39946

2018. január 15.

Nagyon szép és tartós, természetes hatású, szinte már tökéletes. Amiért számomra mégsem, mivel nagyon drága. Szóval, igenis van olyan olcsóbb bronzosító is, ami legalább ennyire szuper, mégsem kerül egy vagyonba. Nálam csupán ezért megy mínuszba egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 17.

Ha nem lenne benne három piros összetevő, akkor maradna az öt csillag, de így ő sem kerülheti el a sorsát... hopsz: két csillag elillant. És: szégyellje magát a Guerlain is emiatt!

2017.05.20. 02: Természetes, gyönyörű árnyalat, és tartós. A mérete is ideális, jó kézbe fogni, ugyanakkor kis helyet foglal. Mivel nem szorul nap közben igazításra, ő ezért marad otthon. Kiváló minőség, hiszen Guerlain!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 17.

kneva

2017. április 29.

Legvilágosabb árnyalat van meg, nagyon természetes, nem lehet vele túlzásba esni. Nem porzik, az ecset szépen felveszi és az arcon szépen leadja a színt.
Nagyon apró, diszkrét csillámok vannak benne. Az illatát egyenesen imádom. Lassan fogy, egész életemben ki fog tartani.
Gondolkodtam még a Joli teint-en, az talán egy picivel természetesebben mutat. Ehhez mindenféleképpen kell még pici pirosítót feltenni. Kitart a nap végéig, nem tűnik el az arcról.

Update: Kontúrozáshoz nem jó, nagyon sárgás a beütése, ezért arccsont alá feltéve nekem egy kissé "piszkosnak" hat és természetellenesnek. De arccsontra, homlokra, olyan helyekre téve, ahol a nap először megkapja az arc bőrét, nagyon szép és természetes hatás érhető el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

kittybaby24

2017. január 24.

Gyönyörű természetes hatású bronzosító! Kiváló textúra, nem porzik, nem pereg. A csomagolása rendkívül exclusive és dekoratív. Igazi luxus termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Regi84

2016. december 16.

Nagyon nagyon szeretem... Éppen csak bele kell érinteni az ecsetet és már nagyon szépen lehet vele dolgozni. Az illata is nagyon különleges. Szerintem életem végéig kitart ez az egy kis dobozka, mondjuk eszembe nem jutna lecserélni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Fredcruel

2016. április 8.

A 3-as tulajdonosa vagyok. Gyönyörű, tele van pici arany csillámokkal. Soha az életben nem fogy el, pedig 1 éve mindennap használom. 0 porzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

horvathm

2014. március 20.

Szép, tartós, imádom a guerlain termékeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

Szép, tartós, imádom a guerlain termékeket!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.