Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 9.

Lelőhely:   parfümériák

bolondaviki

2020. január 16.

Nyereményként kaptam még régebben (02-es árnyalat). Szeretem az illatát, a nagyim régi, minőségi kozmetikumaira emlékeztet. :) A mai napig használom, elég sokáig tart, mondjuk igaz, inkább tavasztól őszig szeretem, az akkor lebarnult bőrömön is szépen mutat nagyon. Egyetértek az előttem szólókkal, rendkívül tartós is. Ajánlani tudom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Fanfarsang

2018. augusztus 24.

01 Clair/ Light Brunettes színben van meg. Pont az a szín, amit télen is fogok tudni használni. Gyönyörű, egészséges összképet ad. Az illata is remek, mint minden Guerlain terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Sancsa

2016. augusztus 1.

Teszteltem az egyik parfümériában a 02-es árnyalatot. Nem volt rajtam alapozó és púder, de ez a bronzosító tökéletesen elegendő volt ahhoz, hogy arcbőröm egységes, napcsókolta színben tündököljön. Hihetetlen a hatás :) És 30 fokos melegben is tartós. Nyár vége felé már nem tartom logikusnak beruházni rá, talán jövőre, bár annyira természetes hatást kelt, hogy szerintem ősszel is megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

nnneee

2015. november 18.

Az eperneten jutottam hozzá nagyon kedvezményes áron (kb. 8000,- ft) Naturel-Blondes 02 színben. A MAC NC 15-ös alapozó színéhez remekül passzol. Egyébként nem szoktam illatos termékeket használni, de ennek a megvételét nem akartam kihagyni. Az illata finom, a bőrömről hamar elillan, nem zavaró. Ha ezzel fixálom az alapozót, akkor hamar (kb. 1 óra) átfényesedik T-vonalban, úgyhogy mostanában úgy használom, hogy először fixálom a MAC Prep+Prime Transparent Finishing púderrel, ezzel pedig utána egy kis fényt teszek az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Linoleate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Caprylyl Glycol
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Limonene
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, Iron Oxides, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Sorbic Acid, BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.