Guerlain

Ár:   23 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2016. május 22.

Ár:   23 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A nyári nap illata a Terracotta termékek között idén végre megjelenő parfüm. Jegyei: bergamot, kókusz, tiaré, jázmin, ilang-ilang, narancsvirág, pézsma, vanilia. Fehér virágos trópusi vizparti illat.

Guerlain Terracotta Le Parfum minta eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 1 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 1900 Ft vagy csere , Eladó: dnkinga
Állapot: 1x próbált 10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás+postán maradó levél vagy személyes (Gellért tér/ Móricz)
abodri

2019. november 26.

Hát ez bizony nagyon kilóg a Guerlain-ház csodái közül.
Fura illat.
Nem lett szerelem.
Vajas, kókuszos süti (amit egyébként szeretek, de nem a nyakamon parfüm gyanánt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Hát ez bizony nagyon kilóg a Guerlain-ház csodái közül.
Fura illat.
Nem lett szerelem.

Nushi

2019. szeptember 19.

lehet én nem azt szaglászom mint a többiek? Ez nagyon fújjj! Konkrétan karamellás sós vajas pattogatott kukorica szagúnak érzem. Ami jó lehet annak aki szereti de nekem ettől a kombotól felfordul a gyomrom. Szóval ez nagyon nem. Még a lakásból is kitiltottam az irodai fiókomban őrzöm, csak nem tudom minek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

wildrose

2019. szeptember 10.

A nyitása csodás, enyhén, krémesen kókuszos és egzotikus tiarés, aztán érkezik hozzá a mámorító jázmin és a bódító ylang-ylang, a leszáradása pedig meleg, puha vaníliás-pézsmás. Balzsamos, trópusi illat, önfeledt nyáresték kihagyhatatlan kiegészítője, az egyik legtökéletesebb nyári parfüm. Rajtam intenzív és tartós is. Örök szerelem a miénk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. szeptember 1.

Mikor először megéreztem az illatát,úgy gondoltam nem lesz a kedvenceim egyike.Kicsit szúrosnak találtam az elejét,de kis idő múlva lecsillapodott.Talán még kicsit hűvös volt az idő,hogy megmutassa a legszebb arcát.Mint sok Guerlain,és Chanel illatnál jellemző-legalábbis én ezt tapasztaltam-kell egy kicsit küzdeni, hogy utat találjunk egymáshoz.
Ahogy melegedett az idő, egyre többször próbálgattam a kicsikét,majd eldöntöttem, nyaralásra őt is viszem/a másik három mellé/ magammal.Most már tudom,hogy ennek a parfümnek kell a meleg,és lehet,hogy sokan megmosolyogják,de nagyon kell a víz.
Két hétig,minden áldott nap elkísért a vízpartra,és gyönyörűen kiegészítette azt a boldogságot, amit mindig érzek,ha víz közelében vagyok.
Imádom a vizet,újra élem a gyermeki strandolás minden örömét,nem számít az a pár, na jó, jó pár kiló fölösleg,nem számít ,hogy trendi légy,hogy a hajad tökéletesen álljon,és a legboldogabb akkor vagy, amikor az unokád lenyom a víz alá,és csak kacagtok mindenen.Ezekben a boldog pillanatokban volt nekem ez a parfüm a csendes társam,aki szinte eggyé olvadt velem.
Azt hiszem minden illatot az érzéseink,az átélt pillanatok szépítenek meg,és pont ezekért nem szeretek illatokat leszólni,becsmérelni,mert lehet hogy másnak mást,és biztos sokat jelent,hiszen nem vagyunk egyformák.
Hagyjuk,hogy az illatok megtaláljanak minket,és tegyék ami a feladatuk,örömöt csempésszenek a mindennapjainkba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Heine

2019. augusztus 31.

Majdnem megvettem vakon, mert valóban nagyon jó áron van a neten - ha bárki is ezen gondolkozik, ne tegye! Öregasszonyos. Nem sima naptej szag, hanem van benne egy erős narancsvirágos vonal, ami az ilang-ilanggal egyszerűen gyomorforgató. A barátommal elemezgettük egy darabig, és arra jutottunk, hogy a tengerparton, negyven fokban valóban nem lehet olyan rossz, de szigorúan csak 5-6 óra után, amikorra már lecseng a narancsvirágos nyitány. Sajnos ennyi időt nem bír ki, mire finom lenne, már a bőrbe kell fúrni az orrot, hogy érezzünk valamit.
Nagyon szúrós, nagyon öreges, számomra - elnézést a rajongóktól - a negyvenes, középosztálybeli, kissé sznob nyaraló nő illata, aki a hilfiger-guess-lacoste háromszögben, egy kopaszodó, piké pólót viselő vállalkozó férj kíséretében aperol spritzet iszik a sétálóutcán.

Egy nyáron bárpultosként dolgoztam, és három, viháncoló, a fenti szempontoknak megfelelő nő tequila sunriset kért tőlem, én meg a szokásos négy cent helyett a dupláját töltöttem a poharukba, mire elégedetten hangos kotkodácsolásban törtek ki: "na látjátok lányok, ez nem olyan szar, mint tavaly Mexikóban!". Eltipegtek, nem tűnt fel nekik, hogy a mexikói, eredeti tequila helyett alsópolcos budget szeszt isznak (figyeljetek oda, hogy mit isztok a Balatonon). Terracotta illatuk volt. Nem is tudom, nagyon nehezen tudom elvonatkoztatni az illatot az emlékektől, ez számomra csak igénytelen. Szubjektív vagyok, persze.

*szerk.: Jazi: igazad van, elnézést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

*szerk.: Jazi: igazad van, elnézést.

Plenda

2019. augusztus 27.

Tényleg tiszta Lys Soleia illat. Soleia-ból még van 1 pici amit tartogattam, de már nem kell fújkálhatom, itt a tesó 😊 Igazi nyári illat, legalábbis rajtam! Szerintem semmi öregasszonyos nincs benne. Tengerpartra tökéletes, meleg, a nap kihozza a finom illatát. Nyaralásnál a társam volt 😊 Imádom! 🌞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

csillabella

2019. augusztus 19.

Kétszer teszteltem két külön üzletben, mert nem akartam elhinni, hogy a nyitánya ennyire rossz rajtam. Le sem írom milyen rémes volt... Úgy voltam, hogy amint beérek a lakásba futok és mosom le. Mire hazaértünk (fél óra) addigra viszont nagyon finom illattá alakult át . De akkor meg nagyon bőrközeli volt. A Guerlain márka nagy rajongója vagyok, de ő mégsem működik rajtam úgy, ahogy szeretném. Az üvege szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Chirmook

2019. június 5.

Aztaaaa...ez az illat nagy meglepetést okozott, pozitív értelemben. Ez az első "blind buy" parfümöm, de nagyon boldog vagyok, mert megérte kockáztatni. Most 14.000 Ft az egyik netes webáruházban, a nagy üveg. Reméltem, hogy nem lesz sok a kókusz illat benne, mert azt nem nagyon szeretem, de szerencsére épp csak a háttérben megbújva érezni. Ami domináns, az a monoi tiare virág illata, ami semmihez sem hasonlítható, nagyon finom, igazi "Éden a Földön" illat. Nagyon illik a nyár hangulatához, 25 fok felett szuperül működik. Érzek még egy kis ylang- ylangot és jázmint is. Nagyon nőies illat, 30 felett leginkább. A tartóssága és szillázsa jó, az én bőröm "eszi" az illatokat, így 4 óránként kell utána fújnom. (De én olyan vagyok, aki szereti, ha sok a parfüm rajta...). Ajánlom azoknak, akik nyárra keresnek valami jó kis virágos parfümöt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

force

2019. május 26.

Most kifejezetten jó áron lehet hozzájutni online parfümériákban, így gondoltam teszek vele egy újabb próbát. Régebben már szagoltam, arra emlékeztem, hogy jó kókuszos, de a mostani tesztelés után rájöttem, hogy annyira speciális illat, hogy biztosan nem fújnám magamra sokszor, és hamar megunnám. Így biztosan nem fogok most beújítani belőle. Egyébként Lys Soleia második felvonása. Szép-szép, de nem túl eredeti, és eléggé unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Ritus33

2019. január 30.

Édes, krémes, kókusz nélkül. Csak párszor tudtam használni, mert nem fogott meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Édes, krémes, kókusz nélkül. Csak párszor tudtam használni, mert nem fogott meg

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.