Guerlain

Ár:   23 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2016. május 22.

Ár:   23 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A nyári nap illata a Terracotta termékek között idén végre megjelenő parfüm. Jegyei: bergamot, kókusz, tiaré, jázmin, ilang-ilang, narancsvirág, pézsma, vanilia. Fehér virágos trópusi vizparti illat.

Fújós! Guerlain Terracotta Le Parfum
Ár: 5ml/1500 10ml/2400 +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből , Helyszín: --, fizetés: Leírásban

Fanika

2021. április 5.

Egy újabb álomszép Guerlain-alkotás. Rajtam a legszebb oldalát mutatja: simogatóan lágy virágos-sós illat, tényleg van egyfajta tengerpart-feelingje. Nekem leginkább Annick Goutal Songes-ára hasonlít, de eszembe jutott az Amouage tubarózsája is, valahol a kettő között tündököl. Imádom! Nyáron ő lesz a kísérőm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 5.

Nenuka

2020. augusztus 21.

Ezt is imádom. Valóban van benne egy leheletnyi öregesség, de így is imádom, rajtam egész tartós is. Nem egy delina tartósság, de azért oké. Szerintem ősz az ő évszaka. Fogom is viselni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

GNóri

2020. június 8.

Sosem gondoltam, hogy egy tiarés-kókuszos illat lesz az egyik nyári kedvencem (sosem voltam semmiben kókusz rajongó), a Terracotta mégis már a második nyarat kezdi velem.
Rajtam egyáltalán nem vajas-karamellás-sütis, az a Guerlain-ok közt inkább a Mon és a Mon Exclusif vonal, de még azt sem mondanám, hogy annyira hasonlít a Lys Soleia-ra, az sokkal porosabb, nehezebb, "sárgább" illat.
Kifújáskor a citrusos, narancsvirágos jegyek erősebbek, majd ez csillapodik, és valóban igazi egzotikus, tengerparti illattá válik: édes, krémes a kókusztól és vaníliától, de nem válik émelyítővé, hiszen egyszerre könnyed és friss is a fehér virágoktól. Elegáns, buja, jókedvet hozó illat, sok más naptejes, kókuszos, monoi/tiarés illathoz képest egyáltalán nem kelt szintetikus érzetet. A tartóssága és hatósugara lehetne egy kicsit nagyobb, de így is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Heine

2020. január 19.

Majdnem megvettem vakon, mert valóban nagyon jó áron van a neten - ha bárki is ezen gondolkozik, ne tegye! Öregasszonyos. Nem sima naptej szag, hanem van benne egy erős narancsvirágos vonal, ami az ilang-ilanggal egyszerűen gyomorforgató. A barátommal elemezgettük egy darabig, és arra jutottunk, hogy a tengerparton, negyven fokban valóban nem lehet olyan rossz, de szigorúan csak 5-6 óra után, amikorra már lecseng a narancsvirágos nyitány. Sajnos ennyi időt nem bír ki, mire finom lenne, már a bőrbe kell fúrni az orrot, hogy érezzünk valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

abodri

2019. november 26.

Hát ez bizony nagyon kilóg a Guerlain-ház csodái közül.
Fura illat.
Nem lett szerelem.
Vajas, kókuszos süti (amit egyébként szeretek, de nem a nyakamon parfüm gyanánt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Hát ez bizony nagyon kilóg a Guerlain-ház csodái közül.
Fura illat.
Nem lett szerelem.

Nushi

2019. szeptember 19.

lehet én nem azt szaglászom mint a többiek? Ez nagyon fújjj! Konkrétan karamellás sós vajas pattogatott kukorica szagúnak érzem. Ami jó lehet annak aki szereti de nekem ettől a kombotól felfordul a gyomrom. Szóval ez nagyon nem. Még a lakásból is kitiltottam az irodai fiókomban őrzöm, csak nem tudom minek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

wildrose

2019. szeptember 10.

A nyitása csodás, enyhén, krémesen kókuszos és egzotikus tiarés, aztán érkezik hozzá a mámorító jázmin és a bódító ylang-ylang, a leszáradása pedig meleg, puha vaníliás-pézsmás. Balzsamos, trópusi illat, önfeledt nyáresték kihagyhatatlan kiegészítője, az egyik legtökéletesebb nyári parfüm. Rajtam intenzív és tartós is. Örök szerelem a miénk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. szeptember 1.

Mikor először megéreztem az illatát,úgy gondoltam nem lesz a kedvenceim egyike.Kicsit szúrosnak találtam az elejét,de kis idő múlva lecsillapodott.Talán még kicsit hűvös volt az idő,hogy megmutassa a legszebb arcát.Mint sok Guerlain,és Chanel illatnál jellemző-legalábbis én ezt tapasztaltam-kell egy kicsit küzdeni, hogy utat találjunk egymáshoz.
Ahogy melegedett az idő, egyre többször próbálgattam a kicsikét,majd eldöntöttem, nyaralásra őt is viszem/a másik három mellé/ magammal.Most már tudom,hogy ennek a parfümnek kell a meleg,és lehet,hogy sokan megmosolyogják,de nagyon kell a víz.
Két hétig,minden áldott nap elkísért a vízpartra,és gyönyörűen kiegészítette azt a boldogságot, amit mindig érzek,ha víz közelében vagyok.
Imádom a vizet,újra élem a gyermeki strandolás minden örömét,nem számít az a pár, na jó, jó pár kiló fölösleg,nem számít ,hogy trendi légy,hogy a hajad tökéletesen álljon,és a legboldogabb akkor vagy, amikor az unokád lenyom a víz alá,és csak kacagtok mindenen.Ezekben a boldog pillanatokban volt nekem ez a parfüm a csendes társam,aki szinte eggyé olvadt velem.
Azt hiszem minden illatot az érzéseink,az átélt pillanatok szépítenek meg,és pont ezekért nem szeretek illatokat leszólni,becsmérelni,mert lehet hogy másnak mást,és biztos sokat jelent,hiszen nem vagyunk egyformák.
Hagyjuk,hogy az illatok megtaláljanak minket,és tegyék ami a feladatuk,örömöt csempésszenek a mindennapjainkba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Plenda

2019. augusztus 27.

Tényleg tiszta Lys Soleia illat. Soleia-ból még van 1 pici amit tartogattam, de már nem kell fújkálhatom, itt a tesó 😊 Igazi nyári illat, legalábbis rajtam! Szerintem semmi öregasszonyos nincs benne. Tengerpartra tökéletes, meleg, a nap kihozza a finom illatát. Nyaralásnál a társam volt 😊 Imádom! 🌞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

csillabella

2019. augusztus 19.

Kétszer teszteltem két külön üzletben, mert nem akartam elhinni, hogy a nyitánya ennyire rossz rajtam. Le sem írom milyen rémes volt... Úgy voltam, hogy amint beérek a lakásba futok és mosom le. Mire hazaértünk (fél óra) addigra viszont nagyon finom illattá alakult át . De akkor meg nagyon bőrközeli volt. A Guerlain márka nagy rajongója vagyok, de ő mégsem működik rajtam úgy, ahogy szeretném. Az üvege szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.