Guess

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mypinkworld, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: magnólia, fehér liliom, vanília orchidea, bazsarózsa, tiaré virág, golgotavirág, gardénia, pacsuli, egzotikus fák, pézsma, vetiver

Ár: 6000Ft , Eladó: szunkat
Állapot: Kipróbált 75ml, Helyszín: Dunaújváros, Fejér, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges .
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: eladoezmegaz
Állapot: 75 ml - 2 próbafújás hiánnyal, Helyszín: HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, fizetés: Személyes átvétel Hódmezővásárhelyen lehetséges. Előre utalás esetén Posta, Foxpost, GLS, DPD, Pick Pack, Packeta megoldható a vevő költségére.

kyttee

2021. november 23.

Huh..csak véleményolvasás után rendeltem, így fogalmam sem volt ról, milyen lehet, és hát igen, elsőre eléggé erőteljes, kissé megijedtem, de aztán nagyon fincsi édeskés, vaníliás-virágos illat lesz, csak az első pár percet kell kibírni:D Az biztos, hogy nem az. kis könnyű, légies tinis illat, hanem erélyes, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Pamela13

2020. december 4.

Amikor akciós mindig beszerzek egy üveggel, főleg hűvösebb időkben tökéletes ez az illat nekem. Sokan dicsérik rajtam. Egyik régi kedvencem a Gucci Rush parfüm, kísértetiesen hasonlít ez az illat rá. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Eperke

2020. december 3.

Most szereztem be egy 75 ml üveggel... nagyon finom nőiess illat ... nekem nagyon tetszik !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Szaszus27

2020. június 30.

Szívfàjdalom számomra hogy egyre kevesebb helyen kapni ezt a Guess parfümöt. Anno még Németországban vettem nagy kiszerelésben. A kedvencem, finom gyümis édes illata van. Az én bőröm nagyon átveszi és azt tudom mondani hogy összeolvadunk. Eddig mindenki dícsérte rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Babooca

2019. április 4.

2015. október 24.

Szeptemberi szerzemény Kedvesemtől. Évek óta ódzkodtam tőle, sosem mertem magamra fújni, riasztott az erős pacsulis felhang. A véleményem azonban megváltozott, és úgy döntöttem, hogy szeretnék ismerkedni pacsulis illatokkal. Szerencsére őt sem hagytam ki. Életem egyik legfinomabb és legérzékibb illata. Tartós, nagy hatósugarú. Hajamra fújva 2 hajmosás után is érzem. Kedvesem kb megveszik mikor megérzi rajtam. Sajnálom, hogy kivonták, ez egy nagyon eltalált illat. A drogériák kínálatában ez egy kiemelkedően egyedi parfüm volt. Tökéletes. Amíg tudom újra beszerzem.

2019.04.04.

Januárban beszereztem használtan egy nagyobb kiszerelést, mert anno csak 15 ml-st találtak nekem bontatlanul. A szerelem továbbra is tart, ritkán fújom, de akkor azon a héten csak erre vágyom. Erőteljes, határozott maracujás illat, ami bedönti az ajtót előtted eleinte, csak később szelídül. Tartóssága 4-6 óra. Ahogyan a sima Seductive-ot, úgy ennek is a táskába dobom a 15 ml-s változatát, mert masszív az üveg. A pacsulis illatokat ezzel a parfümmel teljesen megkedveltem, azóta szinte minden új kedvencben megtalálható. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

2015. október 24.

2019.04.04.

mara18

2015. augusztus 24.

Amikor elkezdtem használni magamon nem bírtam elviselni, hihetetlenül megfájdult tőle a fejem. Pár hónap után újra elővettem, ekkor már nem fújtam a bőrömre csak a ruhámra, ezután kezdtem elviselni majd nagyon megszeretni. Szóval elég érdekes. Szerintem azzal volt a problémám, hogy ez egy nagyon erős parfüm. Még mosás után is érezni a ruhákon, szóval extra tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

pkatuus

2014. november 15.

Nagyon szeretem! A kedvenc parfümöm lett, ezért egy DM-es leárazáson feltankoltam belőle. Már majdnem egy éve használom minden nap, és még mindig van az üvegben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Timo

2014. november 7.

Szeretem,csak kár hogy nem olyan tartós!Ha találok még,szerintem megint ilyet veszek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

scisneros

2014. szeptember 3.

Az új szerelem... Imádom ezt az illatot, bár lehetne tartósabb!

Update: Valamiért a liliom illata érvényesül rajtam a legjobban, már nem tetszik magamon. Talan egyszer elhasznalom még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Az új szerelem... Imádom ezt az illatot, bár lehetne tartósabb!

estokani

2014. július 8.

A Sunkissed fajtáját nagyon szerettem, így vettek nekem egyet ajándékba. De sajnos ez nem az :( Meg kell válnom tőle, mert ennek egyszerűen képtelen vagyok elviselni az illatát, üvegben egész finom, de rajtam... szúrós orrfacsaró szagfelhővé mutálódik. Nem vagyok vele komatibilis. Az illat rajongóinak ez viszont jó hír, van egy eladóm belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.