Guess

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mypinkworld, Módosítva: 2014. szeptember 18.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: magnólia, fehér liliom, vanília orchidea, bazsarózsa, tiaré virág, golgotavirág, gardénia, pacsuli, egzotikus fák, pézsma, vetiver

Babooca

2019. április 4.

2015. október 24.

Szeptemberi szerzemény Kedvesemtől. Évek óta ódzkodtam tőle, sosem mertem magamra fújni, riasztott az erős pacsulis felhang. A véleményem azonban megváltozott, és úgy döntöttem, hogy szeretnék ismerkedni pacsulis illatokkal. Szerencsére őt sem hagytam ki. Életem egyik legfinomabb és legérzékibb illata. Tartós, nagy hatósugarú. Hajamra fújva 2 hajmosás után is érzem. Kedvesem kb megveszik mikor megérzi rajtam. Sajnálom, hogy kivonták, ez egy nagyon eltalált illat. A drogériák kínálatában ez egy kiemelkedően egyedi parfüm volt. Tökéletes. Amíg tudom újra beszerzem.

2019.04.04.

Januárban beszereztem használtan egy nagyobb kiszerelést, mert anno csak 15 ml-st találtak nekem bontatlanul. A szerelem továbbra is tart, ritkán fújom, de akkor azon a héten csak erre vágyom. Erőteljes, határozott maracujás illat, ami bedönti az ajtót előtted eleinte, csak később szelídül. Tartóssága 4-6 óra. Ahogyan a sima Seductive-ot, úgy ennek is a táskába dobom a 15 ml-s változatát, mert masszív az üveg. A pacsulis illatokat ezzel a parfümmel teljesen megkedveltem, azóta szinte minden új kedvencben megtalálható. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

2015. október 24.

2019.04.04.

mara18

2015. augusztus 24.

Amikor elkezdtem használni magamon nem bírtam elviselni, hihetetlenül megfájdult tőle a fejem. Pár hónap után újra elővettem, ekkor már nem fújtam a bőrömre csak a ruhámra, ezután kezdtem elviselni majd nagyon megszeretni. Szóval elég érdekes. Szerintem azzal volt a problémám, hogy ez egy nagyon erős parfüm. Még mosás után is érezni a ruhákon, szóval extra tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

pkatuus

2014. november 15.

Nagyon szeretem! A kedvenc parfümöm lett, ezért egy DM-es leárazáson feltankoltam belőle. Már majdnem egy éve használom minden nap, és még mindig van az üvegben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Timo

2014. november 7.

Szeretem,csak kár hogy nem olyan tartós!Ha találok még,szerintem megint ilyet veszek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

scisneros

2014. szeptember 3.

Az új szerelem... Imádom ezt az illatot, bár lehetne tartósabb!

Update: Valamiért a liliom illata érvényesül rajtam a legjobban, már nem tetszik magamon. Talan egyszer elhasznalom még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Az új szerelem... Imádom ezt az illatot, bár lehetne tartósabb!

estokani

2014. július 8.

A Sunkissed fajtáját nagyon szerettem, így vettek nekem egyet ajándékba. De sajnos ez nem az :( Meg kell válnom tőle, mert ennek egyszerűen képtelen vagyok elviselni az illatát, üvegben egész finom, de rajtam... szúrós orrfacsaró szagfelhővé mutálódik. Nem vagyok vele komatibilis. Az illat rajongóinak ez viszont jó hír, van egy eladóm belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

dora.gyurkovics

2014. június 29.

Leginkább fűszeresen fullasztónak nevezném... És nyári illatnak semmiképp nem használnám többet. Tartóssága közepes... mivel bőrről hamar elillant, a hajamon egész jól bírta. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

elakadtal

2014. április 24.

Szeretem ! Tartós az illata ! Akciósan jutottam hozzá. Kicsit a már megszűnt LE ROY SOLEIL parfümre emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Beren

2014. március 24.

Szeretem, friss és nőies, hétköznapra számomra jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Szeretem, friss és nőies, hétköznapra számomra jó választás.

Виктория

2014. március 20.

Sokáig kerestem ezt a parfümöt, végül megkaptam ajándékba a barátomtól. Rajtam egy picit sem édes, inkább csak fás, de pont ezt szeretem benne. A Seductive Sunkissed egy fokkal jobb, mert abban van egy kis csavar, ez ahhoz képest egyszerűbb. A tartóssága rajtam átlagos, és nem túl intenzív, csak olyan puha illatfelhő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol