Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szreka, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

patvir

2017. szeptember 21.

Ez a kedvenc balzsamom, csillogó, mély barna lesz tőle mosás után a hajam. Volt aki, azt hitte, hogy frissen festett. Lemosás előtt pár percig érdemes rajta hagyni a hajon, hogy igazán hatásos legyen. Nekem bevált, a festés utáni fakó hajammal csodát tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

noemiparducz

2016. május 27.

Szeretem a Guhl termékeit, ez is bevált, puha és jó illatú tőle a hajam, de nekem nem sötétebb tőle, hanem világosabb, ami nem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

LaNara

2016. március 22.

Nagyon szeretem a Guhl termékeit, ez sem okozott csalódást. Szép a hajam utána, puha és könnyen kezelheto. Azt nem vettem észre, hogy a szín intenzívebb lenne, de amúgy is szinte fekete a hajam így ez nálam nem is volt szempont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

felicitas

2014. december 29.

A Baleásat használtam, ami olcsó is volt, szilikonmentes is, jó hatású is, csak épp a Guhl-ból feleannyi kell. Igaz az ára meg dupla annyi. :-) Majd váltogatom, ugyanolyan hatásos mindkettő, nehéz jó szilikonmentes balzsamot találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

szreka

2013. április 24.

Használat után azt tapasztaltam, mintha valóban sötétebb tónusú lenne a hajam. Ezt mások is megjegyezték:) Kb. heti 1x használom, akkor 5 percig fenn hagyom. Viszont azt vettem észre, hogy zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Inositol, Fructose, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.