H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. december 21.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Ajaktinta könnyed formulával, ami gyorsan és természetesre szárad.
Egyszerűen felvihető, hidratálja és elegáns színűre festi az ajkaidat.

4 árnyalatban kapható

birokitti

2017. január 26.

Akciósan vettem meg a Storyteller árnyalatot. Szürkés-lila darabokban válik le a számról...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

raczjulia

2016. december 16.

Storyteller árnyalatban szereztem be, internetről rendeltem, így sajnos nem volt alkalmam kipróbálni. A színe sokkal sötétebb, mint amilyennek fel volt tüntetve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

annainthemirror

2016. június 11.

A Leading Lady árnyalat van meg, a színével nagyon elégedett vagyok. Sajnos nagyon könnyen elkenődik és nehéz felvinni (kezdőként biztosan). Ha már rászáradt az ajkakra akkor alig akar lejönni (sminklemosóval) viszont egy pici víz hatására azonnal elenged és leoldódik. A számat nem szárította túlzottan, de a fentiek miatt nem veszek többet ebből a típusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

nagyorsolya78

2016. január 10.

A Cauzy Mauve árnyalat van meg, ami egy mályvás (milyen meglepő) nude szín, rajtam természetesen hat. Szájfény állagú, kissé tényleg fényes. Egy húzással nem lehet szépen felvinni, a széleken csíkos, középen nincs. Gondolom az applikátor a hibás, némi utándolgozással működik. A fényes réteg megmarad, kicsit ragad, és ha lekopik a szín valamennyire ottmarad. Ajaktintához képest nem túl tartós, kb. 3-4 óra, csúnya kopással. Tudásához képest nagyon drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

anna13

2016. január 3.

Én szintén a leading ladyt próbáltam, az ujjammal tettem fel belőle még a boltban hogy megnézzem hogy áll. Még szerencse, hogy mielőtt beálltam a sorba még nézelődtem egy darabig, mert mire megint egy tükör elé kerültem az egész széle lekopott és konkrétan csak a szám közepén maradt belőle, mintha valami pirosat ettem volna. Ráadásul a számat is nagyon kiszárította. Rögtön meggondoltam magam. Még viszonylag jól jártam, hogy időben rájöttem milyen mert nem lett volna olcsó mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Kamillavirag

2015. október 23.

Hát..hát.. Annyira megtetszett a sötétbordó (Leading Lady) árnyalat, hogy rögtön hazavittem. Egy kicsit sötétebb mint a boltban látszott sajnos ott gyönyörű cseresznyésnek tűnt itthon viszont konkrétan vér színe van de ez még nem is nagy baj azzal is lehet játszani. Eléggé szárít is de aláhidratálással ez is megoldható. Az igazi baj a különös kopásával van emiatt kap csak 2 csillagot. Sminklemosóval alig akart lejönni... viszont! a sima VÍZtől túlzás nélkül lefolyik az arcomon. És ha még nem is eszek nem is iszok lekopik de olyqn foltosan hogy el nem tudom képzelni hogy csinálja hogy a szám legszélén és a legbelsején marad fent mindenhonnan máshonnan eltűnik. Ez egy kissé különös számomra és emiatt sajnos ha hordom is max 1-2 óráig és folyamatosan csekkolva. Kicsit drága ezért a minőségért szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

murczinodett

2015. szeptember 17.

Hát jó, jó, de nem vagyok elájulva tőle. Egy szín van meg az a sötét nude árnyalat, de sötétebb a számon, mint hittem és furcsa az állaga. Nem rossz, de nem estem hasra és ahhoz képest szerintem nem olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.